Autor: NOOM • 10. jaanuar 2024

NOOM majandustarkvara: keskne tööriist äriprotsesside haldamiseks igas suuruses ettevõttele

Astro Baltics on üks kogenumaid majandustarkvara pakkujaid Eestis, tegutsedes turul juba aastast 1998. Ettevõtte portfellist leiab paindlikud makse- ja majandustarkvaralahendused (ERP) ning pilvepõhised tulevikku kujundavad Cloudicsi tarkvaralahendused.

NOOM majandustarkvara

Majandustarkvara on laiem ressursside planeerimise süsteem, mis lisaks finantsarvestusele hõlmab palju teisi funktsionaalsusi, nagu näiteks tootmisprotsesside haldamine, materjalide planeerimine, e-poe liidestamine, kliendihaldus, CRM (ingl customer relationship management) ja palju muud.

NOOM majandustarkvara on loodud eesmärgiga suurendada ettevõtte efektiivsust, olenemata selle tegevusvaldkonnast. Tegemist on keskse tarkvaralahendusega, mis sobib igas suuruses ettevõttele ressursside juhtimiseks, planeerimiseks ning analüüsimiseks.

Tänu moodulitest koosnevale ülesehitusele on NOOM majandustarkvara laia standardfunktsionaalsuse ning kõrge erilahenduste võimekusega. Tegemist on ainukese lahendusega turul, mida saab täielikult kohandada ettevõtte äriloogikale vastavaks.

Astro Baltics tarkvara on igapäevaselt kasutuses apteekides, kütusetanklates, tööstusettevõtetes, jaemüügikettides, majutusasutustes, kaubanduskeskustes ja teistes valdkondades nii Eestis kui ka välismaal.

NOOM raamatupidamistarkvara

Raamatupidamistarkvara, nagu selle nimigi ütleb, keskendub ettevõtte raamatupidamisele. See hõlmab ettevõtte finantsprotsesse nagu palgaarvestus, arved, finantsaruandlus, võlgnevused, saldod ja muu. Piltlikult võib öelda, et raamatupidamistarkvara on mõeldud kasutamiseks vaid ühes väga konkreetses valdkonnas.

NOOM raamatupidamistarkvara on üks osa terviklikust majandustarkvarast. Meie finantsarvestuse standardis on kuus tarkvaramoodulit, millega on lisaks võimalik liita veel viis moodulit.

Tegemist on hea valikuga kõigile raamatupidajatele, kes otsivad funktsionaalset ja paindlikku töövahendit oma igapäevatöö lihtsustamiseks. Lisaks sisaldab meie finantsarvestus mugavat ja mitmekülgset finantsaruandlust.

Tarkvara integreeritus võimaldab juhtida kogu ettevõtte ressursse terviklikult ja reaalajas. Kõik tööks vajalikud andmed ja aruanded on kättesaadavad koheselt ja ilma andmetöötlusvigadeta.

NOOMiga võite kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide teie erisoovidega ning muudab oluliselt lihtsamaks nii juhtkonna kui ka töötajate tööprotsessid.

Tutvu NOOMi raamatupidamistarkvaraga siin.

NOOM raamatupidamise põhipakett sisaldab järgmisi funktsionaalsusi:

• Finantsarvestus ja reskontrod

• Käsikanded (pangast, dokumentidest, kursivahe kanded, kanded laost, palgakanded, põhivara kanded)

• Dokumendid (pakkumised, tellimused, arved)

• Ost (ostutellimused, ostuarved)

• Kontode käibeandmik

• Dokumentide käibeandmik

• Pearaamat, päevaraamat

• Lihtne rahavoogude plaan, aruanne

• Bilanss, kasumiaruanne

• Käibedeklaratsioon

• Aruanded erinevate perioodide võrdlemiseks

• Laekuvad ja makstavad arved

• Ostjate laekumiste märkimine

• Hankijate tasumiste märkimine

• Aruanded, võlad

• Ületähtaja võlad vahemikena

• Dokumentide nimekiri

• Kliendi aruanded

• Saldoteatis

• Dokumentide nimekiri

• Aruannete salvestamine Excelisse

• SEPA (pangamaksete eksport)

• Büroode haldamine

Lisafunktsionaalsustena saate juurde tellida

• SEPA (pangamaksete import)

• Intrastati aruanne

Kõik-ühes tarkvara

Sageli kasutavad ettevõtted oma igapäevatöös mitut erinevat majandustarkvara – enamasti on eraldi programmides ettevõtte raamatupidamine, personal ja laohaldus, lisaks ka müügitööd toetavad vahendid.

Mitme eraldiseisva programmi soetamine ja juurutamine on märgatavalt kallim ühest kesksest lahendusest ning varem või hiljem muutub see ebaefektiivseks ja kulukaks, kuna nõuab andmeid sisestades rohkelt topeltööd. Samuti on mitme tarkvara edasiarendamine väga kallis.

Kliendid soovivad kiires ja muutuvas ärikeskkonnas olla paindlikud ja konkurentidest ees. See eeldus kehtib ka kasutatava majandustarkvara kohta. Tarkvara pakkuja peab suutma kliendile kiirelt arendada äriprotsesse katvaid erilahendusi.

NOOMi puhul tasub meeles pidada, et tegemist ei ole „karbitootega“, mis tähendab, et meie lahendused sünnivad koostöös klientidega, kes oskavad küsida ja hindavad tarkvara kõrget erilahenduste võimekust.

Astro Baltics pakub koostööpartneritele kaasaegseid ja mugavaid erilahendusi, mis aitavad automatiseerida nii raamatupidaja kui ka ettevõtte juhi tööd.

NOOM majandustarkvara on keskne tarkvaralahendus, mis seob teie ettevõtte erinevate osakondade töö üheks tervikuks.

Näiteks meie raamatupidamistarkvara saate siduda teiste NOOM moodulitega, mistõttu jõuavad vajalikud andmed automaatselt kõikide seotud osapoolteni ühes keskkonnas. Sidudes finantsmooduli laohaldusega jõuavad kõik laokanded automaatselt raamatupidamisse jne.

Tänu NOOMi modulaarsele ja paindlikule ülesehitusele on kerge vaevaga võimalik luua erilahendusi.

Kliendid soovivad kiires ja muutuvas ärikeskkonnas olla paindlikud ja alati konkurentidest ees. See eeldus kehtib ka kasutatava majandustarkvara kohta.

Tarkvara pakkuja peab suutma kliendile kiirelt arendada äriprotsesse katvaid erilahendusi.

Erilahenduste tellimisel võib teele sattuda mitu komistuskivi: suurte rahvusvaheliste ettevõtete puhul on arendusprotsess keeruline, aeganõudev ja tihti ka väga kulukas.

Teisest spektri otsast leiame konservatiivset joont hoidvad tarkvarapakkujad, kellel puudub huvi või võimekus erilahenduste loomiseks.

Kodumaine tarkvaralahendus, mida arendatakse siinsamas Tartus

Astro Baltics on Eesti üks kogenumaid majandustarkvara pakkujaid, kes tegutseb turul juba aastast 1998. Asjaolu, et ettevõte asub siinsamas Eestis annab neile mitu eelist. Ettevõtte tunneb turgu, läheneb igale kliendile personaalselt ja suudab pakkuda usaldusväärset teenindust käsikäes operatiivse kasutajatoega vajadusel 24/7.

Tagamaks oma klientidele kõrgeimat kasutusmugavust pakub Astro Baltics NOOMi majandustarkvara renditeenusena.

Võrreldes tarkvara soetamisega annab rentimine mitmeid eeliseid – kõik tarkvara uuendused ja edasiarendused jõuavad teieni teenuse hinna sees ning lisaks ei ole vaja muretseda ühekordse soetamisega kaasnevate kõrgete tasude pärast.

Lõplik rendihind sõltub moodulitest, funktsionaalsustest ja töökohtade arvust.

Täpse hinnapakkumise saamiseks täitke kontaktivorm siin või võtke ühendust:

[email protected]

+372 628 0000

www.astrobaltics.eu

Astro Baltics – Tarkvara teejuht tulevikku!

Liitu Raamatupidaja uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Raamatupidaja uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700