21. juuni
Kohtuasi 3-18-1758: Maksu- ja Tolliamet (MTA) määras A OÜ-le tasumiseks maksusumma 104 013 eurot. A OÜ esitas kaebuse maksuotsuse tühistamiseks, kuid Tallinna Halduskohus jättis kaebuse rahuldamata. Halduskohtu otsus jõustus 28. juunil 2019.
Raamatupidaja.ee toetajad:
Veel paarsada aastat tagasi tuli raha vajaval eestimaalasel pöörduda kas mõne jõukama suurkaupmehe poole või loota jaaniööl maa peale kerkiva rahapaja leidmisele, sest tänapäevases mõistes pangandus oli Eesti pinnal veel alles üsna noor.
Kolmapäeval, 23. juunil on võidupüha puhul Eestis lipupäev. Jaaniööl lippe ei langetata ning lipud lehvivad jaanipäeva puhul ka neljapäeval. 23. juuni on üks kolmest kohustuslikust lipupäevast, kui Eesti lipp heisatakse kõikidele elu-, äri- ja büroohoonetele.
Aitame oma lugejatel leida koos ekspertidega vastuseid teie küsimustele ja ka vajalikku lisainfot. Igal nädal avaldame ka valiku lugejate küsimustest raamatupidaja teemaveebis.
Alates 1. juulist alustab tööd uus impordi tollivormistuse infosüsteem Impulss, mis muudab ettevõtetele tollideklaratsioonide esitamise lihtsaks ja mugavaks.
Tööriistad
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700