Autor: Raamatupidaja.ee • 15. oktoober 2020

Arvestusala Edendaja 2020: Tutvu kandidaatidega ja anna oma hääl

Läbi aasta vahendab raamatupidaja.ee arvestusala valdkonnas tegutsevate ja/või seda tugevalt mõjutavate inimeste töiseid saavutusi ja parimaid praktikaid. Koostöös Excellent Business Solutionsiga valime ajakirja kaanepersoonide seast välja arvestusvaldkonda sel aastal kõige enam mõjutanud professionaali. Tutvu kandidaatidega ja anna oma hääl!

Oma hääle saad anda SIIN!

Arvestusala Edendaja 2020 kuulutame välja 30. oktoobril 2020 Raamatupidajate päeva konverentsil. Konverentsil osalemiseks saad pääsme SIIT!

Kandidaat nr. 1: Anastassia Haitina, iduettevõtte Veriff raamatupidaja

Iduettevõttes Veriff raamatupidajana tegutseva Anastassia Haitina jaoks on iga tööpäev kui esimene. Talle meeldib, et töö noores ettevõttes kannustab end proovile panema, pidevalt õppima ja arenema, sest areng – see viib ju edasi ning pakub naudingut igast uuest omandatud teadmisest ja oskusest.

Loe Anastassia persoonilugu SIIT!

Iduettevõtte Veriff raamatupidaja Anastassia Haitina  Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr. 2: Sander Aasna, Maksu- ja Tolliameti avalike teenuste valdkonna juht

Maksu- ja Tolliameti avalike teenuste valdkonna juht Sander Aasna on kasvanud suure pere vanima lapsena. Juba varakult iseseisvununa on ta alati teadnud, et tulemused realiseeruvad töö ja pingutuste kaudu ning oma unistuste eest tuleb osata seista. Kõige olulisemaks peab ta aga eesmärgikindlust ning tahtmist ja oskust vajalikku täide viia.

Loe Sandri persoonilugu SIIT!

Maksu- ja Tolliameti avalike teenuste valdkonna juht Sander Aasna   Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr.3: Mirjam Suurekivi, Rahandusministeeriumi ettevõtluse ja arvestuspoliitika osakonna nõunik

Rahandusministeeriumi ettevõtluse ja arvestuspoliitika osakonna nõunik Mirjam Suurekivi on hoolimata oma silmapaistvatest saavutustest ning karjäärimuutustest jäänud siiraks ja ehedaks. Nagu Mirjam ise värvikalt ütleb, on tema senine tööelu olnud justkui matrjoška, kus aeg andnud võimaluse avastada edasi liikudes üha enam erinevaid kihte ning laiendada teadmisi elust ja ümbritsevast.

Loe Mirjami persoonilugu SIIT!

Mirjam Suurekivi, Rahandusministeeriumi ettevõtluse ja arvestuspoliitika osakonna nõunik. Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr. 4: Argos Kracht, ettevõtja, KRM Advisor juhatuse liige

Mida aeg edasi, seda enam on ettevõtja Argos Kracht püüdnud hoida oma isiklikku ja ärielu muutumises. Tema sõnul on eduka ettevõtluse üks oluline alus oskus mitte ainult ajaga kaasas käia ja klientide vajadusi tunnetada, vaid võime ajast ees olla ning häälestuda inimeste (veel teadvustamata) vajadustele.

Loe Argose persoonilugu SIIT!

Ettevõtja Argos Kracht  Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr. 5: Paavo Siimann, TalTechi vanemlektor

Nagu Tallinna Tehnikaülikooli vanemlektor Paavo Siimann ise kinnitab, on elu toonud tema teele pidevalt väljakutseid ja võimalusi ennast proovile panna. Iga uus kogemus on viinud aga edasi – kõrgemale ja kaugemale – ning lisanud elule vürtsi, laiemat maailmapilti ja arusaamist erinevatest kultuuridest.

Loe Paavo persoonilugu SIIT!

TalTechi vanemlektor Paavo Siimann  Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr. 6: Joel Zernask, KPMG Eesti maksuvaldkonna juht

Pea kakskümmend aastat KPMG Eesti auditi-, maksu- ja nõustamisteenuseid pakkuva meeskonnaga ühte jalga astunud Joel Zernask kinnitab, et tema jaoks on alati olnud oluline teada, miks ta midagi teeb ning kuidas seda saavutada plaanib. Samuti on teda läbi tööaastate pingutama pannud tark ja hooliv meeskond ning teadmine, et maksuvaldkonnas ei saa kunagi mugavustsooni langeda.

Loe Joeli persoonilugu SIIT!

KPMG Baltics OÜ maksuvaldkonna juht Joel Zernask  Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr. 7: Mare Timian, Eesti Siseaudiitorite Ühingu juhatuse esimees

Mare on naine, kes jõudnud elus teha mitu kannapööret – ning seda ikka südame sunnil ja hinge tahtmisel. Iga uus etapp on avanud tema ees uksi ja võimalusi, lasknud end proovile panna ning pakkunud edasiminekut.

Loe Mare persoonilugu SIIT!

Vabakutseline ettevõtja Mare Timian. Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr. 8: Livia Laas, Eesti Töötukassa tööandjate teenuste osakonna teenusejuht

Eesti Töötukassa tööandjate teenuste osakonna teenusejuht Livia Laas on kogu oma senise tööelu pühendanud tööotsijate ja tööpakkujate abistamisele. Töö ja pereelu ühitamiseks on tema sõnul lihtne retsept: tee kõike armastusega!

Loe Livia persoonilugu SIIT!

Eesti Töötukassa tööotsijate ja tööandjate teenuste osakonna teenusejuht Livia Laas   Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr. 9: Kadri Kangur, IMG Numeri OÜ tegevjuht

IMG Numeri OÜ tegevjuht Kadri Kangur tõdeb, et nii töös kui ka eraelus tuleb edu saavutamiseks osata oma aega planeerida. Tema on leidnud selleks oma retsepti – panustades klassikalisel tööajal maksimaalselt ning tegeledes töövälisel ajal südant valutamata pere ja hobidega.

Loe Kadri persoonilugu SIIT!

MG Numeri OÜ tegevjuht Kadri Kangur   Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr. 10: Maarja Kipper, Äripäev AS pearaamatupidaja

Ida-Virumaalt Vokast pärit Maarja on läbi elu olnud sihikindel ja veendunud, et kui endasse uskuda, läheb kõik nii, nagu minema peab. Tema enda teekond Äripäeva pearaamatupidajaks on olnud käänuline ja tulvil huvitavaid kurve.

Loe Maarja persoonilugu SIIT!

Äripäeva pearaamatupidaja Maarja Kipper  Foto: Meeli Küttim

Miks toetab Excellent arvestusala edendajat?

"Excellenti eesmärgiks on pakkuda Eesti ettevõtetele äritarkvara, et igapäevane finantside juhtimine koos raamatupidamise, palgaarvestuse, kliendihalduse, müügihalduse, logistika, ärianalüüsi ja teiste funktsioonidega oleks mugavalt ja korrektselt tehtud - kõike selleks, et arvestusala valdkonnas tegutsevad inimesed saaksid keskenduda väärtuste loomisele ja panustada oma valdkonna edendamisse" - Maret Luts, Excellent. turundus – ja kommunikatsioonijuht.

Liitu Raamatupidaja uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Raamatupidaja uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700