5. mai
Tallinna Tehnikakõrgkooli teenusmajanduse instituudi majandusarvestuse lektor Siiri Luts on Mustvee lähistel sündinud ja kasvanud. Peipsi-äärne kant on talle elu vältel nii südame külge jäänud, et nüüd jagab ta end Kasepääl asuva maakodu ja Rakvere lähedal asuva õppejõutöö vahel.
Raamatupidaja.ee toetajad:
Tark ettevõtja mõtleb küberturvalisusele enne, kui selleks reaalne vajadus tekib ja intsident toimub. Küberturvalisus ei ole ainult IT-osakonna probleem, vaid selle eest vastutab ettevõtte juhtkond, ütles küberturbeekspert Klaid Mägi Sisekontrolli aastakonverentsil, kus ta rääkis infosüsteemide ja andmetega seotud riskide juhtimisest.
Maksunõustajate laual on tavapärane küsimus, kuhu oma ettevõte paigutada – eriti ajastul, kus teenuseid müüakse üle maailma ning kontori asukoht on võimalik valida riiki, mille maksusüsteem toetab optimeerimist. Eesti kasuks räägib võimalus teenitud tulu maksuvabalt edasi investeerida, mis on suurriikidega võrreldes pigem erand, ometi vaatavad iduettevõtted ja arendajad pigem Läti ja Leedu poole. Mis toimub Eesti maksusüsteemis ja kas kõik on ikka üdini halb? Oma kogemusi jagasid Äripäeva raadio saates „Soraineni sagedus“ maksuadvokaadid Kaido Künnapas ja Tanel Molok.
Standard Booksi lisatakse järjepidevalt uusi funktsionaalsusi ja muudatusi, mille sisend on saadud just programmi kasutajatelt. Toome välja viis tähelepanekut, mis on leitavad uuest versioonist.
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) avab eeldatavalt mai teises pooles toetusmeetme, mille sihtgruppideks on majutusettevõtjad, toitlustusettevõtjad, spaad, veekeskused, reisiettevõtjad, nõupidamiste ja messide korraldajad, turismiteenuse pakkujad, sõitjate muu maismaavedu teostavad ettevõtjad ning jaekaubanduse ettevõtjad. Toetus on suunatud tegevuskulude osaliseks toetamiseks ettevõtjatele, kelle tegevusele kehtestati Vabariigi Valitsuse korraldusel märtsis ja aprillis täiendavad piirangud.
Tööriistad
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700