26. sept
Raamatupidamise Praktiku septembrinumbris rääkisime uuendatud kutsestandardist, kutseeksami tingimustest ja raamatupidajate üldoskustest. Jätkame kutseoskuste teemaga, seekord on fookus raamatupidaja erialastel pädevustel.
Raamatupidaja.ee toetajad:
Sisekaitseakadeemia finantskolledži lektor Maret Güldenkoh selgitab, kuidas maksustatakse sponsorlust ja millal võib tegemist olla hoopis kingituse või annetusega.
Et maandada ettevõtlusriske ja tagada stabiilsemat ärikeskkonda, käis Maailmapank 2020. aastal välja idee luua riikides süsteem, mis pakuks ettevõtetele riigi kogutud ettevõtlusandmete põhjal analüütilist väärtus ja tuge, hoiataks võimaliku maksejõuetuse ohu ja raskustesse sattumise eest. Kuidas?
Eestis on palk endiselt delikaatne jututeema – oma palganumbrit ei taha paljud avaldada ja ka teiste palku enamasti ei teata. Ja kui keegi juhtubki palga kohta midagi küsima, tekib omamoodi piinlik moment ja justkui hästi ei tahaks vastata.
Mängimine online-kasiinodes naudib tohutut populaarsust kogu maailmas. Lõbus, põnevus ja põnevus on siin alati tagatud. Pealegi on online-kasiinode külastamine võimalik igal ajal, nii et võite mängida, millal iganes soovite.
Tööriistad
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700