Autor: Raamatupidaja.ee • 20. mai 2019

Uus pank sisenes turule hoiuseintressiga 2,5%

Täna sai krediidiasutuse tegevusloa Eesti kapitalil põhinev Holm Bank, mille eelkäijaks on Liisi järelmaksu pakkuv Koduliising AS.

„Pakume tänasest Eesti parima intressimääraga hoiuseid, mis võimaldab eraisikutel turvaliselt raha paigutada perioodiks alates kolmest kuust kuni viie aastani. Oleme teinud säästude paigutamise lihtsaks ja kiireks ning võimaldame ühtlast ja kõrget intressi kõikidele hoiuse tähtaegadele. Tähtajalise hoiuse intressimäär on 2,5 protsenti aastas, millele jäävad alla kõikide teiste pankade pakkumised,“ lausus Julge.

Holmi tähtajalise hoiuse intressimäär 2,5% aastas kehtib kuni 10 miljoni euro kaasamiseni. Hoiuseid saab mugavalt avada iseteeninduskeskkonnas..

Julge selgitas, et Holm Bank jätkab endiselt ka Liisi kaubamärgi all järelmaksu, krediitkaardi ja väikelaenu pakkumist. „Holmi eelkäija Liisi on üle 20 aasta olnud laenupartneriks eraisikutele, nüüdsest paneme pangana õla alla ka väikeettevõtete arengule. Täiesti uus toode on ärilaen, mis sobib nii ettevõtte käibekapitali murede lahendamiseks kui investeeringute tegemiseks,“ lisas Holm Banki juht.

Holm Bank on esimene krediidiasutus Eestis, millele on tegevusloa andnud Euroopa Keskpank. Pangana on Holm Banki hoiused koos intressidega kliendi kohta kuni 100 000 euro ulatuses riiklikult tagatud.

Eesti kapitalil põhineva Haapsalu perepanga Holm eelkäijaks on Liisi järelmaksu pakkuv 23-aastase ajalooga Koduliising AS, millel on 1100 partnerit enam kui 2000 müügikohaga ning läbi aegade üle 350 000 kliendi.

Jaga lugu
Raamatupidaja.ee toetajad:
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700