Janere OÜ tegevjuht Mart Kirsipuu tõdeb, et kui efektiivselt töötaval raamatupidajal paistab aega üle olevat, siis kaasatakse ta kohe mõnda arendusprojekti. Ent kuidas siis tööülesannete ja koormuse mõistlikku tasakaalu säilitada?
Ootused raamatupidajatele on väga erinevad. Tihti jääb raamatupidaja vastutusalasse peale finantsarvestuse veel ka finantsjuhtimine, ökonomisti ülesanded, personaliarvestuse korraldamine, võlgade välja nõudmine või võlausaldajate rahustamine. Ja kui efektiivselt töötaval raamatupidajal paistab aega üle olevat, siis on ta kohe kaasatud mõnda arendusprojekti.
18. märtsil toimuval konverentsil
Nutimaksud 2015 räägib Mart Kirsipuu tänapäeva töörutiinist ja otsib vastust küsimusele „Kuidas rööprapsimine (multitasking) mõjub raamatupidajale ja mõjutab ettevõtte arengut?“.
Mart Kirsipuu on õppinud Tallinna Tehnika Ülikoolis majandusarvestust (ehk siis raamatupidamist) ja töötanud juhina nii riigi- (Siseministeerium) kui ka erasektoris (Fontes, Sangar, Mecro).
Seotud lood
Tänu tehnoloogia ja panganduse kiirele arengule on eestlased harjunud sellega, et nende maksed jõuavad ühest pangast teise vaid mõne sekundiga. Ligikaudu 90% kõigist maksetest Eestis toimuvad välkmaksetena. Ent aeg-ajalt võib juhtuda, et peame ootama tunde või isegi päevi, enne kui makse liigub soovitud suunas. Selliste olukordade vältimiseks saab maksja ise palju ära teha, kirjutab Coop Pangaärikliendi igapäevapanganduse juht Erje Mettas.