Autor: Juuli Laanemets • 26. september 2012
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Ülo Pärnits: Eesti kolgastub ja läheb inimestest tühjaks

Ülo Pärnits hoiatas juhte ning prognoosis juba lähiajal töötajate lahkumist naaberriikidesse, kus palgad töötajatele on kordades suuremad.

Ettevõtjatel on esimese ülesandena vaja muuta töökohtades tööoperatsioonid ja vaheoperatsioonid optimaalsemaks, rõhutas vestlusringis Mainori nõukogu esimees Pärnits  muutuste vajalikkust Eesti majanduses. Paremini toimiv ettevõte on võimeline maksma konkurentsivõimelist palka ja seeläbi jäävad ka inimesed Eestisse, usub Pärnits.  „Ettevõtjad, hakake maksma palka oma töötajatele ja kui te seda ei suuda, siis pole te professionaalsed”, ütles Pärnits lõpetuseks.

Raamatupidaja.ee toetajad:
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700