Alates 1. juulist 2026 kehtivad Euroopa Liitu kauba importimisel uued reeglid väikese väärtusega saadetiste maksustamisel.
Pilt on illustratiivne
  • Pilt on illustratiivne
  • Foto: Andras Kralla
See tähendab, et kõik saadetised, mille väärtus on kuni 150 eurot, maksustatakse edaspidi kindlasummalise 3 euro suuruse tollimaksuga iga saadetises sisalduva kaubaartikli kohta.

Seotud lood

Saated
  • 08.05.26, 07:00
Tollireform algas: tulekul on uued maksureeglid
80% kõikidest kaupadest, mis jõuavad Eestisse ja Euroopa Liitu, ei vasta kas tooteohutusnõuetele või rikuvad intellektuaalomandi nõudeid, kinnitas maksu- ja tolliameti peadirektori asetäitja Ursula Riimaa.
Uudised
  • 24.08.23, 00:24
Maksugurmaanidele | Käibemaksumenetluse aegumine peatub kohtuliku kontrolli puhul alati
Tõnis Elling analüüsib Euroopa Kohtu lahendit käibemaksumenetluse aegumise peatumise teemal.
Uudised
  • 17.01.25, 07:30
Maksutulu kasvas jõudsalt – tõusu vedasid ettevõtted ja hoiustajad
Tegevusaladest vedas novembris käibemaksu tasumise kasvu uue maksu eelse ettevarumise tulemusena mootorsõidukite müük, aga ka kinnisvara, samas pidurdas kasvu ehitussektor.
  • ST
Sisuturundus
  • 01.04.26, 12:11
Raamatupidamisteenuse kasutamine on kasvav trend, mis muudab ettevõtte toimimist
Üha enam ettevõtteid loobub traditsioonilisest majasisesest raamatupidamisest ja eelistab paindlikumat lahendust teenusena sisseostmise näol. Miks see trend on tulnud ning kui edukalt ettevõtted seda praktikas rakendavad, selgitab raamatupidamisettevõtte K&R Äriteenused OÜ asutaja ja juht Karin Buström.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele