• 13.03.17, 10:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kuidas suure vastutuse ja eksimishirmuga toime tulla

Kas oled kunagi jäänud haigeks ka siis, kui toitud tervislikult ja teed pidevalt trenni? Sa ei pea vastutama selle eest, et haigeks jäid, vaid keskenduma pigem sellele, mida haigusega peale hakkad – kuidas saad hakkama emotsioonidega ning millisena sa neid välismaailmale peegeldad?
Koolitaja Kaido Pajumaa annab nõu, kuidas anda endast parim
  • Koolitaja Kaido Pajumaa annab nõu, kuidas anda endast parim Foto: erakogu
Kui palju on meie seas neid, kes on elanud läbi autoavarii kellegi teise vea ja eksimuse tõttu? See pole olnud küll nende süü, aga ometi on nende vastutus sellises olukorras rahulikuks jääda. Miks? Iga inimene vastutab selle eest, kuidas ta stressiolukorras käitub, ükskõik kes selle olukorra on loonud – tema ise või keegi teine. Satume tihti olukordadesse, mille eest me justkui vastutavad ei ole ning seda vastutust üldse võtta ei soovigi. Ometi on tähtis mõista, et vastutustunne iseenda käitumise eest ei ole tingitud välises maailmas toimuvast ning seetõttu ei saa me iseendale loodud stressi ka teiste õlule lükata.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.11.24, 15:14
Kuidas tagada, et ülekanne jõuaks kohale mõne sekundiga?
Tänu tehnoloogia ja panganduse kiirele arengule on eestlased harjunud sellega, et nende maksed jõuavad ühest pangast teise vaid mõne sekundiga. Ligikaudu 90% kõigist maksetest Eestis toimuvad välkmaksetena. Ent aeg-ajalt võib juhtuda, et peame ootama tunde või isegi päevi, enne kui makse liigub soovitud suunas. Selliste olukordade vältimiseks saab maksja ise palju ära teha, kirjutab Coop Pangaärikliendi igapäevapanganduse juht Erje Mettas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele