• 30.03.12, 16:20
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nordea panga kliendid saavad teha makseid MTA pangalingi kaudu

E-maksuameti/e-tolli keskkonnas saavad nüüd ka Nordea panga kliendid teha makseid otse, st et maksumaksja ei pea oma kohustuste täitmiseks enam eraldi internetipanka sisenema, vaid  saab seda teha otse e-maksuametis/e-tollis.
Link „Alusta maksmist" asub lehel „Nõuded ja kohustused". Tegemist on teenusega, mille puhul saab  maksumaksja, kellel on konto Nordea pangas, mugava võimaluse alustada makse tegemist kohe maksuhalduri e-kanali kaudu, logides selleks e-maksuametisse/e-tolli. Ülekande tegemiseks ei pea eraldi sisse logima oma kodupanga elektroonilisse süsteemi.
Alates eelmise aasta IV kvartalist  on niisugune võimalus olemas juba SEB Panga, Swedbanki ja Sampo Panga klientidel. Iga kuu kasutab pakutud teenust ca 10 000 klienti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele