14. oktoober 2011
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Mida teha nädalavahetusel?Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida väisata nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

KINO

CINAMON  Tartu

“Idioot”R–N kl 15.45, 18.30, 21.50

“Kolm musketäri” 3DR–N kl 14.45, 17.10, 19.30

“Le Havre – Sadamalinn”R, E–N kl 16.30, 18.40; L–P kl 15.45, 18.15

“Tõeline teras”R–N kl 12.00, 14.30, 19.05, 21.35

“Larry Crowne”R, E–N kl 13.15; L–P kl 15.15, 17.30

“Röövitu”R, E–N kl 15.15, 17.40; L–P kl 13.50, 16.45

“Nakkus”R–N kl 19.50, 22.00

“Mis su number on?”R, E–N kl 14.15, 20.45; L–P kl 13.00, 20.45

“Seksisemud”R–N kl 21.15

“Lotte ja kuukivi saladus”eesti keeles: R, E–K kl 12.15, 14.00, 17.20; L–P kl 11.30, 13.30; N kl 12.15, 14.00

“Smurfid”3Deesti keeles: kl 12.30 (v.a. E)

“Punamütsike kurjuse vastu”eesti keeles: R, E–N kl 12.05; L–P kl 12.00

“Idioot” E kl 15.00

“Karupoeg Puhh”esilinastus: eesti keeles: N kl 17.30

“Johnny English: Taassünd”esilinastus: N kl 19.15 Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  

“Lotte ja kuukivi saladus”eesti keeles: kl 11.25 (v.a. N), 17.45

“Õuduste öö” 3Dkl 22.20

“Seksisemud”kl 11.45, 21.50

“Mis su number on?”kl 14.55, 19.30, 21.55

“Röövitu”kl 17.10

“Nakkus”kl 15.00 (v.a. N), 21.15

“Tõeline teras”kl 12.40 (v.a. L, T), 15.30 (v.a. L), 18.20 (v.a. L), 20.15 (v.a. L, K, N), 21.20 (v.a. L); L kl 18.35, 21.45; L–P kl 15.45

“Eliitkillerid”kl 12.10, 14.40, 19.45, 22.15

“Punamütsike kurjuse vastu” 3Deesti keeles: kl 11.50 (v.a. P), 15.45 (v.a. P, N), 16.55;vene keeles: kl 13.25 (v.a. P, N)

“Riskipiir”kl 14.45, 19.35 (v.a. K), 22.00

“Kolm musketäri” 3Dkl 12.00 (v.a. L, P), 14.50, 17.35 (v.a. K, N), 18.45 (v.a. L, N), 19.40, 21.10 (v.a. L, N); L–P kl 13.20; L kl 12.45, 21.25;K kl 21.40

“Unelmate kodu”kl 12.30, 17.20, 19.50, 22.05

“Idioot”kl 19.00, 21.45 (v.a. L);eesti keeles, venek. subtiitritega:kl 11.35, 14.20, 17.05

“Pole midagi karta”kl 12.05, 17.15

“Uus maailm”kl 19.10

“Nahk, milles ma elan”kl 14.15, 16.45, 19.15

“Karupoeg Puhh”eesti keeles: L–P kl 13.10;vene keeles: L–P kl 11.30

“Johnny English: Taassünd”N kl 20.30

“Ohtlik sõit”N kl 21.10

“Koduabiline”L kl 15.30

“Konnanägu Freddy”eesti keeles: kl 11.30 (v.a. N), 13.15 (v.a. N),  17.25

Met Opera Live: “Anna Bolena”L kl 20.00; P kl 12.00Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan “Punamütsike kurjuse vastu” 3Deesti keeles: kl 11.45 (v.a. K)

“Tõeline teras”kl 15.30 (v.a. T), 22.00 (v.a. L, K)

“Kolm musketäri” 3Dkl 14.00 (v.a. K), 16.45 (v.a. P),19.30 (v.a. L, P, K)

“Konnanägu Freddy”eesti keeles: kl 12.00, 13.45

“Idioot”eesti keeles, ingliskeelsete subtiitritega:kl 18.15 (v.a. T); R–P kl 21.00

Met Opera Live: “Anna Bolena”L kl 20.00

Bolshoi ballett: “Esmeralda”P kl 18.00

Tudengipäevade filmid 17.–23.10.Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  “Punamütsike kurjuse vastu” 3Dvene keeles: L–P kl 12.45

“Tõeline teras”vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:

kl 16.00, 18.45, 21.30; L–P kl 13.15

“Mis su number on?”kl 16.00; L–P kl 11.45

“Idioot”eesti keeles, venekeelsete subtiitritega:kl 18.15 (v.a. L–P)

“30 minutiga või rutem”kl 14.00, 21.00 (v.a. L)

“Kolm musketäri” 3Dinglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: R kl 15.00; P kl 17.45; T kl 20.30vene keeles:kl 15.00 (v.a. R), 17.45 (v.a. P), 20.30 (v.a. T)

Met Opera Live: “Anna Bolena”L kl 20.00

Bolshoi ballett: “Esmeralda”P kl 18.00Tallinna mnt 41, Narva

Kino KosmosNB! Kino Kosmos on esmaspäeviti suletud!

“Autod 2”eesti keeles: L–P kl 13.15; R, T–N kl 13.45

“Võitleja”kl 16.00, 21.00

“Larry Crowne”kl 18.45; L–P kl 13.45

“Tõeline teras”kl 18.00

“Kolm musketäri” 2Dkl 15.30, 20.45Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai NB! Kino Mai on esmaspäeviti suletud!

“Tõeline teras”kl 16.30

“Colombiana”kl 18.45

“Lõpp-punkt 5”kl 21.00Papiniidu 50, Pärnu

KONTSERT

Clazz

14.10 kl 22 Vaigla Bros15.10 kl 22 Gruuv Grupp19.10 kl 22 Viktoria Vasjura & NaTa Jazz Band20.10 kl 22 Eva Vaino, Tanel Kuusk, DJ QuestVana turg 2, Tallinn

Estonia kontserdisaal14.10 kl 13 “Uuest maailmast”Smetana - Sümfooniline poeem “Vltava” tsüklist “Minu kodumaa”15.10 kl 19 “Kuldne klassika”Pärnu Linnaorkester16.10 kl 18 “Parimate pianistidegalakontsert. Tallinna Muusikakeskkool 50”17.10 kl 16 Danish Concert Band18.10 kl 12 Lastekontsert “Paljuveetakse hobusega”19.10 kl 19 RAM ja Ichitaro (taiko-trummid, Jaapan)20.10 kl 19 “NYYD” Festivali avakontsert. Britten Sinfonia, dirigent James MacmillanEstonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed15.10 kl 19 “Barokkaariad jazzivõtmes” Andres Mustonen (viiul), Jaak Sooäär (elektrikitarr), Taavo Remmel (kontrabass), Tanel Ruben (trummid)18.10 kl 19 “Fauni pärastlõuna” Liliana Tamm-Maaten (viiul), Anneli Tohver(klaver) ja Ivar Tillemann (trompet)Estonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi19.10 kl 20 Rajamuusika: Meelis Vind20.10 kl 19 Jazzliit: Aleksei Kruglov, Jaak Sooäär TrioMagasini 5, Tartu

Jõhvi kontserdimaja20.10 kl 10 Lastekontsert “Palju veetakse hobusega” (vene keeles)

20.10 kl 12 Lastekontsert “Palju veetakse hobusega”

Pargi 40, Jõhvi

Kloostri Ait 14.10 kl 20 Kirke Karja - Ara Yaralyan15.10 kl 20 Ain Agan (kitarr),Oleg Pissarenko (kitarr)Vene tänav 14, Tallinn

Linda rahvamaja16.10 kl 16 “Andres Valkonen 60”Triinu Taul ja Tuuli Taul, Tõnis Mägi ja Ivo Linna, Raivo Tafenau ansambel,Andres Valkonen (klaver), Kontserti juhib Olavi PihlamägiKobela alevik, Antsla vald, Võrumaa

Teater NO9914.10 kl 22 Jazzklubi: Soome Jazzliit esitleb: Mikko Helevä Groovin’ HammondSakala 3, Tallinn

Põlva muusikakool18.10 kl 18 ELiitkontserdid.LISZT 200. Ralf TaalVõru 1, Põlva

Pärnu Kontserdimaja16.10 kl 17 “Kuldne klassika”Pärnu Linnaorkester19.10 kl 12 Lastekontsert “Palju veetakse hobusega”Aida 4, Pärnu

Rock Cafe

14.10 kl 21 Tanel Padar & The Sun / Orelipoiss15.10 kl 20 “Spinefarm 20. Anniversary” Ensiferum (FIN), Metsatöll, Moonsorrow (Fin), Crimfall (Fin),Kiuas (Fin), Nevesis, No-Big-Silence16.10 kl 19 Okean Elzy (UKR)20.10 kl 21 Tõmbame käima:TerminaatorTartu mnt 80D, Tallinn

Saku Suurhall14.10 kl 20 HurtsPaldiski mnt 104D, Tallinn

Tartu Ülikooli aula20.10 kl 20 Tõnis Mägi valgel klaverilÜlikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet17.10 kl 19 Weekend Guitar Trio & Draamateatri kitarristidTeatri väljak 3, Tallinn

Valga Muusikakool20.10 kl 18 ELiitkontserdid.LISZT 200. Ralf TaalKesk 22, Valga

Vanemuise kontserdimaja17.10 kl 11 Lastekontsert “Palju veetakse hobusega”18.10 kl 19 Suur meenutuskontsert“Mati Nuude 70” Ivo Linna, Mait Maltis, Uno Kaupmees ja ansambel Apelsin20.10 kl 19 RAM ja Ichitaro (taiko-trummid, Jaapan)Vanemuise 6, Tartu

Viimsi Rannarahva Muuseum

14.10 kl 19 Metsala-Remmel-PeipmanNurme tee 3, Pringi küla, Viimsi vald, HarjumaaVihula mõis

15.10 kl 19 Rein Rannap ja Mihkel MattisenVihula, Lääne-VirumaaViljandi Pärimusmuusika Ait14.10 kl 19 Hõimupäevade suurkontsert15.10 kl 14 Vetelkõndijad - Kristiina Ehin ja Sofia Joons19.10 kl 20 Viljandi Jazziklubi: Viljandi Gypsy Jazz CollectiveTasuja pst 6, Viljandi

Von Krahli Teater19.10 kl 20 Aleksei Kruglov &Jaak Sooäär Trio / Sügisjazz 2011Rataskaevu 10, Tallinn

Väravatorn15.10 kl 16 “Itaalia barokk. Viiuldaja Alberto Martini” Hortus

TEATER

Cabaret Rhizome

14.10 kl 19 “Üksi”15.10 kl 19 “Üksi”Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater14.10 kl 19 “Viies kolonn”14.10 kl 19 “Marquis d´Artiste”14.10 kl 19 “Tuhkatriinumäng”15.10 kl 19 “Panso”15.10 kl 19 “Eesti matus”16.10 kl 19 “Augustikuu”16.10 kl 19 “Õitseng”18.10 kl 19 “Aabitsa kukk”18.10 kl 19 “Pulmad”18.10 kl 19 “Hiilgav!”19.10 kl 19 “Tuhkatriinumäng”19.10 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”20.10 kl 19 “Vombat”20.10 kl 19 “Kõik on täis”20.10 kl 19 “Marquis d´Artiste”Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater14.10 kl 11 “Hanel oli auto”15.10 kl 12 “Hanel oli auto”15.10 kl 12 “Prügihunt ja Superjänes”16.10 kl 12 “Kodud”17.10 kl 19 “Hachioji kuruma ningyo” külalisetendus18.10 kl 11 “Ise, ise ka!”19.10 kl 11 “Rapuntsel”20.10 kl 11 “Rapuntsel”Lai 1, Tallinn

Endla Teater14.10 kl 19 “Külmale maale”14.10 kl 19 “Põletus”15.10 kl 19 “Imetegija”15.10 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”20.10 kl 19 “Kirjad Endlale”Keskväljak 1, Pärnu

Estonia14.10 kl 19 “Boheem”15.10 kl 19 “Manon”16.10 kl 17 “Pipi Pikksukk”19.10 kl 19 “Boheem”20.10 kl 19 “Luikede järv”Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater17.10 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”Varstu Kultuurimajas  Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi SAAL15.10 kl 11 “Võluvärk”ZUGA ühendatud tantsijad15.10 kl 13 “Võluvärk”ZUGA ühendatud tantsijadPikk 20, Tallinn

Monoteater17.10 kl 19 “Jan Uuspõld ja tema elu meedias” Vene Kultuurikeskuses20.10 kl 19 “Minu hind?”Vene Kultuurikeskuseswww.monoteater.ee

Kuressaare Linnateater20.10 kl 14 “VärvilineKummut” Valjala Rahvamajas20.10 kl 19 “VärvilineKummut” Orissaare KultuurimajasTallinna 20, Saaremaa

Rakvere Teater

14.10 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”14.10 kl 19 “Eikellegimaa”15.10 kl 12 “Pipi Pikksukk”15.10 kl 19 “Täismäng”17.10 kl 13 “Väike Mukk”

Valga Kultuurikeskuses17.10 kl 19 “Nullpunkt”Valga Kultuurikeskuses18.10 kl 19 “Nullpunkt”18.10 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”19.10 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”

Teater Ugalas19.10 kl 19 “Nullpunkt” Teater Ugalas 19.10 kl 19 “Leenane’i kaunitar”20.10 kl 19 “39 astet” 20.10 kl 19 “Toatüdrukud”PangamajasKreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater14.10 kl 19 “Hecuba pärast”Kuressaare Linnateatris15.10 kl 19 “Hecuba pärast”Kuressaare Linnateatris17.10 kl 18 “Karin. Indrek. Tõde ja õigus. 4.”18.10 kl 18 “Karin. Indrek. Tõde ja õigus. 4.”19.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”19.10 kl 19 “Nõks”20.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”20.10 kl 19 “Nõks”Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

16.10 kl 19.30 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Kanuti Gildi SAALis18.10 kl 19.30 “Rein Pakk otsib naist!” Kanuti Gildi SAALis 19.10 kl 19.30 “Rein Pakk otsib naist!” Kanuti Gildi SAALis20.10 kl 19.30 “Edu” Kanuti Gildi SAALisMagasini 5, Tartu

Teoteater15.10 kl 19 “Kõik (s)ängis”16.10 kl 12 Lastehommik muinasjutuga “Tirts ja tigu”Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum14.10 kl 19 “Üks suvepäev”15.10 kl 19 “Üks suvepäev”17.10 kl 19 “Üks suvepäev”18.10 kl 19 “Üks suvepäev”20.10 kl 19 “Üks suvepäev”Vene 14, Tallinn

Ugala Teater14.10 kl 19 “Amadeus”15.10 kl 19 “Postmodernsed leibkonnad”17.10 kl 14 “Limpa ja mereröövlid”

Eesti Draamateatris17.10 kl 18 “Limpa ja mereröövlid”Eesti Draamateatris18.10 kl 19 “Maakad”19.10 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”Rakvere Teatris20.10 kl 19 “Duetid”Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater

14.10 kl 19 “Jäägu meie vahele” Märjamaa Rahvamajas19.10 kl 19 “Üllatuskülaline”Kunda Klubis20.10 kl 19 “Valedetektor”Haapsalu KultuurikeskusesTartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine14.10 kl 12 “Aja lugu muusikas”Väikeses majas14.10 kl 19 “Puhastus” Väikeses majas14.10 kl 19 “Thank You For The Music”14.10 kl 19 “Paanika” Sadamateatris15.10 kl 12 “Thank You For The Music”15.10 kl 19 “Rigoletto”15.10 kl 19 “Thank You For The Music”15.10 kl 19 “Harmoonia” Sadamateatris16.10 kl 12 “Ninasarvik Otto”Väikeses majas16.10 kl 12 “Thank You For The Music”16.10 kl 18 “Thank You For The Music”16.10 kl 19 “Tabamata ime”Väikeses majas18.10 kl 11 “Väikese onu saaga”Teatri Kodus18.10 kl 15 “Appi! Ooper!? 1. tund”18.10 kl 19 “Vihmamees” Väikeses majas19.10 kl 19 “Vihmamees” Väikeses majas19.10 kl 19 “Mowgli”19.10 kl 19 “Rumm ja viin”Sadamateatris20.10 kl 19 “Don Juan” Väikeses majas20.10 kl 19 “Lõbus lesk”20.10 kl 19 “Viimnepäev”SadamateatrisVanemuise 6, Tartu

Varius

17.10 kl 16 “See ei ole Tammsaare!” Tammsaare muuseumis18.10 kl 16 “See ei ole Tammsaare!” Tammsaare muuseumisTõnismägi 2, Tallinn

VAT Teater

14.10 kl 18 “Nisa”17.10 kl 18 “Pal-tänava poisid”18.10 kl 13 “Pal-tänava poisid”

Põlva Kultuurikeskuses19.10 kl 18 “Hea, paha ja inetu”20.10 kl 18 “Hea, paha ja inetu”Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater16.10 kl 16 “Kõige suurem sõber”18.10 kl 11 “Kõige suurem sõber”20.10 kl 11 “Kõige maitsvamad on...”Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater14.10 kl 18 “12karamazovit”16.10 kl 15 “12karamazovit”17.10 kl 18 “12karamazovit”Rataskaevu 10, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni GaleriiEKA Arhitektuur, 17.10–29.10“Ma olen nii” Epp Kubu & Maria Aua, kuni 15.10      Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum

“Mängud tulega” Tarmo Luisuvalgustinäitus, kuni 23.10“Värske Eesti Plakat 2011”, kuni 06.11Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”“Kogu elu teel”Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatelPüsiekspositsioon “Tee ajalugu!”Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu

“Risttee” Einar Vene maalid, kuni 25.10“Soome - ugri rahvad Euroopa rahvastikukaardil”, kuni 03.11“Sergei Dovlatov: autorilt”, kuni 30.11“Väiketekstiilide näitus SÕNA”,kuni 19.10“KAART & kaart – ajareis Tallinnas”, kuni 30.11Püsinäitused:Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii jaEesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanekTõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Uutmoodi” Innovatsiooninäited Eesti disainist XX ja XXI sajandil, kuni 06.11“Vorm portselanis”, kuni 06.11Lai 17, Tallinn

Haus Galerii

Tiina Tammetalu, kuni 18.11Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galeriiMargot Kask, 19.10–31.10Iti Kasser, kuni 17.10                Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseumPüsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst.Madalmaade, saksa, itaalia,vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa jaVene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kumu“Ene-Liis Semper”, kuni 31.12“Teisele poole” Tallinna fotokuu 2011 rahvusvaheline kuraatorinäitus, kuni 08.01“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,kuni 30.10“Urmas Ploomipuu valge maja”,kuni 23.10Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum“Portree kujutavas kunstis”Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02Püsiväljapanek:Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunstWeizenbergi 28, TallinnNiguliste muuseumPüsiväljapanek:“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kirikuhõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseumPüsinäitused:“Ferdinand Veike ekspositsioon”“Nukuteatri ajalugu Eestis”“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”“Maailma nukkude saal”“Õuduste kelder”“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”“Tähtede Võlv”“Nukutöökojad”“Auruteater”Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja“Pärnumaa foto 2011”, 20.10–12.11“Kontaktimprovisatsioon”Sandra Jõgeva , kuni 14.10 Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJASMila Balti & Meeland Sepp, kuni 05.11Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone“Sündinud samas kohas: kujutis, mälu ja fiktsioon Baltimaades” kuraator: Vytautas Michelkevicius, kuni 20.11Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum“Replay” Kätlin Luht, kuni 20.11Püsiekspositsioon:“Need vanad armsad mänguasjad”Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna LinnagaleriiMare Tralla & Coolturistes (Leedu),kuni 23.10  Harju 13, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJAAndrus Kasemaa, 20.10–20.11Mall Nukke, 20.10–27.11Helga Roht Poznanski, 20.10–20.11“Art ist kuku nu ut”, kuni 16.10Vanemuise 26, TartuTartu Mänguasjamuuseum“Ää-ää-ää” Beebinukud ja titademänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest“Meeri Säre meenutades”“Eesti filminukud”“Eesti mänguasjategijad”“Ärtu äss ja ja pada emand”“Ajalugu mängides”Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseumPüsiväljapanek:Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid jakiilkirjatahvlidÜlikooli 18, Tartu

Võru LinnagaleriiJaan Luik, Hannes Varblane,Laila Talunik, Riho Sibul, Õnne Luha ühisnäitus, kuni 21.10Marika Alver, Branka Jovanovic,kuni 21.10Ove Kalde, kuni 21.10Liiva 13, Võru

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee