2. september 2011
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida väisata nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater

03.09 kl 19 “Loeme Dovlatovit”05.09 kl 19 “Loeme Dovlatovit”06.09 kl 21 “Kas ma olen nüüd elus?” Tartu Sadamateatris, Draama 201107.09 kl 18 “Kas ma olen nüüd elus?” Tartu Sadamateatris, Draama 201108.09 kl 18 “Õitseng”Tartu Sadamateatris, Draama 2011Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

03.09 kl 12 “Metsakülad”04.09 kl 12 “Ise, ise ka!”04.09 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”06.09 kl 11 “Ise, ise ka!”07.09 kl 11 “Prügihunt ja Superjänes”08.09 kl 11 “Kodud”Lai 1, Tallinn

Hüüru mõisas

03.09 kl 19 “Head ööd, ema”04.09 kl 19 “Head ööd, ema”05.09 kl 19 “Head ööd, ema”Saue vald, Harjumaa

Piip ja Tuut Mängumaja

07.09 kl 18 “Piip ja Tuut Marsil”Toom-Kooli 13, Tallinn

R.A.A.A.M

07.09 kl 20 “Antigone” TeaterVanemuise väikeses majas, Draama 201108.09 kl 19 “Antigone” TeaterVanemuise väikeses majas, Draama 2011Süda 8-7a, Tallinn

Rakvere Teater

02.09 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”  esietendus05.09 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”05.09 kl 19 “Leenane´i kaunitar”06.09 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad” TÜ võimlasKreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

02.09 kl 18 “Karin. Indrek.Tõde ja õigus. 4.”03.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”05.09 kl 19 “Vincent”05.09 kl 20 “Biloxi blues”Vanemuise suures majas06.09 kl 19 “Vincent”06.09 kl 19 “Biloxi blues”Vanemuise suures majas07.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”08.09 kl 21 “Keskööpäike”Vanemuise suures majas, Draama 2011Lai 23, Tallinn

Teater NO99

02.09 kl 19 “Kitchen (You’ve Never Had It So Good”Gob Squad Põhuteatris03.09 kl 19 “Kitchen (You’ve Never Had It So Good”Gob Squad Põhuteatris07.09 kl 19 “Testament” SheShePopPõhuteatris08.09 kl 19 “Testament” SheShePopPõhuteatrisSakala 3, TallinnTeoteater04.09 kl 12 “Siilipoeg avastabmaailma”06.09 kl 19 “Kõik (s)ängis”Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Ugala Teater

05.09 kl 19 “Meeste kodu” Salme KultuurikeskusesVaksali 7, Viljandi

Vanemuine

05.09 kl 19 “Puhastus” Viljandi Ugalas06.09 kl 19 “Puhastus” Võru Kandles07.09 kl 19 “Puhastus”Paide KultuurikeskusesVanemuise 6, Tartu

Tartu

Genialistide Klubi05.09 kl 18 “Valdner”, „Kui kiiresti need õnnetused“ ja “The Reader” Draama 2011: Tantsueri06.09 kl 18 “Peeter Volkonskiviimane suudlus” Tartu Uus Teater,Draama 201107.09 kl 18 “Kohe näha, et vanadsõbrad” Zuga ühendatud tantsijad,Draama 201108.09 kl 21 “Kohe näha, et vanadsõbrad” Zuga ühendatud tantsijad,Draama 2011Magasini 5, Tartu

VAT Teater

08.09 kl 19 “The Black Rider”Kultuurikatla katelde ruumTõnismägi 2, Tallinn

Vene Noorsooteater

03.09 kl 12 “Prikljutšenija Buratino” Tallinna Botaanikaaias03.09 kl 15 “Arabella, dotš pirata”Kalasadamas, Tallinnas04.09 kl 12 “Djuimovotška”04.09 kl 15 “Arabella, dotš pirata”Kalasadamas, Tallinnas08.09 kl 18 “Tserbstskaja Printsessa ili Junost Jekaterinõ II” Kadrioru lossisKalevipoja 10, Tallinn

Von Krahli Teater

02.09 kl 19 “Gilgameš ehk igaviku nupp” Katla auk (Põhja pst 27A)04.09 kl 19 “Gilgameš ehk igaviku nupp” Katla auk (Põhja pst 27A)05.09 kl 19 “Gilgameš ehk igaviku nupp” Katla auk (Põhja pst 27A)06.09 kl 21 “Ihade osakond”TÜ Kirik, Draama 201107.09 kl 22 “Ihade osakond”TÜ Kirik, Draama 2011Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Art Café

03.09 kl 18 Weekend Guitar Trio ja Kadri HuntLai 13, Rakvere

Butterfly Lounge

03.09 kl 22 Femininity Superiore:Marvi Vallaste & Julia AnstalVana - Viru 13 / Aia 4

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

03.09 kl 17 Doktorikontsert:Maarit Saarmäe06.09 kl 18 Doktorikontsert:Oksana Sinkova08.09 kl 18 Magistrikontsert:Airike KolkRävala pst.16, Tallinn

Estonia kontserdisaal

02.09 kl 19 Hooaja Avakontsert.Don Quijote04.09 kl 19 “Pärdi päevad:Baltic Voyage & Pärt” Baltic Youth Philharmonic, dirigent Kristjan Järvi08.09 kl 19 “Plektrum festival 2011” Kujundid ja helid / Bareljeef Estonia pst. 4, Tallinn

Kloostri Ait 

03.09 kl 21 Peep Ojaveski (kitarr), Tiit Born (kitarr) ja Aivo Tammus (bass)  Vene tänav 14, Tallinn

NO99 Põhuteater

04.09 kl 19 “Jakob, oh Jakob”Tartu Ülikooli Akadeemiline NaiskoorSkoone bastion, Rannamäe tee 11, Tallinn

Paide Kultuurikeskus

08.09 kl 19 “Eesti metsa lugu”Guido Kangur, Hendrik Relve jaansambel UMAPärnu 18, Paide

Pirita kloostri kabel

04.09 kl 11.30 “Rannarahva laulud”Ansambel HeinavankerMerivälja tee 18, Tallinn

Püha Vaimu kirik

05.09 kl 18 Muusikatund PühaVaimu KirikusPühavaimu 2, Tallinn

Rakvere Kirikupark

04.09 kl 17 VaiMus esitleb: MargoKõlari kellamängu esmaesitlusPikk 19, Rakvere

Rakvere Kolmainu kirik

04.09 kl 18 VaiMus esitleb:KoorikontsertPikk 19, Rakvere

Rock Cafe

02.09 kl 21 Eesti Punk 76 - J.M.K.E., Psühhoterror ja Ajutine Valitsus03.09 kl 21 HU? ja Toe Tag07.09 kl 19 SunSay (ex-5’NIZZA) + support08.09 kl 19 Wooden Shjips (USA)Tartu mnt 80D, Tallinn

Rotermanni kvartal

08.09 kl 19 “Kesklinnas resideeruv helilooja: Erkki-Sven Tüür”Erkki-Sven Tüür, Hortus MusicusRotermanni 8, Tallinn

Rootsi Mihkli kirik

04.09 kl 14 “Rannarahva laulud”Ansambel HeinavankerRüütli tn. 7/9, Tallinn

Tallinna Piiskoplik Toomkirik

08.09 kl 18 Maarjalaulude festivali avakontsertToom-Kooli 6, Tallinn

Tartu Ülikooli Aula

02.09 kl 19 “Schuberti portree”Tanel JoametsÜlikooli 18, Tartu

Türi Kultuurimaja

08.09 kl 18 “ELIITkontserdid:Kontsert-kohtumine klavessiiniga” Marju Riisikamp (klavessiin)Hariduse tn 1, Türi

Uue Maailma plats

03.09 kl 18 Uue Maailma tänavafestival: “Aed tuleb tänavale” SuurEuroopa vabatahtliku tegevuseaasta kontsert: Talis ja Kosmosepealinn, Kurjam, Malcolm Lincoln, LennaKoidu 68B, Tallinn

Uue Maailma Seltsimaja ees

03.09 kl 16 Uue Maailma tänavafestival: “Aed tuleb tänavale”Abraham’s Cafe (Tallinn), Jane from Jermaine (Porvoo), All Day Long (Riia), Elephants from Neptune (Võsu), Groundhog Day (Ahja)04.09 kl 14 Uue Maailma tänavafestival: “Aed tuleb tänavale”Mzwakhe and Zwai (Lõuna AafrikaVabariik), Prägnantne Brigaad (Tartu),Kruuv, Tjorven (Tallinn), Goran Gora (Riia),Moskva Odessa (Uus Maailm),Põhjala (Tallinn)Koidu 82, Tallinn

Vilde maja

02.09 kl 18 “18. TartuLõõtspillifestival”Vallikraavi 4, Tartu

Von Krahli Baar

02.09 kl 21 “Rada7.ee 12. sünnipäev”4-got-10, Forgotten Sunrise,Leslie Da Bass (DJ), Mimicry, Monstercöuq, Painkiller ja Shirubi IkazuchiRataskaevu 10/12, Tallinn

KINO

Cinamon

“Südaöö Pariisis”R, E, K kl 13.15, 15.15, 17.30, 20.15, 22.15;L–P kl 12.45, 14.45, 16.45, 18.45, 21.15;N kl 13.15, 15.15, 17.30, 20.00, 22.00“Kauboid ja tulnukad”R, E, K kl 13.00 (va E), 14.15 (ainult E), 16.35, 19.15, 21.45; L–P kl 13.00, 16.35, 19.15, 21.45;N kl 13.00, 16.35, 19.15, 21.45“Loomaaednik”R, E, K kl 12.30, 14.35, 16.45, 18.50;L–P kl 11.45, 14.00, 16.00, 18.05;N kl 12.30, 14.35, 16.45, 18.50“Lotte ja kuukivi saladus”eesti keeles: R, E, K kl 12.00, 13.50, 15.30, 17.15; L–P kl 11.30, 13.30, 15.30, 17.15;N kl 12.00, 13.50, 15.30, 17.15“Kehad vahetusse”R, E, K kl 19.45, 22.00; L–P kl 20.10, 22.15;N kl 19.30, 21.35“Smurfid” 3Deesti keeles: R, E, K kl 15.45, 18.00;L–P kl 15.45, 18.00 (va P); N kl 15.45“Rumal pöörane armastus”R, E, K kl 19.00, 21.30; L–P kl 19.30, 22.00; N kl 18.00“Halb õpetaja”R, E, K kl 13.00 (ainult E), 21.00 (va E);L–P kl 20.45; “Autod 2”eesti keeles: R, E, K kl 12.05, 14.15 (va E);L–P kl 12.05, 14.15; N kl 12.05, 14.15“Lõpp-punkt 5” 3Desilinastus: N kl 21.15Ooperipärlid kinoekraanil: “Tosca”P kl 18.00“Nõel remiks”E kl 21.00 Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  

“Kapten Ameerika - Esimenetasuja” 3DE–N kl 20.00; R–P kl 21.00“Ahvide planeedi sünd”kl 11.55, 22.10“Autod 2” 3Deesti keeles: kl 12.00; R–P kl 15.00, 20.00;vene keeles: kl 15.10“Halb õpetaja”kl 14.30, 21.20“Melanhoolia”kl 21.40“Smurfid” 3Deesti keeles: kl 14.40, 17.50; R–P kl 12.20vene keeles: 12.30, 17.20, 20.30;“Rumal pöörane armastus”kl 14.20, 16.55, 19.35; “Barbar Conan” 3Dkl 21.45; R–P kl 18.10“Lotte ja kuukivi saladus”eesti keeles:kl 11.45, 12.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45“Kehad vahetusse”kl 11.50, 16.40, 19.05, 21.35“Kauboid ja tulnukad”kl 11.35, 14.10, 16.50, 19.30, 22.10“Uinuv kaunitar”kl 17.05, 19.20“Südaöö Pariisis”kl 13.00, 15.15, 17.25, 19.40, 21.55“Loomaaednik”kl 11.40, 14.00, 16.30, 18.55 (v.a. N)“Larry Crowne”N kl 19.00“Lõpp-punkt 5”N kl 22.00“Colombiana”N kl 19.30Hobujaama 5, TallinnEkraan “Autod 2” 2Deesti keeles: kl 12.00“Smurfid” 3Deesti keeles: 11.30 (v.a. K)“Lotte ja kuukivi saladus”eesti keeles: kl 13.45 (v.a. K), 15.45, 17.45“Kauboid ja tulnukad”kl 14.15, 16.45, 19.45, 22.15“Kehad vahetusse”kl 19.15, 21.45Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  

“Härra Popperi pingviinid”vene keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: kl 14.00; L–P kl 11.30“Autod 2” 3Dvene keeles: L–P kl 12.00“Ahvide planeedi sünd”vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:kl 16.00, 18.30, 21.00“Smurfid” 3Deesti keeles: E kl 14.30, R, K kl 19.00;vene keeles: kl 14.30 (v.a. E), 19.00 (v.a. R, K)“Barbar Conan” 3Dkl 21.30“Lotte ja kuukivi saladus”eesti keeles, venekeelsete subtiitritega:kl 17.15“Kauboid ja tulnukad”kl 14.15, 16.45, 19.15, 21.45, L–P kl 11.45Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos

NB! Kino Kosmos onesmaspäeviti suletud!“Smurfid” 2Dinglise keeles, eesti ja venekeelsetesubtiitritega: kl 16.15“Härra Popperi pingviinid”kl 14.15“Barbar Conan” 2Dkl 18.30, 21.00“Lotte ja kuukivi saladus”eesti keeles: 14.00, 16.00, 18.00“Pruutineitsid”kl 20.00Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai 

NB! Kino Mai onesmaspäeviti suletud!“Lotte ja Kuukivi saladus”kl 17.30, 19.15; L–P kl 15.45“Arthur”kl 21.00Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino

“Vastikud ülemused”R, E–K kl 19.40, 21.50;L–P kl 19.20, 21.30; N kl 22.15“Harry Potter ja surma vägised. Osa 2”3D R–K kl 18.30; N kl 14.10 “Autod 2” 3Deesti keeles: R, E–K kl 13.00, 15.00, 17.20; L–P kl 11.15, 12.30, 15.00, 17.00;N kl 13.00, 15.00, 17.00“Ahvide planeedi sünd”kl 21.00“Rumal pöörane armastus”R, E–K kl 16.00, 19.15, 21.45;L–P kl 16.00, 18.30, 21.10;N kl 16.45, 19.15, 21.45“Halb õpetaja”kl 20.00“Smurfid” 3Deesti keeles: R, E–N kl 12.45, 15.30, 17.50;L–P kl 11.10, 12.45, 15.30, 17.45;vene keeles: R, E–N kl 13.15, 15.15;L–P kl 13.20, 14.50“Barbar Conan” 3D R, E–N kl 22.05; L–P kl 22.00“Lotte ja kuukivi saladus”R, E–K kl 12.10, 14.00, 15.50, 17.40, 19.30;L–P kl 11.00, 12.00, 13.50, 15.45, 17.40, 19.30;N kl 12.10, 14.00, 15.50, 17.40, 19.10“Kehad vahetusse”R, E–K kl 13.40, 17.30, 19.50, 22.10;L–P kl 13.40, 17.20, 19.45, 22.10;N kl 17.15, 19.50, 22.10 “Kauboid ja tulnukad”R, E–K kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00;L–P kl 11.45, 14.15, 16.45, 19.15, 22.00;N kl 13.30, 16.10, 18.50, 21.50“Loomaaednik”R, E–K kl 12.30, 14.45, 17.00, 21.20;L–P kl 11.30, 13.45, 16.10, 21.20;N kl 12.30, 14.45, 17.00“Larry Crowne”esilinastus: N kl 19.30“Lõpp-punkt 5”esilinastus: N kl 21.30“Colombiana”esilinastus: N kl 19.40Estonia pst 9, TallinnNÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

Fideelia-Signe Roots, 05.09–17.09August Sai, kuni 03.09      Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum

“Linnaskulptuur” Mare Mikoff, kuni 11.09Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum

“186” Näitus Tallinna-Tartu maanteeajaloost„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”“Kogu elu teel”Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatelPüsiekspositsioon “Tee ajalugu!”Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu

“Pfyn / Šveitsi kultuuripealinn 2011/12”, kuni 30.09Püsinäitused:Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanekTõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Imbi Ploompuu keraamika jagraafika”, kuni 04.09“Islandi kaasaegne disain”, kuni04.09Lai 17, Tallinn

Haus Galerii

Jaak Visnap, kuni 07.10Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Scene” Mart Vainre, 07.09–19.09“Sylt ilma ulrikeseta” Liina Siib,kuni 05.09                Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10“Bosch & Bruegel. Ühe maali nelijälge”, kuni märts 2012Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst.Madalmaade, saksa, itaalia,vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa jaVene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kumu

“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,kuni 30.10“Pavel Filonov ja vene avangard”,kuni 18.09“gateways. Kunst ja võrgustunudkultuur”, kuni 25.09“Urmas Ploomipuu valge maja”,kuni 23.10Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum

“Vene ikoonid. Gunnar Savisaarekogu”, kuni 04.09Püsiväljapanek:Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunstWeizenbergi 28, Tallinn

Munkadetagune tornigalerii

“Punane Piir” Raul Meel, kuni 09.09Müürivahe 58, Tallinn

Niguliste muuseum

“Rist läbi kunsti”, kuni 07.09Püsiväljapanek:“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kirikuhõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum

Püsinäitused:“Ferdinand Veike ekspositsioon”“Nukuteatri ajalugu Eestis”“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”“Maailma nukkude saal”“Õuduste kelder”“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”“Tähtede Võlv”“Nukutöökojad”“Auruteater”Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Pusa, kuni 17.09 Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii Raekojas

Lola Liivat, kuni 10.09Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum

“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Botaanikaaed

Daaliate näitus, 09.09–11.09Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Kunstihoone

“Kontinuum_Kunst kui taju. Ruum kui protsess” kuraator: Maria Arusoo,kuni 02.10Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum

Autorinukunäitus “Koosmäng”Püsiekspositsioon:“Need vanad armsad mänguasjad”Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

Eesti-Portugali ehtekunstnike kontseptuaalne näitus Piirilinn (töörühm: Harry Liivrand, Tanel Veenre,Kadri Mälk, Taso Mähar, Villu Plink), mõlemas galeriis, kuni 25.09  Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja

Maalikunstnike Liit, kuni 11.09Ehitamata Tartu makettides jafotodel, kuni 11.09Taavi Talve ja Denes Farkas, kuni 11.09Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Mustrikeeles mängud jamänguasjad”, kuni 02.10“Meeri Säre meenutades”“Eesti filminukud”“Eesti mänguasjategijad”“Ärtu äss ja ja pada emand”“Ajalugu mängides”Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

“Kultuur Tartus - tudengi silmadeläbi”, kuni 30.09Püsiväljapanek:Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid jakiilkirjatahvlidÜlikooli 18, Tartu

Tartu Ülikooli Botaanikaaed

“Orhideed & co”, kuni 15.09Lai 38, Tartu

Võru Linnagalerii

Kunstiprojekt, kuni 23.09Liiva 13, Võru

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne LõhmusärijuhtTel: Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt