12. august 2011
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida väisata nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

KONTSERT

Aartika puhkemaja

12.08 kl 20 Fernando Noronha &The Black Souli kontsert13.08 kl 15 Tarva Jaht 2011 / The TuberkuloitedKulina küla, Vinni vald, Lääne-Virumaa

Ammende Villa

12.08 kl 20 Fernando Noronha & The Black SoulMere pst. 7, Pärnu

Jazz Cafe

12.08 kl 21 Ventsel-Unt-Kawasaki13.08 kl 21 Miliama QuintetRingi 11, Pärnu

Haapsalu Kuursaal

12.08 kl 20 “Haapsalu suvemuusika” “Lõunamaa laulude lõõm“Hortus Musicus13.08 kl 20 “Haapsalu suvemuusika”Eesti Filharmoonia Kammerkoorimeeskvartett18.08 kl 20 “Lendab aeg”Lindpriide kontserttuurPromenaadi 1, Haapsalu

Haapsalu toomkirik

12.08 kl 23.30 “Haapsalu suvemuusika” “Öine serenaad”Maano Männi (viiul), Terje Raidmets (viiul),Toomas Nestor (vioola),Aare Tammesalu (tšello),Eda Peäske (harf)16.08 kl 19 Kollane Allveelaev GPosti 34, Haapsalu

Hansa Hoov

12.08 kl 21 Hansa Hoovi suvekontsert - laval Chalice13.08 kl 21 Juubelikontsert Krieger 5015.08 kl 21 Bonzo - End otsidesAleksandri 46, Tartu

Kadrioru Lossi Lilleaed

16.08 kl 20 “Suvegurmee”Mari Kalkun, Maarja, Rein Rannap17.08 kl 20 “Suvegurmee”Orelipoiss, Outloudz18.08 kl 20 “Suvegurmee”Traffic, Liisi KoiksonWeizenbergi 37, Tallinn

Kloostri Ait 

12.08 kl 21 Sergei Pedersen(vokaal, klaver)13.08 kl 21 Sergei Pedersen(vokaal, klaver)Vene tänav 14, Tallinn

KÄSMU

12.08 kl 17 Viru FolkVihula vald, Lääne-VirumaaLaitse Graniitvilla18.08 kl 20 Bonzo - End otsidesLaitse, Kernu valdLohusalu sadam12.08 kl 20 Bonzo - End otsides18.08 kl 21 Tanel Padar & The SunLohusalu küla, Keila vald, HarjumaaMeresuu Spa & Hotel16.08 kl 20 Kadri Voorand trioAia 48a, Narva-Jõesuu

Nikolai kirik

12.08 kl 19 Laulud klaasmere ääres - Tõnis MägiMere 12, Paldiski, HarjumaaNisu-Rukkijahu veski12.08 kl 18 “Love Peace Chant”kirtanilaulja David Newman14.08 kl 16 “Love Peace Chant”kirtanilaulja David NewmanRotermanni 6, Tallinn

NO99 Põhuteater

12.08  kl 22 Jazzklubi:Raivo Tafenau bändRannamäe tee 11, Tallinn

Nõmme Kultuurikeskus

16.08 kl 20 “Lendab aeg”Lindpriide kontserttuurTuru plats 2, Tallinn

Pirita klooster

13.08–21.08 kl 20 “Birgitta Festival”Merivälja tee 18, Tallinn

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse ümbrus

12.08 kl 16 “Uue Ajastu Festival 2011: Rahu Sagedus”13.08 kl 12 “Uue Ajastu Festival 2011: Rahu Sagedus”Kesk 15, Põlva

Pädaste Mõis

13.08 kl 18.30 Mihkel Poll Pädaste Mõisas / kontsert ja õhtusöökPädaste, Muhu valdPärnu kontserdimaja12.08 kl 20 Kadri Voorand trioAida 4, Pärnu

Tallinna Raekoda

18.08 kl 20 “Cabaret”Heli Veskus (sopran, RO Estonia),Annaliisa Pillak (metsosopran),Jaanika Rand-Sirp (klaver)Raekoja plats 1, Tallinn

Tartu Jaani kirik

16.08 kl 21 Kontserdisari“Tornimuusika” Triinu Taul17.08 kl 20 “Grüünesse!”Vanamuusikaansambel Rondellus   Jaani 5, Tartu

Tartu Laululava

18.08 kl 19 “Alo Mattiisen 50”Alo Mattiseni loomingu ja isamaaliste laulude õhtu.Esinejad: Ivo Linna, Riho Sibul,Maarja-Liis Ilus, Lenna Kuurmaa,Henri Laks, Raul Vaigla, Andrus Lillepea, Antti Kammiste, Ain VartsLaulupeo pst 25, Tartu

Tõrva

Gümnaasiumi park13.08 kl 20 Tõrva Loits 2011 -Ehe Eesti muusikaPuiestee 1, Tõrva, Valgamaa

Tõrva kirik-kammersaal

12.08 kl 19 “Muusikal!”Gerli Padar ja Rene Soom,klaveril Siim SelisValga mnt 42, Tõrva

Von Krahli Teater

12.08 kl 21 Mooncake (Venemaa) ja Kosmofon ühiskontsertRataskaevu 10, Tallinn

TEATER

Eesti Draamateater

12.08 kl 19 “Tuhkatriinumäng”Saueaugu Teatritalus12.08 kl 19 “Saatuse heidikute kuu”  Laitse Graniitvillas14.08 kl 19 “Marquis d´Artiste”  Saku mõisas14.08 kl 19 “Saatuse heidikute kuu”  Laitse Graniitvillas14.08 kl 19 “Tuhkatriinumäng”Saueaugu Teatritalus17.08 kl 19 “Panso” Sadamateatris17.08 kl 19 “Augustikuu”  Vanemuise suures majas17.08 kl 19 “Marquis d´Artiste”  

Saku mõisas

18.08 kl 19 “Panso” Sadamateatris18.08 kl 19 “Augustikuu”  Vanemuise suures majasPärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

12.08 kl 13 “Nukumäng on imelihtne!”13.08 kl 13 “Nukumäng on imelihtne!”13.08 kl 15 “Moor ja vaar. Krokodill ja neli väikest tegelast”14.08 kl 13 “Nukumäng on imelihtne!”14.08 kl 15 “Okasroosike”16.08 kl 13 “Nukumäng on imelihtne!”17.08 kl 13 “Nukumäng on imelihtne!”18.08 kl 13 “Nukumäng on imelihtne!”Lai 1, Tallinn

Emajõe Suveteater

14.08 kl 20 “Suveteater laulab”Tartu Toomkiriku varemetes17.08 kl 18 “Toomkiriku müürivaim Volk ja keelatud vili”Tartu Toomkiriku varemetes18.08 kl 18 “Toomkiriku müürivaim Volk ja keelatud vili”Tartu Toomkiriku varemetesJaama 14, Tartu

Endla Teater

12.08 kl 17 “Gorjuhhino küla ajalugu”Puškini Teatrikeskuse (Peterburi)etendus Teatrifestivalil Monomaffia12.08 kl 20 “Ibseni naised”Visjoner Teater (Oslo) etendusTeatrifestivalil Monomaffia12.08 kl 22 “Kuues maitse” R.A.A.A.M. etendus Teatrifestivalil Monomaffia13.08 kl 14 “Hamlet - A Stand Up”Boulevardteatern (Stockholm) etendus Teatrifestivalil Monomaffia13.08 kl 17 “Nisa” VAT Teatri etendus Teatrifestivalil Monomaffia13.08 kl 19 “Aabitsa kukk”

Eesti Draamateatri etendus

Teatrifestivalil MonomaffiaKeskväljak 1, Pärnu

Hansahoovi teater

14.08 kl 20 “Sinised kilesussid jalas”Pärnus Kentuki Lõvi suvelaval15.08 kl 20 “Pulmatrall”Räpina Tuletõrje väljakul16.08 kl 20 “Pulmatrall”17.08 kl 20 “Pulmatrall”18.08 kl 20 “Pulmatrall”Aleksandri 46, Tartu

Hüüru mõisas

14.08 kl 19 “Head ööd, ema”17.08 kl 19 “Head ööd, ema”18.08 kl 19 “Head ööd, ema”Saue vald, Harjumaa

Kanuti Gildi SAAL

15.08 kl 20 “This Is Not A Love Story” Augusti TantsuFestival 2011:Gunilla Heilborn (Stockholm)17.08 kl 20 “Samuel Beckettile”Augusti TantsuFestival 2011:Taavet Jansen & Peeter Rästas18.08 kl 20 “The Croquis Reloaded”Augusti TantsuFestival 2011:Cuqui Jerez (Madriid)Pikk 20, Tallinn

Kuressaare Linnateater

17.08 kl 19 “Morten lollide laeval”KUMU auditooriumis18.08 kl 19 “Morten lollide laeval”KUMU auditooriumisTallinna 20, Saaremaa

Pärimusteater LOOMINE

12.08 kl 18 “Adamson: kujud ja killud” Amandus Adamsoniateljeemuuseumi aias17.08 kl 18 “Adamson: kujud ja killud” Amandus Adamsoniateljeemuuseumi aias18.08 kl 18 “Adamson: kujud ja killud” Amandus Adamsoniateljeemuuseumi aiasVene 6, Tallinn

R.A.A.A.M

12.08 kl 19.30 “Pärast surma Jendalis” Jäneda Pullitallis12.08 kl 19.30 “Tühermaa”Viinistu Kunstimuuseumis13.08 kl 19.30 “Pärast surma Jendalis” Jäneda Pullitallis13.08 kl 19.30 “Tühermaa”Viinistu Kunstimuuseumis14.08 kl 15 “Tühermaa”Viinistu KunstimuuseumisSüda 8-7a, Tallinn

Saueaugu Teatritalu

12.08 kl 19 “Tuhkatriinumäng” 14.08 kl 19 “Tuhkatriinumäng”   Saueaugu talu, Ohtla küla, Martna vald, Läänemaa

Tallinna Linnateater

12.08 kl 18 “Scapini kelmused”13.08 kl 18 “Scapini kelmused”15.08 kl 18 “Scapini kelmused”16.08 kl 18 “Scapini kelmused”17.08 kl 18 “Karin. Indrek.Tõde ja õigus. 4.”18.08 kl 18 “Karin. Indrek.Tõde ja õigus. 4.”Lai 23, Tallinn

Theatrum

12.08 kl 20 “Tuulesaared”Tahkuna tuletorni all13.08 kl 20 “Tuulesaared”Tahkuna tuletorni allVene 14, Tallinn

Ugala Teater

12.08 kl 19 “Läbi klaasi”Meleski klaasivabrikus13.08 kl 19 “Läbi klaasi”Meleski klaasivabrikus18.08 kl 19 “Läbi klaasi”Meleski klaasivabrikusVaksali 7, Viljandi

Uhtjärve Nõiariik

12.08 kl 18 “Väike nõid”13.08 kl 14 “Väike nõid”13.08 kl 18 “Väike nõid”14.08 kl 12 “Väike nõid”14.08 kl 16 “Väike nõid”Urvaste, Võrumaa

Vargamäel

12.08 kl 19 “Vargamäe voonake”13.08 kl 19 “Vargamäe voonake”14.08 kl 19 “Vargamäe voonake”18.08 kl 19 “Vargamäe voonake”Albu vald, Vargamäe

Von Krahli Teater

17.08 kl 19 “Gilgameš ehk igaviku nupp” Katla auk (Põhja pst 27A)Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater

17.08 kl 20 “Samuel Beckettile”

Kanuti Gildi SAALis

18.08 kl 19 “Samuel Beckettile”Fr.R.Kreutzwaldi Memoriaalmuuseumi sisehoovisLiiva 13, Võru

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

“Teerada kivis” Uno Roosvalt,kuni 19.08      Pikk 18, Tallinn

Eesti Loodusmuuseum

“Looduse Aasta Foto 2011. Parimatest parimad”, kuni 31.08“Tiiger. Ninasarvik”, kuni 31.08Püsinäitus: “Eesti loodusest”Lai 29, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum

“186” Näitus Tallinna-Tartu maanteeajaloost„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”“Kogu elu teel”Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatelPüsiekspositsioon “Tee ajalugu!”Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu

Püsinäitused:Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanekTõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Imbi Ploompuu keraamika jagraafika”, kuni 04.09“Islandi kaasaegne disain”, 17.08–04.09Lai 17, Tallinn

Haus Galerii

“Kui armastus on, siis tegelikult seda pole” Tuuli Mann, kuni 26.08Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Teerada kivis” Uno Roosvalt,kuni 22.08                Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10“Bosch & Bruegel. Ühe maali nelijälge”, kuni märts 2012Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst.Madalmaade, saksa, itaalia,vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa jaVene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kumu

“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,kuni 30.10“Pavel Filonov ja vene avangard”,kuni 18.09“gateways. Kunst ja võrgustunudkultuur”, kuni 25.09“Üksi linnas. Ludmilla Siim ja Jüri Palm”, kuni 28.08“Urmas Ploomipuu valge maja”,kuni 23.10Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum

“Vene ikoonid. Gunnar Savisaarekogu”, kuni 14.08Püsiväljapanek:Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunstWeizenbergi 28, Tallinn

Munkadetagune tornigalerii

“Punane Piir” Raul Meel, kuni 09.09Müürivahe 58, Tallinn

Niguliste muuseum

Püsiväljapanek:“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kirikuhõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum

Püsinäitused:“Ferdinand Veike ekspositsioon”“Nukuteatri ajalugu Eestis”“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”“Maailma nukkude saal”“Õuduste kelder”“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”“Tähtede Võlv”“Nukutöökojad”“Auruteater”Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

HGDF, kuni 20.08 Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS

Lola Liivat, 17.08–10.09“Tagasi koju ...”, kuni 13.08Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum

“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone

“Abstraktne” Eesti KunstnikeLiidu aastanäitus, kuni 14.08“Murdosa” Alice Kask, kuni 28.08Vabaduse väljak 6, TallinnTallinna LastemuuseumAutorinukunäitus “Koosmäng”Püsiekspositsioon:“Need vanad armsad mänguasjad”Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

“Light Trapped In Matter”Rachel De Joode, kuni 28.08  Harju 13, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA

Eesti Akvarellistide Ühendus,kuni 14.08Eevart Arrak, kuni 14.08Meiu Münt, kuni 14.08Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Mustrikeeles mängud ja mänguasjad”“Koos kasvamine” Maaja Kalle waldorf- ja käsitöönukkude näitus “Meeri Säre meenutades”“Eesti filminukud”“Eesti mänguasjategijad”“Ärtu äss ja ja pada emand”“Ajalugu mängides”Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasi meisterdatud mänguasjadest“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik“Miriami maailm”Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

“Kultuur Tartus - tudengi silmadeläbi”, kuni 30.09Püsiväljapanek:Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid jakiilkirjatahvlidÜlikooli 18, TartuVõru LinnagaleriiTallinna Illustratsioonide trienaal,kuni 26.08Liiva 13, Võru

 

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee