Rivo Sarapik • 22. juuli 2011
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida väisata nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

TEATER

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

22.07 kl 13 “Nukumäng onimelihtne!”23.07 kl 13 “Nukumäng onimelihtne!”23.07 kl 15 “Pikse pill”24.07 kl 13 “Nukumäng onimelihtne!”24.07 kl 15 “Okasroosike”26.07 kl 13 “Nukumäng onimelihtne!”27.07 kl 13 “Nukumäng onimelihtne!”28.07 kl 13 “Nukumäng onimelihtne!”Lai 1, Tallinn

Emajõe Suveteater

26.07 kl 20 “Põrgupõhja uusvanapagan” Tartu Toomkirikuvaremetes27.07 kl 20 “Põrgupõhja uusvanapagan” Tartu Toomkirikuvaremetes28.07 kl 20 “Põrgupõhja uusvanapagan” Tartu ToomkirikuvaremetesJaama 14, Tartu

Endla Teater

22.07 kl 19 “Mees, kes teadisussisõnu”23.07 kl 19 “Ära muretse, kallis!”24.07 kl 19 “Külmale maale”27.07 kl 19 “Ballettmeister”28.07 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”Keskväljak 1, Pärnu

Hansahoovi teater

26.07 kl 20 “Pulmatrall”27.07 kl 20 “Pulmatrall”28.07 kl 20 “Pulmatrall”28.07 kl 20 “Sinised kilesussid jalas”Kentuki Lõvi suvelaval PärnusAleksandri 46, Tartu

Kell Kümme

24.07 kl 19 “Ring” Alatskivi lossis25.07 kl 19 “Ring” Alatskivi lossis26.07 kl 19 “Ring” Alatskivi lossis27.07 kl 19 “Ring” Alatskivi lossis28.07 kl 19 “Ring” Alatskivi lossiswww.kell10.ee

Komöödiateater

22.07 kl 18 “Palun lahkuge lavalt !”Põlva Intsikurmul23.07 kl 19 “Palun lahkuge lavalt !”Pärnu Kalevi staadionil24.07 kl 19 “Palun lahkuge lavalt !”Põltsamaa Lossihoovis25.07 kl 19 “Palun lahkuge lavalt !”Paide VallimäelTartu

Kukruse polaarmõis

22.07 kl 20 “Vabrikutüdrukud”23.07 kl 20 “Vabrikutüdrukud”24.07 kl 20 “Vabrikutüdrukud”Kukruse küla 20, Kohtla vald, Ida-Virumaa

Monoteater

22.07 kl 20 “Jan Uuspõld: Minu elu meedias” Pärnu Ammende villa hoovis23.07 kl 20 “Jan Uuspõld: Minu elu meedias” Tartu Metodisti kiriku aiasVallikraavi tänaval24.07 kl 20 “Jan Uuspõld: Minu elu meedias” Keila Laululaval25.07 kl 20 “Isa”Rapla Tammemäe Laululaval27.07 kl 20 “Isa”Kuressaare Linnuse õuel28.07 kl 20 “Isa”Kärdla Rannapaargu lavalTallinn

Nava talu

22.07 kl 18 “Väike kange mulginaine” esietendus23.07 kl 18 “Väike kange mulginaine”24.07 kl 13 “Jäätise kuningriik”24.07 kl 16 “Väike kange mulginaine”Nava talu, Lilli küla, Karksi vald

Piip ja Tuut Mängumaja

24.07 kl 12 “Südamelähedasedasjad”27.07 kl 18 “Metsamuinasjutt”Lasteteater “Sõber” etendusToom-Kooli 13, Tallinn

PolygonTeater

22.07 kl 20.30 “Peiarite õhtunäitus” Sangaste vallas Kiisa talus23.07 kl 20.30 “Peiarite õhtunäitus” Sangaste vallas Kiisa talusRävala 8 pk 49, korpus C, Tallinn

R.A.A.A.M

22.07 kl 19.30 “Pärast surma Jendalis” Jäneda Pullitallis22.07 kl 19.30 “Tühermaa”Viinistu Kunstimuuseumis23.07 kl 19.30 “Pärast surma Jendalis” Jäneda Pullitallis24.07 kl 14 “Tühermaa”Viinistu Kunstimuuseumis28.07 kl 19.30 “Tühermaa”Viinistu KunstimuuseumisSüda 8-7a, Tallinn

Saueaugu Teatritalu

22.07 kl 19 “Tasandikkude helinad”23.07 kl 19 “Tasandikkude helinad” Saueaugu talu, Ohtla küla, Martna vald, LäänemaaTartu Botaanikaaias22.07 kl 20 “Tants aurukatla ümber” esietendus27.07 kl 20 “Tants aurukatla ümber”28.07 kl 20 “Tants aurukatla ümber”Lai 38, Tartu

Teater NO99

27.07 kl 19 “Mütter, Väter, Kinder” NO99 Põhuteatris28.07 kl 19 “Mütter, Väter, Kinder” NO99 PõhuteatrisSakala 3, Tallinn

Vana Baskini Teater

22.07 kl 20 “Jäägu meie vahele”  Kärdla Laululaval23.07 kl 20 “Jäägu meie vahele”  Aruküla Laululaval24.07 kl 20 “Jäägu meie vahele”  Tõstamaa Laululaval25.07 kl 20 “Jäägu meie vahele”  Viljandi Kaevumäe Laval27.07 kl 20 “Jäägu meie vahele”  Lohusalu sadamas28.07 kl 20 “Jäägu meie vahele”  Lohusalu sadamasTartu mnt.55/59, Tallinn

Vargamäel

28.07 kl 19 “Vargamäe voonake”esietendusAlbu vald, Vargamäe

Õisu mõis

22.07 kl 20 “Petmine”23.07 kl 20 “Petmine” Õisu mõis, Viljandimaa

KONTSERT

Ajaloomuuseum, Suurgildi hoone

22.07 kl 19.30 “Nargenfestival 2011” Bach & HindemithPikk 17, Tallinn

Ammende Villa

26.07 kl 20 “Veidi Valjem Kui Vaikus” Tanel Padar & The Sun koosÜle-Eestilise Noorte SümfooniaorkestrigaMere pst. 7, Pärnu

Jazz Cafe

22.07 kl 21 Anneliis Kits Trio23.07 kl 21 Susanna Aleksandra TrioRingi 11, Pärnu

Haapsalu Kuursaal

28.07 kl 20 “Kuujõgi” laulud maailma filmimuusika klassikastPromenaadi 1, Haapsalu

Haapsalu Piiskopilinnus

22.07 kl 21 Anne Veskijuubelikontsert24.07 kl 21 Dagö “Plaan D”Külalised Bonzo ja Tõun27.07 kl 19 “XVIII Rahvusvaheline Haapsalu Keelpillifestival”Avakontsert - A. Vivaldi AastaajadPosti 34, Haapsalu

Kuressaare Kultuurikeskus

23.07 kl 18 “Saaremaa ooperipäevad 2011” Katkendeid ja parafraaseTalinna tn. 6, Kuressaare, Saaremaa

Kuressaare kõlakoda

23.07 kl 14 “Saaremaa ooperipäevad 2011” Eesti Kaitseväe orkesterKuressaare, Saaremaa

Kuressaare lossi ooperimaja

22.07 kl 18 “Saaremaa ooperipäevad 2011” Kolm bassi korraga –Jaakko Ryhänen, Priit Volmer,Koit Soasepp22.07 kl 21 “Saaremaa ooperipäevad 2011” Puccini “Boheem”23.07 kl 20 “Saaremaa ooperipäevad 2011” José CuraLossihoov 1, Kuressaare

Kõltsu mõisaaed

23.07 kl 19 Mõisaaia kontsertKõltsu, Keila vald, Harjumaa

Laupa mõis

28.07 kl 18 “Eesti mõisad 2011”Barokkansambel Corelli ConsortLaupa küla, Türi vald, Järvamaa

Pirita Kloostri varemed

26.07 kl 21 Dagö “Plaan D” Külalised Bonzo ja TõunMerivälja tee 18, Tallinn

Pärnu kontserdimaja

28.07 kl 20 Rahvusvaheline Järvi Suvefestival Pärnu 2011 -Festivali avakontsertAida 4, Pärnu

Pärsama kultuurimaja

22.07 kl 20 “Saaremaa ooperipäevad 2011” Ooper-KvartettPärsama, Leisi Vald

Rakvere Laululava

23.07 kl 21 Anne VeskijuubelikontsertRakvere

Saaremaa Sadam

28.07 kl 20 Lindpriid - Parimad lauludNinase külas, Küdema lahe ääres, Mustjala, Saaremaa

Saka mõisaaed

24.07 kl 19 Mõisaaia kontsertSaka mõis, Kohtla vald, Ida-Virumaa

Sarte õu

23.07 kl 18 “Saaremaa ooperipäevad 2011” Eesti Kaitseväe orkesterLümanda vald, Saaremaa

Tallinna Raekoda

28.07 kl 20 Aldo Meristo KvartettRaekoja plats 1, Tallinn

Tallinna Niguliste kirik

28.07 kl 22 “XXV Orelifestival” Praeludium Oreliöö NigulistesNiguliste 3, Tallinn

Tartu Jaani kirik

27.07 kl 20 “Ring”saksofonikvartett SaxEst,tšellokvartett C-JamJaani 5, Tartu

Tartu Laululava

24.07 kl 19 Europeade 2011lõppkontsert28.07 kl 21 Dagö “Plaan D” /Külalised Bonzo ja TõunLaulupeo pst 25, Tartu

Türi Laululava

22.07 kl 21 Dagö “Plaan D” Külalised Bonzo ja TõunTüri, Järvamaa

Vanamõisa vabaõhukeskus

22.07 kl 19 Suur SuvesimmanMeie MehegaVanamõisa küla, Saue vald, Harjumaa

Viljandi Pärimusmuusika Ait

28.07 kl 16 “Viljandipärimusmuusika festival”Tasuja pst 6, Viljandi

KINO

Cinamon

“Pruutneitsid”kl 13.50, 16.25, 19.00, 21.35“Härra Popperi pingviinid”kl 11.35, 13.35, 15.45, 17.45“Harry Potter ja surma vägised: Osa 2” 3Dkl 12.00 (v.a. N), 15.00 (v.a. N), 18.00 (v.a. N),  21.00 (v.a. E, N); E kl 20.45;N kl 11.30, 14.05, 16.40, 19.15“Harry Potter ja surma vägised: Osa 2”kl 13.00 (v.a. N), 19.15 (v.a. N); N kl 12.45, 21.05“Vastikud ülemused”kl 14.30, 17.15, 20.00 (v.a. N) 22.00 (v.a. N);N kl 20.15, 22.15“Transformerid: Kuu varjukülg”kl 15.35 (v.a. N), 20.45 (v.a. E, N);N kl 15.15, 18.10“Kõrvalnähud”kl 21.45“Kung Fu Panda 2”eesti keeles: kl 12.15“Pohmakas 2”kl 11.45, 18.35 (v.a. N)“The Trip”E kl 21.00“Kapten Ameerika:Esimene tasuja” 3DN kl 22.00Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  

“Kiired ja vihased 5”R–P kl 14.15, 17.00, 22.10“Kariibi mere piraadid:Võõrastel vetel“ 3Dkl 16.55 (v.a. R)“Pohmakas 2”kl 22.20“Kung Fu Panda 2” 3Deesti keeles: kl 14.20 (v.a. R);vene keeles: kl 11.40 (v.a. R)“Super 8”R–P kl 15.45, 20.20“Teie kõrgeausus”R–P kl 11.50, 19.45“Kõrvalnähud”kl 22.35“Transformerid: Kuu varjukülg” 3Dkl 11.25, 15.00, 18.30 (v.a. K), 22.00 (v.a. K)“Pulkson seob sõlme”eesti keeles: R–P kl 11.45, 13.45, 18.20“Vastikud ülemused”kl 13.00, 15.20, 17.30, 20.00“Harry Potter ja surma vägised.Osa 2 “ 3Dkl 11.30, 12.00, 14.45, 15.15, 18.30, 19.00, 20.15 (v.a. R), 21.45, 22.15,“Härra Popperi pingviinid”kl 11.35, 13.45, 15.55, 18.15, 20.25“Pruutneitsid”kl 12.45, 15.40, 19.05, 22.05“Armastus, pulmad, abielu”kl 12.15, 14.35, 17.05, 19.20, 21.35“Kapten Ameerika - Esimenetasuja” 3DN kl 21.45Metropolitan Opera Summer Season: “Rügemendi tütar” K kl 20.00Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 

“Transformerid: Kuu varjukülg” 2Dkl 21.00“Harry Potter ja surma vägised.Osa 2 “ 3Dkl 11.45, 15.00, 18.15, 21.30“Härra Popperi pingviinid”kl 12.00, 14.15, 16.30, 18.45Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  

“Harry Potter ja surma vägised:Osa 1” 3Dvene keeles: kl 14.45 (v.a. R, K), 18.00 (v.a. T); L–P kl 11.30;inglise keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: R, K kl 14.45; T kl 18.00“Transformerid: Kuu varjukülg” 3Dinglise keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: E kl 21.15;vene keeles: 21.15 (v.a. E)“Härra Popperi pingviinid”vene keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: kl 14.00, 16.15, 18.30, 20.45;L–P kl 11.45“Pruutneitsid”kl 16.00, 18.45, 21.30; L–P kl 13.15Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos

NB! Kino Kosmos onesmaspäeviti suletud!“Harry Potter ja surma vägised.Osa 2” 2Dkl 14.30, 17.30, 20.30“Keskkooli lõpupidu”kl 14.00“Hanna”kl 16.15“Tänavajurist”kl 18.45, 21.15Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai

NB! Kino Mai onesmaspäeviti suletud!“Harry Potter ja surma vägised. Osa 2” kl 16.00, 18.30“Vesi elevantidele”kl 21.00“Punamütsike”T kl 23.59Papiniidu 50, Pärnu

Solaris kino

“Kariibi mere piraadid:Võõrastel vetel”kl 11.50, 16.20 “Kung Fu Panda 2” 3Deesti keeles: R, E–N kl 11.45, 14.40, 16.40;vene keeles R, E–N kl 11.30; L–P kl 11.20“Pohmakas 2”kl 22.15  “Kõrvalnähud”kl 19.30, 21.50 “Transformerid. Kuu varjukülg”kl 13.20, 19.10, 21.10(v.a. N)“Vastikud ülemused”kl 15.10, 17.20, 20.00, 22.10“Harry Potter ja surma vägised. Osa 2”R, E–N kl 12.00, 13.15, 14.45, 16.00, 17.30, 18.45, 20.15, 21.30;L–P kl 11.00, 12.00, 13.40, 14.45, 16.20, 17.30, 19.00, 20.15, 21.40;vene keeles kl 12.30, 18.30(v.a. N)  “Pruutneitsid”kl 13.45, 16.30, 19.15, 22.00“Härra Popperi pingviinid”R, E–N kl 11.40, 13.40, 15.45, 17.50;L–P kl 11.30, 13.30, 15.40, 17.50“Kapten Ameerika. Esimene tasuja” esilinastused: N kl 19.00, 21.45Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

“Kohtucase” Karl Nagel & Tiiu Rebane, 25.07–06.08“Hz” Liisa Kruusmägi, kuni 23.07      Pikk 18, Tallinn

Eesti Loodusmuuseum

“Looduse Aasta Foto 2011. Parimatest parimad”, kuni 31.08“Tiiger. Ninasarvik”, kuni 31.08Püsinäitus: “Eesti loodusest”Lai 29, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum

“186” Näitus Tallinna-Tartu maanteeajaloost„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”“Kogu elu teel”Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatelPüsiekspositsioon “Tee ajalugu!”Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu

Püsinäitused:Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanekTõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Imbi Ploompuu keraamika jagraafika”, kuni 04.09“Eesti disain. Valgustid”, kuni 07.08“Ivar Sakk. Laboratori di carattere”,kuni 07.08Lai 17, Tallinn

Haus Galerii

“Kui armastus on, siis tegelikult seda pole” Tuuli Mann, kuni 26.08Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Sleeping beauty” Erik Mattijssen (NL), 27.07–08.08“Invocatio” Manfred Kalatski,kuni 25.07                 Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10“Bosch & Bruegel. Ühe maali nelijälge”, kuni märts 2012Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst.Madalmaade, saksa, itaalia,vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa jaVene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kumu

“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,kuni 30.10“Pavel Filonov ja vene avangard”,kuni 18.09“gateways. Kunst ja võrgustunudkultuur”, kuni 25.09“Üksi linnas. Ludmilla Siim ja Jüri Palm”, kuni 28.08“Urmas Ploomipuu valge maja”,kuni 23.10Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum

“Vene ikoonid. Gunnar Savisaarekogu”, kuni 14.08Püsiväljapanek:Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunstWeizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum

Püsiväljapanek:“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kirikuhõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

Nuku muuseum

Püsinäitused:“Ferdinand Veike ekspositsioon”“Nukuteatri ajalugu Eestis”“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”“Maailma nukkude saal”“Õuduste kelder”“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”“Tähtede Võlv”“Nukutöökojad”“Auruteater”Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

HGDF, kuni 20.08 Nikolai 27, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum

“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Botaanikaaed

“Liiliate näitus” kuni 24.07Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum

Autorinukunäitus “Koosmäng”Püsiekspositsioon:“Need vanad armsad mänguasjad”Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

Paco Ulman, kuni 07.08 Harju 13, Tallinn

Tartu Kunstimaja

Eesti Akvarellistide Ühendus,28.07–14.08Eevart Arrak, 28.07–14.08Rauno Thomas Moss, 28.07–14.08Vene Kunstnike Ühendus Eestis,kuni 24.07Jevgeni Zolotko ja Ingoflur Juliusson, kuni 24.07Peeter Allik, kuni 24.07Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Koos kasvamine” Maaja Kallewaldorf- ja käsitöönukkude näitus“Meeri Säre meenutades”“Eesti filminukud”“Eesti mänguasjategijad”“Ärtu äss ja ja pada emand”“Ajalugu mängides”Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasimeisterdatud mänguasjadest“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik“Miriami maailm”Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

“Kultuur Tartus - tudengi silmadeläbi”, kuni 30.09Püsiväljapanek:Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid jakiilkirjatahvlidÜlikooli 18, Tartu

Võru Linnagalerii

Aleks Kase, kuni 29.07Aet Ollisaar, kuni 29.07Inna Grinchel, kuni 29.07Liiva 13, Võru

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee