• 25.09.21, 08:00

Kullafond: Mihkel Raua nipid inimeste suurima hirmu ületamiseks

Äripäeva Raadio igihaljaste saadete sarjas meenutame sel korral esimest korda kolm aastat tagasi eetris olnud saadet, kus tuntud esineja, koolitaja ja ettevõtja Mihkel Raud rääkis sellest, miks on kasulik osata esineda ning kuidas oma oskuseid selles lihvida.
Kogenud esineja Mihkel Raud ütleb, et ka tal on endistel enne esinemist ärevust. Sellest vabanemise nippe jagab ta saates
  • Kogenud esineja Mihkel Raud ütleb, et ka tal on endistel enne esinemist ärevust. Sellest vabanemise nippe jagab ta saates
  • Foto: Raul Mee
Kogenud esineja ütleb, et ka tal peksab alati süda enne lavale astumist ning jagab nippe ning soovitusi sellega toime tulemiseks. Saatest saab praktilisi näpunäiteid esinemishirmu seljatamiseks, teksti ettevalmistamiseks ning paremaks esinejaks arenemiseks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.09.25, 11:48
E-arvete seaduse muudatus: lihtsam raamatupidamine või uued mured?
Alates 1. juulist 2025 hakkas kehtima raamatupidamise seaduse muudatus, mis annab kõikidele end äriregistris e-arve vastuvõtjaks registreerinud ettevõtetele õiguse nõuda müüjatelt e-arveid. Kas ja m illiseid probleeme võivad ettevõtted sel teemal kogeda, räägib raamatupidamisbüroo Vesiir OÜ asutaja ja juht Enno Lepvalts.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele