27. okt
Kaie Moisa raamatupidamisbüroo FMJ hakkas dokumente digiteerima 2019. aastal, kui e-arved muutusid kohustuslikuks. Kohe võeti tööriistana kasutusele ka CostPocket, mille kasutajamugavus võitis kiiresti klientide südamed. Ettevõte on võtnud eesmärgiks kasutada ära kõik raamatupidamisprogrammide automaatliigutuste võimalused, nagu näiteks panga gatewayd, deklaratsioonide saatmised, API-d, liidesed.
Raamatupidaja.ee toetajad:
Charlot OÜ raamatupidaja Signe Hurt on oma senise karjääri jooksul pidanud oluliseks elukestvat õpet, mitmekülgset tööd ja toredaid töökaaslasi. Tema vaba aega sisustab aga mehine ala – kalastamine.
Rahandusministeeriumi haldusalasse kuuluva Rahapesu Andmebüroo (RAB) venitamistaktika virtuaalvääringu teenuste osutajatele tegevuslubade väljastamisel ning rahandusministri hiljuti avaldatud toetav seisukoht on viinud mitmed turuosalised riigi vastu kohtusse.
Juba 12. novembril anname koostöös Excellent Business Solutionsiga välja Arvestusala Edendaja 2021 tiitli inimesele, kes on tegutsev arvestusala valdkonnas või seda tugevalt mõjutanud.
Maksu- ja Tolliameti (MTA) infosüsteemide katkestus on planeeritud alates 29. oktoobrist 2021 kella 22st ning kõik teenused on kasutatavad taas hiljemalt 30. oktoobril kell 9. MTA koostas ülevaate mõjutatud teenustest ning jagab soovitusi katkestuse ajaks.
Tööriistad
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700