23. mai
Raamatupidajatel on aastaaruannete esitamisega juuni lõpuni käed tööd täis. Osad on suvel hõivatud ka töölepinguseaduse muudatustega, kuid augustis saab vast ka puhata. Kuidas septembris uuesti ree peale saada, et sügis ei tooks ootamatuid üllatust ning uueks aastaks jõuaks targalt valmistuda?
Raamatupidaja.ee toetajad:
Kohalikud omavalitsused saavad maikuus kätte riigi esimese toetusraha Ukraina sõjapõgenikele osutatud vältimatu abi kulutuste hüvitamiseks. Raha makstakse esialgu perioodi eest 24. veebruar kuni 30. aprill, kokku tehakse kulutuste katteks kaks väljamakset.
Luminori pettuste tõkestamise spetsialisti Veiko Kiige sõnul on koos eestlaste suurenenud investeerimishuviga asunud tegudele ka investeerimispetturid. Peamiselt püüavad kelmid panna investoreid tegema investeerimisotsuseid seoses toodetega, mis on väärtusetud või mida pole tegelikult olemas.
Riigikogu võttis vastu valitsuse algatatud ja teise lugemise eel valitsuse usaldusküsimusega seotud käibemaksuseaduse muutmise seaduse (607 SE)
Viimaste kuude kiire hinnatõus nii Eestis kui maailmas tervikuna on olnud ootamatult järsk ja enamikule meist rohkemal või vähemal määral probleemne. Seetõttu on täiesti loogiline, et ühiskonna pilgud on suunatud riigi poole ja oodatakse vastuseid, kuidas hinnatõusu leevendada ning sellega kaasnevate probleemidega toime tulla.
Tööriistad
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700