Raamatupidaja.ee toetajad:
Jalgrattaga tööle sõitmine säästab ühelt poolt keskkonda, teisalt võib see olla palju mugavam ja kiirem liikumisviis kui auto. Millega tuleks aga kontoritöötajal arvestada, kui ta otsustab ühel palaval suvepäeval kondimootori kasuks?
Paljud ettevõtjad jätavad oma majandusaasta aruanded registrile tähtaegselt esitamata, ehk siis ei täida oma olulist seadusest tulenevat aruandluskohustust riigi ees. Kaubanduskoda tegi Justiitsministeeriumile ettepaneku tuua tulevikus äriregistris paremini esile see, et organisatsioon ei ole esitanud majandusaasta aruannet õigeaegselt.
Aitame Raamatupidamise Praktiku lugejatel koos ekspertidega leida vastuseid küsimustele ja ka vajalikku lisainfot. Avaldame igal nädalal valiku küsimustest. Küsimustele vastavad Sisekaitseakadeemia finantskolledži, KPMG Baltics OÜ, advokaadibüroo LEXTAL OÜ ja Ernst & Young Baltics AS-i eksperdid.
Suvine puhkusteaeg on käes ja seetõttu tuletame meelde olulised nüansid põhipuhkuse ja teiste puhkuseliikide tasu maksmise aja ja arvutamise kohta.
Tööriistad
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700