Selgitame, mida teha, kui osakapitali sissemakse on juba aastaid tagasi tehtud, kuid Äriregistris on toimingud tegemata.
Pilt on illustratiivne
  • Pilt on illustratiivne
  • Foto: Andras Kralla
Lugeja küsib:

Seotud lood

Uudised
  • 16.05.25, 07:30
Lugeja küsib, asjatundja vastab: ülekurss
Selgitame, millised tehingud on lubatud omakapitalis oleva ülekursiga ja millised on raamatupidamiskandeid.
Uudised
  • 23.07.24, 08:00
Osakapital on sisse maksmata – mida küll teha
Sissemakseta asutatud osaühingud on dilemma ees, kas nüüd ikka peab osakapitali sisse maksma või võib seda vähendada ja väiksemas summas sisse maksta või saab teha hoopis mitterahalise sissemakse.
Uudised
  • 29.04.24, 08:00
Lugeja küsib, asjatundja vastab: osakapital ja dividendid
Kui osakapital on 0,01 eurot, kas siis saab dividende maksta?
Uudised
  • 28.06.23, 08:00
10 levinud viga majandusaasta aruandes, mis ähvardavad tuua kopsaka kulu
Investeerides ettevõtte kaudu väärtpaberitesse ja kinnisvarasse tasub eksperdi sõnul teada ja vältida neid kümmet kõige enam tehtavat viga.
  • ST
Sisuturundus
  • 01.04.26, 12:11
Raamatupidamisteenuse kasutamine on kasvav trend, mis muudab ettevõtte toimimist
Üha enam ettevõtteid loobub traditsioonilisest majasisesest raamatupidamisest ja eelistab paindlikumat lahendust teenusena sisseostmise näol. Miks see trend on tulnud ning kui edukalt ettevõtted seda praktikas rakendavad, selgitab raamatupidamisettevõtte K&R Äriteenused OÜ asutaja ja juht Karin Buström.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele