• 10.09.24, 15:09

Palgad avalikuks: peatselt ei tohi tööandja keelata töötajal avaldada oma töötasu

Palgaaruandluse kohustus tekib 100+ töötajaga tööandjatel, esimene aruanne tuleb esitada 2027.aastaks. Tööandja kuni 150 töötajaga peab esimese aruande esitama 2031.
Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi soolise võrdsuse nõunik Eva Liina Kliiman konverentsil Palga Päev 2024.
  • Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi soolise võrdsuse nõunik Eva Liina Kliiman konverentsil Palga Päev 2024.
  • Foto: Marko Mumm
Konverentsil Palga Päev 2024 selgitas Eva Liina Kliiman MKMist, et 2026. aastast ei tohi tööandja takistada töötajat oma palka avaldamast ega küsida ka palga suurust varasema tööandja juures.

Seotud lood

Uudised
  • 09.09.24, 08:00
Raamatupidamisbüroo juht: “Küsitakse rohkem likvideerimiseteenust”
Kliendid küsivad rohkem likvideerimiseteenuse kohta ja tunnetame, et aastaaruannete mittetähtaegse esitamise eest saadetud hoiatused ja trahvid on teinud väiksemad kliendid närviliseks, ütles pika kogemusega raamatupidamisbüroo IMG Numeri juht Kadri Kukk.
Uudised
  • 06.09.24, 08:00
Lugeja küsib, asjatundja vastab: tööaja määratlus
Kui täpselt tuleb töölepingus määratleda tööaeg?
  • ST
Sisuturundus
  • 03.09.25, 11:48
E-arvete seaduse muudatus: lihtsam raamatupidamine või uued mured?
Alates 1. juulist 2025 hakkas kehtima raamatupidamise seaduse muudatus, mis annab kõikidele end äriregistris e-arve vastuvõtjaks registreerinud ettevõtetele õiguse nõuda müüjatelt e-arveid. Kas ja m illiseid probleeme võivad ettevõtted sel teemal kogeda, räägib raamatupidamisbüroo Vesiir OÜ asutaja ja juht Enno Lepvalts.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele