• 11.04.24, 07:15

Raamatupidaja, vii end kurssi uute õigusaktidega

Vandeadvokaat Eva Mägi ja jurist Brigitta Jõgi teevad ülevaate värsketest muudatustest seadustes ja määrustes, sh füüsilise isiku tulumaksu kohalikule omavalitsusele eraldamise korra muutmine.
Advokaadibüroo Cuesta vandeadvokaat Eva Mägi (vasakul) ja jurist Brigitta Jõgi
  • Advokaadibüroo Cuesta vandeadvokaat Eva Mägi (vasakul) ja jurist Brigitta Jõgi
  • Foto: Olga Belkina
Välismaalaste seaduse muudatusega võeti üle ajakohastatud sinise kaardi direktiiv, mille eesmärgiks on ühtlustada kolmandatest riikidest pärit kõrgelt kvalifitseeritud töötajate riiki sisenemise ja riigis elamise tingimusi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.01.26, 11:25
Majandusaasta lõpp: kriitilised riskid ja kontrollikohad raamatupidamises
Osadel ettevõtjatel on läinud aasta numbrid juba kokku löödud, aga on palju neidki, kellel on aastaaruanne alles koostamisel. Raamatupidamisbüroo Vesiir asutaja ja juhi Enno Lepvaltsi sõnul tähendab hilisem aastaaruandega alustamine, et numbrite kokkulöömisel tuleb olla eriti tähelepanelik.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele