Kui inimese põhivajadused on rahuldatud, ei ole palgatõus esmatähtis ning oluliseks saavad hoopis lisahüved. Tasub teada, et osad neist on ka tulumaksu vabad.

- Maret Güldenkoh selgitab, millised hüved ja motivaatorid on tööandjale maksuvabad.
Kui inimese põhivajadused on rahuldatud, ei ole palgatõus enam esmatähtis. Pigem on prioriteetideks tunnustus, kaasatus, eneseteostus, huvipakkuv töö jms. Alles seejärel tulevad töötasu, staatus, juhtimiskvaliteet, töötingimused ja kindlustunne.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Raamatupidamise sisseostmine teenusena on viimastel aastatel selgelt kasvanud ja eriti märgatav on see mikro- ja väikeettevõtete seas. K&R Äriteenused OÜ juhi ja omaniku Karin Buströmi sõnul on kasvu soodustanud nii tööjõupuudus ja palgakulude tõus kui ka pilvepõhiste raamatupidamislahenduste areng, mis võimaldab teenust pakkuda efektiivselt ja asukohast sõltumatult. Samuti soovivad ettevõtjad aina enam keskenduda oma põhitegevusele, andes tugifunktsioonid spetsialistide kätte.