Autor: Raamatupidaja.ee • 14. detsember 2022

MTA tuletab meelde: kõik väljastpoolt Euroopa Liitu saabunud pakid tuleb deklareerida

Saabuvate jõulupühade valguses tuletab Maksu- ja Tolliamet meelde, et kõik väljastpoolt Euroopa Liitu saabuvad saadetised tuleb deklareerida. See puudutab nii eraisikult eraisikule tasuta ehk kingitusena saadetud pakke kui ka e-poodidest tellitud saadetisi.
Foto: Liis Treimann

„Saabuvate jõulupühadega seoses on suurenenud ka pakkide arv, mis jõuavad meile väljastpoolt Euroopa Liitu, näiteks Suurbritanniast. Selleks, et kõik kingitused kenasti oma adressaadini jõuaksid ja deklareerimise kohustus ei tuleks halva üllatusena, tasub meelde tuletada mõned reegleid,“ räägib MTA tolliosakonna teenusejuht Kaari Lainevool.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale.
Lugemiseks logi sisse või vormista tellimus
EraisikEttevõte
Olen tingimustega nõus
Kaardimaksega
Mobiilimaksega
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Raamatupidaja.ee toetajad:
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700