• 16.06.22, 07:31

Endine kohtutäitur mõisteti kuriteos süüdi

Viru maakohus tunnistas kohtutäiturina ning seejärel ka Vinni valla juristina kuriteod toime pannud Kersti Vilbo süüdi omastamises ja toimingupiirangu rikkumises, mõistes talle liitkaristuseks viis aastat vangistust.
Kersti Vilbole mõistis Viru maakohus liitkaristuseks viis aastat vangistust viieaastase katseajaga
  • Kersti Vilbole mõistis Viru maakohus liitkaristuseks viis aastat vangistust viieaastase katseajaga
  • Foto: Vallo Kruuser, Ekspress Meedia/Scanpix
Vilbole mõistetud karistus jääb tingimisi täielikult täitmisele pööramata, kui ta ei pane viie aasta pikkuse katseaja jooksul toime uut kuritegu ja täidab talle sätestatud kontrollnõudeid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.05.25, 09:51
Enno Lepvalts: “Vigade eest vastutab ettevõtja oma rahaga”. Vastutus ja riskid
Eesti ettevõtlusmaastik on viimastel aastatel aina pingelisem: maksutõusud, inflatsioon ja õiguskeskkonna karmistumine nõuavad ettevõtjatelt üha suuremat valvsust. Raamatupidamisbüroo juht Enno Lepvalts rõhutab, et iga otsus – olgu see tehing või koostöö – peab tuginema teadlikule kontrollile, sest vigade eest maksab ettevõtja oma rahaga. Ja mõnikord ka maine või vabadusega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele