Autor: Külli Reino, raamatupidaja.ee toimetaja- projektijuht • 2. november 2021

Arvestusala Edendaja 2021: Tutvu kandidaatidega ja anna oma hääl

Läbi aasta vahendab raamatupidaja.ee arvestusala valdkonnas tegutsevate ja/või seda tugevalt mõjutavate inimeste töiseid saavutusi ja parimaid praktikaid. Koostöös Excellent Business Solutionsiga valime ajakirja kaanepersoonide seast välja arvestusvaldkonda sel aastal kõige enam mõjutanud professionaali. Tutvu kandidaatidega ja anna oma hääl!

Oma hääle saad anda SIIN!

Arvestusala Edendaja 2021 kuulutame välja 12. novembril 2021 Raamatupidajate päeva konverentsil. Konverentsil osalemiseks saad pääsme SIIT!

Kandidaat nr 1: Marko Raid, Tallinna Sadama finantsjuht

Esimene kandidaat on Tallinna Sadama finantsjuht Marko Raid, kes juba paarkümmend aastat seisnud hea selle eest, et Tallinna Sadam oleks konkurentsivõimeline ettevõte ning kannaks välja eesmärgid, mis sellele pandud on. Aastate jooksul on ettevõtte „laevukest” küll räsinud tormituuled, kuid need on nii ettevõtet kui ka Markot pigem karastanud.

Loe Marko persoonilugu SIIT!

Tallinna Sadama finantsjuht Marko Raid
Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr 2: Alice Salumets, Rödl & Partner Eesti juht ja vandeadvokaat

Rödl & Partner Eesti juht, vandeadvokaat Alice Salumets on naine, kes juba varajasest noorusest saadik harjunud hüppama pea ees uutesse olukordadesse ning tulnud neist sirge seljaga välja. Alice on teadlik, et elus loevad kogemused ning kahetseda saab üksnes seda, mida pole julgetud ette võtta.

Loe Alici persoonilugu SIIT!

Rödl & Partner Eesti juht, vandeadvokaat Alice Salumets
Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr 3: Marko Saag, ATTELA Advokaadibüroo partner ja vandeadvokaat

ATTELA Advokaadibüroo partner, vandeadvokaat Marko Saag kinnitab, et paneb endale iga aasta hakul paika eesmärgi, mille nimel ta soovib järjekindlalt järgmise 12 kuu vältel tegutseda. Pidev sisemine ja väline areng on tema sõnul elus loomulik ning alati tasub püüelda endast parima versiooni loomise poole.

Loe Marko persoonilugu SIIT!

ATTELA Advokaadibüroo partner, vandeadvokaat Marko Saag
Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr 4: Janek Keskküla, Tallinna Majanduskooli finants- ja maksuarvestuse lektor

Tallinna Majanduskooli finants- ja maksuarvestuse lektor Janek Keskküla usub sellesse, et mida külvad, seda lõikad. See tähendab ühtlasi seda, et igaüks meist peaks püüdlema oma elus läbimõeldud eesmärkide poole, olema hingega kõige selle juures, mis elu ette toob ning ühtlasi oskama tunnustada tehtu eest nii iseennast kui teisi.

Loe Janeki persoonilugu SIIT!

Janek Keskküla on Tallinna Majanduskooli finants- ja majandusarvestuse lektor
Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr 5: Eva Kajasalu, Riigi Infosüsteemi Ameti finantsjuht

Riigi Infosüsteemi Ameti finantsjuht Eva Kajasalu on omal ajal teinud töist elu kardinaalselt muutva kannapöörde ning andnud sellele täiesti uue suuna. Oma tegevuses on ta alati juhindunud südamesoovist ning seega pole ta peljanud juba oma valdkonnas tegutsenud juhina hoopis teisel alal alustamist.

Loe Eva persoonilugu SIIT!

Riigi Infosüsteemi Ameti finantsjuht Eva Kajasalu
Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr 6: Gerda Noormägi (Urva), Pärnu raamatupidamiskonverentsi ja finantskonverentsi programmijuht

Pärnu raamatupidamiskonverentsi ja finantskonverentsi programmijuhi Gerda Noormäe (Urva) sõnul on elus ikka nõnda, et kes palju teeb, see palju jõuab. Tema jagab end Politsei- ja Piirivalveameti (PPA), Äripäeva, ülikooli, pere ja psühholoogia vahel ning jaksu jääb veel ülegi. Küll aga kinnitab naine, et ükski sisukas ettevõtmine ei saa vormuda vaid ühe inimese najal – seepärast oskab ta hinnata häid kolleege, kes üksteist toetades kõik selle võimalikuks teevad.

Loe Gerda persoonilugu SIIT!

Pärnu raamatupidamiskonverentsi ja finantskonverentsi programmijuht Gerda Noormägi (varem Urva)
Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr 7: Anastasia Borovaja, Grant Thornton Balticu partner ja raamatupidamise valdkonna juht

Grant Thornton Balticu partner, raamatupidamise valdkonna juht Anastasia Borovaja on juba üle kümne aasta töötanud selle nimel, et igapäevatööd tehes pakkuda meeldejäävat kliendikogemust ja kvaliteetset teenust ning olla ühtlasi atraktiivne tööandja.

Loe Anastasia persoonilugu SIIT!

Grant Thornton Balticu partner ja raamatupidamise valdkonna juht Anastasia Borovaja
Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr 8: Siiri Luts, Tallinna Tehnikakõrgkooli teenusmajanduse instituudi majandusarvestuse lektor

Tallinna Tehnikakõrgkooli teenusmajanduse instituudi majandusarvestuse lektor Siiri Luts on Mustvee lähistel sündinud ja kasvanud. Peipsi-äärne kant on talle elu vältel nii südame külge jäänud, et nüüd jagab ta end Kasepääl asuva maakodu ja Rakvere lähedal asuva õppejõutöö vahel.

Loe Siiri persoonilugu SIIT!

Tallinna Tehnikakõrgkooli teenusmajanduse instituudi majandusarvestuse lektor Siiri Luts
Foto: Raul Mee

Kandidaat nr 9: Marianne Lõhmus, Äripäeva teemaveebide raamatupidaja.ee, palgauudised.ee ja finantsuudised.ee senine ärijuht

Äripäeva teemaveebide raamatupidaja.ee, palgauudised.ee ja finantsuudised.ee senine ärijuht Marianne Lõhmus on sündinud ja kasvanud Lagedil, kuid põhikooli ajal kolinud Viimsisse. Nüüdseks on ta ise lapsevanemana taas tagasi kodukandis ning tunneb suurt rõõmu kauaaegsete tuttavate ja sõbraliku kogukonna üle.

Loe Marianne persoonilugu SIIT!

Äripäeva teemaveebide raamatupidaja.ee, palgauudised.ee ja finantsuudised.ee senine ärijuht Marianne Lõhmus
Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr 10: Leho Laur, Keskkriminaalpolitsei majanduskuritegude büroo juht

Keskkriminaalpolitsei majanduskuritegude büroo juht Leho Laur on alati pidanud oluliseks kodumaa ja meie inimeste heaks töötamist. Senised tööaastad on pakkunud talle väljakutseid, rahulolu tehtust ning teadmist, et töötatakse õige eesmärgi nimel.

Loe Leho persoonilugu SIIT!

Keskkriminaalpolitsei majanduskuritegude büroo juht Leho Laur
Foto: Meeli Küttim

Kandidaat nr 11: Maie Mängel, raamatupidamisbüroo juht

Pea 14 aastat Mingelston OÜ eesotsas tegutsenud Maie Mängel on kogenud elus nii mõndagi. Ta on silmitsi seisnud valikutega, millest noorena unistadagi ei osanud. Küll aga on kõik saatuse keerdkäigud viinud teda isiklikus arengus edasi ning nõnda ütleb Maie, et uusi alguseid ei tasu kunagi karta.

Loe Maie persoonilugu SIIT!

Mingelston OÜ eesotsas tegutsev Maie Mänge
Foto: Meeli Küttim

Miks toetab Excellent arvestusala edendajat?

"Excellenti eesmärgiks on pakkuda Eesti ettevõtetele äritarkvara, et igapäevane finantside juhtimine koos raamatupidamise, palgaarvestuse, kliendihalduse, müügihalduse, logistika, ärianalüüsi ja teiste funktsioonidega oleks mugavalt ja korrektselt tehtud - kõike selleks, et arvestusala valdkonnas tegutsevad inimesed saaksid keskenduda väärtuste loomisele ja panustada oma valdkonna edendamisse" - Maret Luts, Excellent. turundus – ja kommunikatsioonijuht.

Liitu Raamatupidaja uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700