• 06.07.20, 11:12
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Valitsus muutis meelt ja lubab võõrtööjõudu riiki

Valitsus otsustas täna, et võõrtöölisi ja välistudengeid lubatakse teatud tingimustel riiki tulla.
Valitsus muutis meelt ja lubab võõrtööjõudu riiki
  • Foto: Liis Treimann
Peaminister Jüri Ratase sotsiaalmeedia lehel seisab, et Eestisse võib tulla töötamise või õppimise eesmärgil üle maailma, aga selleks tuleb täita mitmeid tingimusi. Esiteks ei tohi tulijal olla koroonaviiruse haigusnähte. Kui inimene tuleb riigist, kus nakkuskordaja on alla 16, siis ta võib siseneda Eestisse piiranguteta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 08:50
Raamatupidamise sisseostmine teenusena on kasvav trend. Kellele ja miks see sobib?
Raamatupidamise sisseostmine teenusena on viimastel aastatel selgelt kasvanud ja eriti märgatav on see mikro- ja väikeettevõtete seas. K&R Äriteenused OÜ juhi ja omaniku Karin Buströmi sõnul on kasvu soodustanud nii tööjõupuudus ja palgakulude tõus kui ka pilvepõhiste raamatupidamislahenduste areng, mis võimaldab teenust pakkuda efektiivselt ja asukohast sõltumatult. Samuti soovivad ettevõtjad aina enam keskenduda oma põhitegevusele, andes tugifunktsioonid spetsialistide kätte.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele