• 11.10.17, 09:58
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Raamatupidaja puhkuseasendus

Raamatupidamisteenust osutavate firmade juhid kinnitavad kui ühest suust, et spetsiaalselt asendajaid puhkuste perioodiks üldjuhul tööle ei võeta. Peamiste argumentidena tuuakse välja suur detailide hulk, mis raamatupidamisteenuse osutamisega kaasas käib.
Kairi Oja teeb ülevaate raamatupidajate puhkuseasendusest
  • Kairi Oja teeb ülevaate raamatupidajate puhkuseasendusest Foto: erakogu
„Tõsi ta on, puhkuste perioodiks me üldjuhul eraldi inimesi tööle ei võta, sest raamatupidamisteenuse osutamine on seotud hulga detailide ja õigustega, mida pole mõistlik nii lühikeseks ajaks kolmandale isikule õpetada ega delegeerida,” alustab BDO Eesti AS-i turundus- ja kommunikatsioonijuht Karin Luiga, kelle sõnul on professionaalsed raamatupidajad harjunud oma puhkust planeerima nii, et tähtsad tegevused ka sel perioodil tehtud saaksid. Enamasti tähendab see paraku küll puhkuse jagamist erinevatesse perioodidesse.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.25, 08:52
Finantsküsimused, millega tasub kindlasti raamatupidaja poole pöörduda
Iga ettevõtja jaoks on oluline, et tema finantsandmed oleksid õigesti kajastatud ja vastaksid seadusandlusele, aga see pole sugugi ainus, kuidas hea raamatupidaja oma klienti aidata saab. Raamatupidamisbüroo K&R Äriteenused OÜ juht Karin Buström nendib, et küsimusi tekib nii seoses erinevate kulude, seadusemuudatuste kui ka ettevõtte rahavoogude haldamisega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele