Autor: Raamatupidaja.ee • 8. mai 2017

E-arveldaja – raamatupidamise tarkvara alustavale ja väikeettevõtjale. Esimene aasta tasuta!

E-arveldaja on veebipõhine tarkvara, mis sobib nii alustavale ja väikeettevõtjale kui mittetulundusühingule ja sihtasutusele.

Tarkvara asub äriregistri ettevõtjaportaalis ja seda saavad kasutada nii ettevõtjad ise kui ka nende poolt volitatud isikud (näiteks raamatupidajad).

Miks eelistada just e-arveldajat?

• Tarkvara koostab kasutaja algatusel käibe-, tulu- ja sotsiaalmaksudeklaratsioone ning võimaldab need saata Maksu- ja Tolliametile.

• Koostöös e-arve operaatoritega on loodud digiarvete edastamise ja vastuvõtmise lahendused. Digiarve vastuvõtmisel on kogu arves kajastatud info automaatselt sisestatud ning kasutajal jääb vaid valida kulurida ning arve kinnitada. Kõik äri- ja mittetulundusühingud saavad e-arveldajas saata avaliku sektori asutustele e-arveid tasuta, piiramatus koguses ja tähtajatult.

• Maksekorralduste, maksu- ja tolliameti ettemaksukonto väljavõtete ja pangakonto väljavõtete automaatne sidumine aitab kasutajal vältida käsitsi tehtavaid kandeid.

• Majandusaasta aruande esitamiseks on tarkvaras olemas automaatne XBRL-aruande genereerimise võimalus, mis saadab soovi korral aruande mugavalt ettevõtjaportaali aruandluskeskkonda.

• Olenemata ühingu suurusest ja tehtavate kannete arvust on e-arveldaja kasutamine nii praegu kui edaspidi esimesel aastal TASUTA.

• Suur pluss on kindlasti see, et e-arveldaja proovimiseks on olemas demokeskkond, mis võimaldab tarkvaraga tutvuda enne lepingu sõlmimist ja kasutajaks hakkamist.

• Lisaks pakub e-arveldaja keskset e-arve operaatori teenust majandustarkvaradele (täpsem info rik.ee veebis).

Kuna teenust saab kasutada veebis, ei pea tarkvara ega selle uuendusi oma arvutisse alla laadima. E-arveldajale saab olenemata ajast ning kohast interneti teel alati piiramatult ligi.

Tarkvara koosneb viiest olulisemast osast: arveldamise-, raamatupidamise-, aruandluse-, personali- ja seadistuste moodul.

Riigi loodud raamatupidamistarkvara on väikeettevõtjate poolt väga hästi vastu võetud. E-arveldajal on tänaseks juba üle 25 tuhande kasutaja.

E-arveldaja kasutajate tagasiside:

„Väikse ettevõtte jaoks on kõik vajalik ühes kohas olemas.“ „Alustavale ettevõtjale on väga tähtis programmist saadav majandusaasta aruanne.“

„Lihtne on alla laadida klientide/tarnijate andmeid ja üles laadida deklaratsioone!“

„Online lahendus on parim variant väikefirmale, kui vaja hallata raamatupidamist erinevatest geograafilistest kohtadest.“

Teenuse tutvustus

Sisene e-arveldajasse

Jaga lugu
Raamatupidaja.ee toetajad:
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700