Autor: Raamatupidaja.ee • 23. märts 2017
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Taavi Tarkvara

.. iseloomustab laialdane funktsionaalsus, integreeritavus ja hea klienditugi. TAAVI Majandustarkvara aitab ettevõttel luua tervikliku integreeritud infosüsteemi, mis käib pidevalt ajaga kaasas.

Üle 20 aastane ajalugu

TAAVI Majandustarkvara on Eesti turul olnud juba 25 aastat, mille jooksul on kasutajate arv kasvanud üle 1700, tarkvara kasutavate inimeste arv on tõusnud üle 6500.

Laialdane funktsionaalsus, integreeritavus ja hea klienditugi

Kõige paremini iseloomustab TAAVI mooduleid lause "laialdane ja paindlik funktsionaalsus". Kuna tarkvara arendatakse Eestis, siis on meil võimalik tarkvara paindlikult ja operatiivselt täiendada vastavalt iga kliendi soovidele ja vajadustele, kusjuures täienduste maksumus ja teostusaeg on oluliselt väiksemad, kui rahvusvaheliselt levitatavate majandustarkvarade puhul.

Suurt tähelepanu pöörame me oma toodete kasutajatoele, kuna meie jaoks on võrdselt olulised nii uued kui ka olemasolevad kliendid. Meie suurte kogemustega konsultandid abistavad kasutajaid operatiivselt telefoni ja e-maili teel. Lisaks on võimalik saada kasutajatuge ka üle interneti kaughoolduse vahendusel. See võimaldab konsultandil teenindada Klienti oma töölaua tagant lahkumata, mis teeb Kliendi jaoks abi saamise väga kiireks ja efektiivseks, kuna konsultant näeb Kliendi ekraanipilti oma tööarvutist. Vajadusel võib konsultandi ka enda juurde kohale kutsuda.

TAAVI Majandustarkvara kasutavad erineva suurusega ettevõtted

TAAVI Majandustarkvara kasutavad ettevõtted on väga erineva profiiliga. Alates pankadest kuni kohtutäituriteni.Tarkvara sobib väga erinevatele ettevõtetele, nii suurtele kui väikestele Eesti mõistes. Näiteks TAAVI palgaprogrammi kasutavad nii väikesed kui ka väga suured ettevõtted. Samuti ettevõtted, kes osutavad raamatupidamisteenust teistele firmadele. TAAVI laoprogrammil on palju tootmisettevõtetest kasutajaid, näiteks pagaritööstused. TAAVI Finantsprogrammi kasutajad on väga erinevatelt tegevusaladelt suured ja väikesed ettevõtted.

Lihtne kasutusele võtta, kasutada ja uuendada

TAAVI moodulid on selge loogikaga üles ehitatud. Töö toimub menüüdes vasakult paremale andmete sisestuselt, andmete töötluse ja aruannete poole liikudes. Koolitusvajadus sõltub suuresti konkreetsest kasutajast, tarkvara koosseisu kuulub põhjalik juhend, mille abil on võimalik iseseisvalt tööd alustada. Programmi ostmisel pakume kliendile klient kaks tundi tutvustavat koolitust mooduli kohta ning meie praktika on näidanud, et see on alustuseks piisav. Ja alati saab abi Taavi Tarkvara telefonilt või e-maili teel.

Olemasoleva tarkvara vahetus TAAVI Majandustarkvara vastu on väga lihtne. Andmed eelmisest süsteemist tuleb kopeerida ettevalmistatud Exceli tabelitesse ning need tõstetakse meie konsultantide poolt TAAVI andmebaasidesse. TAAVI Palgaprogrammil on lisaks sellele veel automaatne andmete ületoomise võimalus enamustest Eestis kasutusel olevatest palgaprogrammidest.

TAAVI moodulite uuendamine on lihtne, väiksemates süsteemides tuleb kasutajal vaid vastavat menüüpunkti vajutada ja programm uuendab tarkvaraversiooni ise. Seadusemuudatustest tingitud versioonivahetuse kohta saadetakse kasutajale e-mail, milles teavitatakse versiooniuuenduse vajadusest ja on veidi täpsemalt kirjas, mida versiooniuuendus sisaldab.

Suur hulk põhjalikke aruandeid

TAAVI Majandustarkvara sisaldab kokku üle 1 500 erinevat aruannet, mida saab edasiseks töötluseks eksportida exceli, wordi või rtf formaadis faili. Soovi korral on meie kasutajatel võimalik tellida spetsiaalselt nende jaoks kujundatud aruandeid või ise aruandeid juurde koostada.

Kaasaegne tarkvara

TAAVI Majandustarkvara käib pidevalt ajaga kaasas, näiteks on võimalik programmist saata arveid ja palgalipikuid emailiga PDF formaadis või kasutada tarkvara kaugtöökohana üle interneti. Programmimoodulite vahel on võimalik sisse seada automaatne andmevahetus kasutades XML protokolli. Andmemahukate lahenduste jaoks kasutame oma rakendustes klient-server tehnoloogiat.

Hinnastamine

TAAVI Majandustarakvara hind sõltub ostetud moodulite, kasutajate ja ettevõtete arvust ning Palga- ja personaliprogrammi puhul sõltub hind lisaks ka veel töötajate arvust ettevõttes.Põhivara programmi hind sõltub põhivarade arvust.Selline hinnastamine võimaldab kliendil soetada vaid talle vajalikud moodulid ja talle suuruselt sobilik pakett.

Võimalik on ka tarkvara rentida.

TAAVI plussid

TAAVI Majandustarkvara plussideks on põhjalik funktsionaalsus ja väga hea kasutajatugi.

Kuna tarkvara arendatakse Eestis, siis on meil võimalik tarkvara paindlikult ja operatiivselt täiendada vastavalt iga kliendi soovidele ja vajadustele, kusjuures täienduste maksumus ja teostusaeg on oluliselt väiksemad, kui rahvusvaheliselt levitatavate majandustarkvarade puhul.TAAVI Majandustarkvara on alati vastavuses Eesti Vabariigis kehtiva seadusandlusega.

Liidesed teiste tarkvaradega

TAAVI Majandustarkvaras on erinevad liidesed, näiteks X-tee liides Maksu – ja Tolliametiga , liidesed erinevate läbipääsusüsteemidega, näiteks Suprema (AS Hansab), Protege (AS G4S), FoxSec (OÜ Hardmeier). TAAVI Palk programm koostab kanded 37 erineva finantstarkvara formaadis ja on integreeritav erinevate personaliarvestuse tarkvaradega (näiteks SAP).TAAVI Majandustarkavara töötab koos erinevate E-arvekeskustega, näiteks Omniva, Fitek,Telema ja Krediidiinfo. Formaate ja liideseid lisandub pidevalt juurde

Iseseisvalt töötavad, vajadusel integreeritavad moodulid

TAAVI Majandustarkvara koosneb 10-st omavahel integreeritavast moodulist. TAAVI Majandustarkvara iseloomustab eelkõige põhjalik funktsionaalsus, paindlikkus ja hea kasutajatugi ning integreeritavus teiste tarkvaradega, näiteks e-arvekeskused, erinevad finantstarkvarad, ja läbipääsusüsteemid.

Meie tuntuim toode TAAVI Palk on oma suure populaarsuse saavutanud just tänu oma lihtsusele ja kasutajasõbralikkusele ning laialdasele funktsionaalsusele ning heale klienditoele. TAAVI Palk võimaldab teha finantskandeid kõikidesse Eestis enamlevinud finantstarkvaradesse.

Taavi Finants - finantsarvestus, sh. ostu ja müügiarved, kassa, pank, reskontrod

Taavi Ladu - kaupade jae- ja hulgimüük, tootmine, komplekteerimine

Taavi Palk - töötasu arvestus, maksuaruandlus

Taavi Personal - töötajate info haldamine, saamata puhkusepäevade arvestus, töölepingu ja lisade trükk

Taavi Tööaeg - tööajatabelite koostamine

Taavi Põhivara - põhivarade arvestus

Taavi Eelarve - eelarve koostamine ja täitmise jälgimine

Taavi CRM - suhted potentsiaalsete ja olemasolevate klientidega

Taavi Täitur - lisamoodul kohtutäiturite töö lihtsustamiseks

Taavi Reisid - lisamoodul reisibüroodele

Taavi Lepingud - lisamoodul laenudega tegelevatele firmadele

Lisainformatsioon www.taavi.ee ja emaili aadressilt [email protected] või telefonilt 6 800 855.

Jaga lugu
Raamatupidaja.ee toetajad:
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700