Merit Palk

Merit Palk on kaasaegne pilvetehnoloogias palgaprogramm, kus professionaalsed võimalused on ühendatud kasutamise lihtsusega. Teil pole vaja süveneda erinevate tasude ja maksude arvestamise nüanssidesse, kogu tarkus on programmis olemas ning tulemus alati 100% õige.

Merit Palk on kõige populaarsem palgaprogramm Eestis, millega arvestatakse palka rohkem kui 10 000-s firmas rohkem kui 77 000-le töötajale. Ükskõik millist raamatupidamisprogrammi te kasutate, Merit Palk on palgaarvestuseks igal juhul parim valik.

Merit Palga eelised:

Alustamine on väga lihtne, sest töötajad ja töölepingud saab importida töötamise registrist.Tänu pilvetehnoloogiale on andmed turvalises serveris. Programmi saab kasutada igal pool, igal ajal ja igasuguse seadmega, kasvõi mobiiltelefoniga.Eesti parim klienditugi. Teie küsimustele vastavad konsultandid, kes teevad praktilist palgaarvestust.Kõik programmi täiendused on hinna sees ja toimuvad automaatselt, mitte kunagi ei ole vaja midagi juurde maksta.Merit Palgaga saab teha mitme firma palgaarvestust ilma lisatasuta, firmade arv ei ole piiratud.Kuni kahe töötajaga firmas on Merit Palga kasutamine tasuta.Merit Palk on integreeritud kõikide levinud raamatupidamisprogrammidega, sealhulgas Meriti Aktiva, Microsoft Dynamics NAV, Directo ja erinevad Hansa-programmid.

Merit Palga peamised funktsioonid:

Maksudeklaratsioonide automaatne tegemine ja saatmine Maksu- ja Tolliametisse.Isikuandmed ja töölepingud.Erinevad põhitasu liigid (kuupalk, tunnitasu jne). Põhitasu liigi ja suuruse paindlik muutmine.Piiramatu arv lisatasusid igal isikul.Tasude import välistest süsteemidest, näiteks tööaja mõõtmise tarkvaradest.Haigused, puhkused ja muud töökatkestused. Vastavate tasude automaatne arvestus.Puhkusereservi arvestus.Kinnipidamised, näiteks elatis.Palgateatiste saatmine meiliga, maksekorralduste saatmine panka.Ülevaatlikud aruanded.

Tehke endale Meriti tarkvara kasutajakonto ja proovige. Loomulikult on see tasuta.

Teen kasutajakonto siin

merit.ee

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700