Autor: Äripäev • 13. aprill 2015

Vaata, kes on Eesti suuremad maksumaksjad

Neste tankla
Autor: Raul Mee

Maksuamet avaldas tänavu I kvartalis enim makse maksnud ettevõtete ja riigiasutuste nimekirja.

Taas on ettevõtetest suurim riigikassa täitja kütusemüüja Neste, seda juba mitmendat kvartalit järjest.

Nimi
Riiklikud Maksud
Tööjõumaksud Ja Maksed
NESTE EESTI AS45820935,68150498,45
SOTSIAALKINDLUSTUSAMET34829329,5036834888,63
PHILIP MORRIS EESTI OÜ24079982,31123045,92
OILTANKING TALLINN AS16421127,02143783,46
LIVIKO, AS14217952,20475495,93
AS EESTI TELEKOM13958731,185900465,63
VOPAK E.O.S., AS13952280,431207366,99
KROODI TERMINAL, AS12995629,9619592,52
EESTI GAAS, AS12767773,42337734,46
MAXIMA EESTI OÜ11361622,413694676,62
MAARDU TERMINAL, AS10900629,4420314,13
KAITSEVÄGI10124098,139699972,61
POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET10061444,0610458328,03
RIIGIMETSA MAJANDAMISE KESKUS (RMK)9905399,802069839,33
ELEKTRILEVI OÜ9720411,402140503,90
RIMI EESTI FOOD AS9015564,772686362,74
PRIKE, AS8555205,55219003,63
SANITEX ESTONIA OÜ8154374,57277871,84
STATOIL FUEL & RETAIL EESTI AS8143328,29856417,63
DELTAMAX GROUP OÜ8006578,000,00
A. LE COQ, AS7887098,62793958,49
EUGESTA EESTI AS7787761,55211643,39
EESTI ENERGIA AS7717020,652865969,94
TARTU ÜLIKOOL7510964,937549621,10
TARTU ÜLIKOOLI KLIINIKUM, SIHTASUTUS7458299,327930993,12
SKYPE TECHNOLOGIES OÜ7414544,892329730,11
EESTI TÖÖTUKASSA7103014,817211399,39
EESTI HAIGEKASSA6832711,646843938,28
MILSTRAND, AS6822748,7342577,74
PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA, SIHTASUTUS6613806,886949795,99
TARTU TERMINAAL, AS6520610,6688018,31
4U LOGISTICS OÜ6388973,1638188,68
IMPERIAL TOBACCO ESTONIA OÜ6209056,8170785,52
OLEREX, AS5876103,07498548,82
NORDEA BANK AB EESTI FILIAAL5811634,831333411,39
SWEDBANK AS5750949,526064893,46
OÜ KOCH5706131,0632114,34
S-MARTEN LADU OÜ5639306,780,00
SAKU ÕLLETEHASE AS5624600,66905147,51
ELERING AS5619602,53628819,45
EESTI ENERGIA KAEVANDUSED AS5399616,995664504,37
TARTU LINNAVALITSUS5105060,065516267,04
G4S EESTI, AS5010797,443276915,87
SELVER AS4846933,762278909,06
ALCORDISTILLERY OÜ4659518,94118070,82
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL4657963,474705031,01
AS GAASIVÕRGUD4575919,41231960,66
ORLEN EESTI OÜ4435666,4940174,94
ALTIA EESTI AS4256004,49205891,78
SEB PANK, AS4170966,063813692,52
1 - 50......51 - 100
Jaga lugu
Raamatupidaja.ee toetajad:
Marianne LõhmusRaamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700