Äripäev • 13 aprill 2015

Vaata, kes on Eesti suuremad maksumaksjad

Neste tankla  Foto: Raul Mee

Maksuamet avaldas tänavu I kvartalis enim makse maksnud ettevõtete ja riigiasutuste nimekirja.

Taas on ettevõtetest suurim riigikassa täitja kütusemüüja Neste, seda juba mitmendat kvartalit järjest.

Nimi
Riiklikud Maksud
Tööjõumaksud Ja Maksed
SANDMANI GRUPI AS4152304,38467214,90
NESTE EESTI AS45820935,68150498,45
PHILIP MORRIS EESTI OÜ24079982,31123045,92
OILTANKING TALLINN AS16421127,02143783,46
LIVIKO, AS14217952,20475495,93
AS EESTI TELEKOM13958731,185900465,63
VOPAK E.O.S., AS13952280,431207366,99
KROODI TERMINAL, AS12995629,9619592,52
EESTI GAAS, AS12767773,42337734,46
MAXIMA EESTI OÜ11361622,413694676,62
1 - 10...11 - 20...91 - 100
Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700