Eesti Energia sidusettevõte Enefit Jordan BV sai hankepakkumused kuuelt rahvusvaheliselt ehitus- ja projekteerimisfirmalt.
Jordaania põlevkivielektrijaama ehitus– ja projekteerimishange kuulutati välja 2012. aasta juunis. 16-st huvilisest valis Enefit Jordan välja seitse nimekat Euroopa ja Aasia ehitus- ja projekteerimisettevõtet, kes kvalifitseerusid hankel osalemiseks, neist kuus esitas pakkumuse: Alstom/Daewoo E&C (Prantsusmaa/Korea), Hyundai E&C/LG Int. (Korea), Samsung Engineering (Korea), Posco/Daewoo Int. (Korea), China Machinery Engineering Corporation (Hiina) ja Guangdong Power (Hiina).
Enefit Jordani projektidirektori Andres Anijala sõnul võib lugeda hanke õnnestunuks. „Meil on hea meel, et ehitus- ja projekteerimishankel esitasid 6 ettevõtet pakkumuse, see näitab, et meie pikaajaline ja põhjalik eeltöö hankel osalenud ettevõtetega kandis vilja.“

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele