Juuli Laanemets • 11. aprill 2013
Jaga lugu:

SORAINENi sai neljandat korda maineka tiitli

Maailma juhtiv finantsõigusturge hindav väljaanne International Financial Law Review (IFLR) hindas eile Euroopa auhinnatseremoonial Londonis juba neljandat korda advokaadibürood SORAINEN Baltikumi Aasta Advokaadibüroo tiitliga. Auhind anti Balti regioonis 2012.a. jooksul tehtud kõige keerulisemate ja uuenduslikemate rahvusvaheliste tehingute nõustamise eest.

„Viimastel aastatel on ettevõte pälvinud ühtekokku 12 regionaalset kõrgetasemelist auhinda,“ kommenteeris SORAINENi regionaalse panganduse ja finantsõiguse töörühma juht Reimo Hammerberg.

Eelnevalt on SORAINEN IFLRi auhinna võitnud aastatel 2009, 2010 ja 2012, olles ainuke advokaadibüroo Baltikumis, keda IFLR on tunnustanud neli korda alates Baltikumi regiooni advokaadibüroode hindamise alustamisest 2008. aastal. Esile tõsteti ettevõtte panust järgnevate tehingute nõustamisel: kompleksne Creditstar Groupi võlakirjade ülerullimine ja tagatise jagamise leping, uute võlakirjade emiteerimine ja arvelduskrediidi saamine Eestis;  õigus- ja maksunõu Leedu Vabariigi 175 miljoni Šveitsi frangi väärtuses võlakirjade emiteerimisel – esimene  Leedu rahvusvaheline laen Šveitsi frankides; ning 250 miljonit dollariline finantseerimisleping LNG ujuva gaasi hoiustamis- ja taasgaasistamisüksuse ehitamiseks Leedus, mis oli üks suurimatest ja keerulisematest finantseerimisprojektidest  Baltikumis viimastel aastakümnetel.

 IFLR jagab igal aastal Euroopa Auhindu eesmärgiga tunnustada Euroopa juhtivaid advokaadibüroosid, kes on andnud õigusabi keerukate ja uuenduslike rahvusvaheliste tehingute juures võla- ja erakapitali, kapitaliturgude, projektifinantseerimise, saneerimise ning ühinemiste ja ülevõtmiste (M&A) valdkonnas. Auhindade võitjad selgitatakse välja  advokaadibüroode esitatud ülevaadete ning klientidelt, rahvusvaheliste finantsinstitutsioonide finantsspetsialistidelt ja ettevõtete juristidelt saadud tagasiside põhjal.

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne LõhmusärijuhtTel: Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt