23. september 2011
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida väisata nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

KINO

CINAMON 

“Seksisemud”R, E–K kl 14.45, 17.15, 19.25, 21.45;L–P kl 12.30, 14.45, 17.15, 19.25, 21.45;N kl 12.30, 14.45, 17.15, 19.25“Õuduste öö” 3DR–N kl 16.45, 19.15, 21.35“Uinuv kaunitar”R–N kl 20.00; P kl 22.00“Lõpp–punkt 5” 3DR–N kl 14.30“Südaöö Pariisis”R–L kl 15.30, 20.45;P–N kl 15.30, 19.05, 21.15 ( v.a. N)“Kauboid ja tulnukad”R, E–K kl 13.15, L–P kl 13.50, N kl 15.00“Loomaaednik”R, E–N kl 12.45; L–P kl 11.45“Lotte ja kuukivi saladus”eesti keeles: R, E–K kl 12.00, 13.45, 17.25;L–P kl 11.30, 13.30, 17.25; N kl 12.00, 17.25“Kehad vahetusse”kl 16.00, 18.30, 22.00 (v.a. P); P kl 20.45“Smurfid” 3Deesti keeles: R, E–N kl 12.15; L–P kl 12.00“Rumal pöörane armastus”R–P kl 15.15, 17.40; E–K kl 15.15, 17.40, 20.45; N kl 21.15“Autod 2”eesti keeles: R, E–K kl 12.30; L–P kl 13.00; N kl 13.45“Röövitu”N kl 18.00“Nakkus”N kl 20.35“Mis su number on?”N kl 21.45  Turu 2, Tartu

 

Coca-Cola Plaza  

“Autod 2” 3Deesti keeles: kl 12.15“Smurfid” 3Deesti keeles: kl 11.35, 17.00; P kl 14.55;vene keeles: kl 14.20“Rumal pöörane armastus”kl 11.40, 19.15 “Lotte ja kuukivi saladus”eesti keeles: kl 11.30, 13.30, 17.25“Kehad vahetusse”kl 16.50“Kauboid ja tulnukad”kl 14.15, 21.50“Larry Crowne”kl 12.10, 18.55 (v.a. N), 21.10 (v.a. N)“Lõpp-punkt 5”kl 14.55 (v.a. P), 19.50, 22.00“Colombiana”kl 12.30, 17.15“30 minutiga või rutem”kl 11.45, 16.00, 20.20, 22.20“Võitleja”kl 15.30 (v.a. E), 18.30 (v.a. E), 21.30“Õuduste öö” 3Dkl 11.50, 14.35, 17.20, 18.45, 19.20, 21.15, 22.25; L–P kl 13.15, 15.45“Seksisemud”kl 11.55, 14.30, 16.55 (v.a. R), 19.40 (v.a. N), 22.10“Mis su number on?”N kl 19.40“Südaöö Pariisis”kl 15.00, 19.45, 21.55“Hodorkovski”kl 13.45, 18.05“Ma ei tea, kuidas ta seda teeb”kl 14.25, 16.45, 19.25 (v.a. N), 21.40 (v.a. N); N kl 18.55, 21.10“Röövitu”N kl 19.25“Nakkus”N kl 21.55Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 

“Lotte ja kuukivi saladus”eesti keeles: kl 14.30“Kehad vahetusse”kl 12.30, 21.45“Hodorkovski”kl 15.00, 19.30“Õuduste öö” 3Dkl 12.00, 16.30, 19.15, 22.00“Halb õpetaja”kl 17.30Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  

“Ahvide planeedi sünd”vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:kl 14.00, 18.30, 21.00“Smurfid” 3Dvene keeles: L–P kl 11.45“Kauboid ja tulnukad”kl 18.45; L–P kl 12.00“Lõpp-punkt 5” 3Dinglise keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: E kl 21.45;vene keeles: kl 21.45 (v.a. E)“Vastikud ülemused”kl 14.30, 16.30, 21.15“Loomaaednik”kl 16.15; L–P kl 11.30“Õuduste öö” 3Dinglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: K kl 14.15; R kl 16.45; P kl 19.15;vene keeles: kl 14.15 (v.a. K), 16.45 (v.a. R), 19.15 (v.a. P)Tallinna mnt 41, Narva

 

Kino Kosmos

NB! Kino Kosmos onesmaspäeviti suletud!“Lotte ja kuukivi saladus”eesti keeles: 16.45“Lõpp-punkt 5” 2Dkl 16.00, 20.30“Uinuv kaunitar”kl 13.45“Ahvide planeedi sünd”kl 18.00“Õuduste öö” 2Dkl 14.30, 18.45, 21.00Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Kannel

“Lotte ja kuukivi saladus”L kl 16.00, 17.30, 19.00; P, E, K kl 17.30, 19.00“Barbar Conan”L–E kl 21.00Liiva 13, Võru

Kino Mai 

NB! Kino Mai onesmaspäeviti suletud!“Loomaaednik”kl 16.15“Kauboid ja tulnukad”kl 18.30“Melanhoolia”kl 21.00Papiniidu 50, Pärnu

KONTSERT

Ammende Villa

24.09 kl 19 “Maailm luubis 2011” Jason CarterMere pst. 7, Pärnu

Estonia kontserdisaal

23.09 kl 19 “Saaga” ERSO25.09 kl 19 “XVIII RahvusvahelineÕigeusu Vaimuliku Muusika Festival CREDO” Gala-kontsert  Estonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed

28.09 kl 19 KontsertJazz:iXi keelpillikvartett ja Veli Kujala29.09 kl 19 “Edith ja Marlene”Erkki Otsman (laul), Andranik Kechek(klaver), Jaak Lutsoja (akordion),Tanel Liiberg (kontrabass)Estonia pst. 4, Tallinn

Jõhvi kontserdimaja

24.09 kl 17 “Maailm samme täis”Eesti 1960–70ndate laulud. Els Himma, Vello Orumets, Heidy Tamme,Koit Toome, Hedvig Hanson,Boris Lehtlaan. Saadab orkester Siim Aimla juhatusel  Pargi 40, Jõhvi

Kloostri Ait 

23.09 kl 20 Eero Sommer (klaver)24.09 kl 20 Nevil Blumberg (kitarr), Heiki Tark (suupill)Vene tänav 14, Tallinn

Kumu Auditoorium

23.09 kl 19 “Elektrooniline kontsertõhtu”24.09 kl 19 “Elektrooniline kontsertõhtu”Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lokaal Sumin

23.09 kl 21 Uku SuvisteTuru tn. 21, Tartu

Mustpeade Maja

29.09 kl 19 “Püha MauritiuseBarokkõhtud. Merereis Hispaaniast Kreekani”Pikk tn 26, Tallinn

Niguliste

28.09 kl 20 “World Music Forum 2011” Eesti Filharmoonia Kammerkoor, dirigent Daniel Reuss. Kavas: Saar, Kreek, Tormis, Pärt, GrigorjevaNiguliste 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja

29.09 kl 19 James BluntEstonia pst. 9, Tallinn

Ovaalstuudio

23.09 kl 19 A capella ansambel GreipToompuiestee 4, Tallinn

Põhjaka mõis

25.09 kl 20 Urmas Lattikas,Raul Vaigla, Reigo AhvenMäeküla küla, Paide vald, Järvamaa

Pärnu Kontserdimaja

23.09 kl 19 “Maailm samme täis”Eesti 1960–70ndate laulud. Els Himma, Vello Orumets, Heidy Tamme,Koit Toome, Hedvig Hanson,Boris Lehtlaan. Saadab orkesterSiim Aimla juhatusel 27.09 kl 19 KontsertJazz:iXi keelpillikvartett ja Veli KujalaAida 4, Pärnu

Püha Katariina kirik

24.09 kl 20 Urban-folk ansambliTane Mahuta väelaulude kontsertVene 12/14, Katariina käik, Tallinn

Rock Cafe

23.09 kl 21 Sõpruse Puiestee, Kurjam, Pööloy Gläänz24.09 kl 21 X-Panda plaadiesitluskontsert27.09 kl 19 Dredg (USA)28.09 kl 19 U.D.O. (GER),Sister Sin (SWE), Sevenfield (NOR)29.09 kl 19 Covenant (SWE)Tartu mnt 80D, Tallinn

Tallinna Jaani kirik

23.09 kl 19 Pariisi Neeva VagaSuurvürsti Aleksandri Peakiriku koor26.09 kl 19 Dhafer Youssef jaVox Clamantis 15Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Raekoda

24.09 kl 18 Michael Süssmann (viiul, Norra), Gunilla Süssmann (klaver, Norra)Raekoja plats 1, Tallinn

Tallinna Rootsi-Mihkli kirik

24.09 kl 20 “PLMF talentide gurmee”Oksana Sinkova (flööt),Andreas Lend (tšello), Virgo Veldi(saksofon), Lea Leiten (klaver)25.09 kl 18 Ensemble Martinu,Saksofonikvartett SaxestRüütli 9, Tallinn

Vanalinna Muusikamaja

26.09 kl 16 “ELIITkontserdid:Säravad tähed!” Con Brio laureaadiauhinnakontsertUus 16c, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja

25.09 kl 19 KontsertJazz:iXi keelpillikvartett ja Veli KujalaVanemuise 6, Tartu

Vilde lokaal

28.09 kl 20 Tribute to In Spe (Elleri kool, Otsakool, Viljandi akadeemia)Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait

29.09 kl 20 Kogumikplaadi“Toatuur 2” esitluskontsertTasuja pst. 6, Viljandi

Von Krahli Baar

23.09 kl 21 “Tallinn Jazz Weekend”24.09 kl 21 “Tallinn Jazz Weekend”Rataskaevu 10/12, Tallinn

Väravatorn

24.09 kl 16 Hortus Musicus: Monteverdi ja tema aeg25.09 kl 16 Kadri Voorand TrioLühike Jalg 9, Tallinn

TEATER

Eesti Draamateater

23.09 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr tategid siia...”24.09 kl 19 “Augustikuu”25.09 kl 19 “Eesti matus”25.09 kl 19 “Punane” esietendus26.09 kl 19 “Meeste kodu”27.09 kl 19 “Viies kolonn”27.09 kl 19 “Tuhkatriinumäng”28.09 kl 19 “Panso”28.09 kl 19 “Augustikuu”29.09 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”29.09 kl 19 “Punane”Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

23.09 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”24.09 kl 12 “Hanel oli auto”24.09 kl 13.30 “Karjapoiss onkuningas”25.09 kl 12 “Kiki ja Miki”25.09 kl 13.30 “Okasroosike”27.09 kl 11 “Kiki ja Miki”28.09 kl 11 “Metsakülad”29.09 kl 11 “Kalle Blomkvist jaRasmus”Lai 1, Tallinn

Endla Teater

23.09 kl 19 “Madame Bovary”24.09 kl 19 “Imetegija”24.09 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”27.09 kl 19 “Esimesed suudlused”

Haapsalu Kultuurikeskuses

29.09 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Viimsi Huvikeskuses29.09 kl 15 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Viimsi Huvikeskuses29.09 kl 19 “Esimesed suudlused”Viimsi Huvikeskuses29.09 kl 19 “Ära muretse, kallis!”Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

24.09 kl 19 “Otello”25.09 kl 19 “Juuditar (La Juive)”27.09 kl 19 “Romeo ja Julia”28.09 kl 19 “Red Giselle”Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater

25.09 kl 20 “Sinised kilesussid jalas” Pärnus trahter Kentuki LõvisAleksandri 46, TartuKanuti Gildi SAAL23.09 kl 19.30 “Talk To Me”Mart Kangro24.09 kl 19.30 “Talk To Me”Mart Kangro26.09 kl 19.30 “Talk To Me”Mart Kangro27.09 kl 19.30 “Talk To Me”Mart KangroPikk 20, Tallinn

Monoteater

24.09 kl 19 “Minu hind?”Teater Vanemuise väikeses majas28.09 kl 19 “Minu hind?”Vene Kultuurikeskuseswww.monoteater.ee

Piip ja Tuut Mängumaja

25.09 kl 11 “Südamelähedased asjad”28.09 kl 18 “Südamelähedasedasjad” 29.09 kl 10 “Tähestikulinn”Kirjandushommik Henno KäoToom-Kooli 13, Tallinn

Rakvere Teater

23.09 kl 19 “Leenane´i kaunitar”23.09 kl 19 “Nullpunkt” esietendus26.09 kl 12 “Väike Mukk” Endlas26.09 kl 19 “Nullpunkt”26.09 kl 19 “Leenane´i kaunitar”  Endlas27.09 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”27.09 kl 19 “Nullpunkt”

Põltsamaa Kultuurikeskuses

28.09 kl 19 “Leenane´i kaunitar”28.09 kl 19 “Elu ja kuidas sellegatoime tulla” 29.09 kl 13 “Väike Mukk” Võru Kultuurimajas Kannel29.09 kl 19 “Nullpunkt”Võru Kultuurimajas KannelKreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater

23.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”23.09 kl 19 “Nõks”24.09 kl 19 “Meie, kangelased”24.09 kl 19 “Hecuba pärast”25.09 kl 19 “Hecuba pärast”26.09 kl 19 “Meie, kangelased”27.09 kl 19 “Nõks”28.09 kl 19 “Ma armastasin sakslast”29.09 kl 19 “Ma armastasin sakslast”29.09 kl 19 “Hecuba pärast”Lai 23, Tallinn

Teater NO99

23.09 kl 19 “Three Kingdoms”

Põhuteatris

24.09 kl 19 “Katuselt” Kasar/UusbergPõhuteatris24.09 kl 19 “Three Kingdoms”24.09 kl 21 “Katuselt” Kasar/UusbergPõhuteatris26.09 kl 19 “Three Kingdoms”27.09 kl 19 “Three Kingdoms”27.09 kl 19 “Katuselt” Kasar/UusbergPõhuteatris27.09 kl 21 “Katuselt” Kasar/UusbergPõhuteatris28.09 kl 19 “Katuselt” Kasar/UusbergPõhuteatris28.09 kl 19 “Three Kingdoms”28.09 kl 21 “Katuselt” Kasar/UusbergPõhuteatrisSakala 3, Tallinn

Teoteater

25.09 kl 12 “Linalakk ja rosalind”28.09 kl 19 “Kõik (s)ängis”29.09 kl 19 “Mängi minuga”Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum

23.09 kl 19 “Üks suvepäev”Tahkunas (Hiiumaal)24.09 kl 19 “Üks suvepäev” Tahkunas27.09 kl 19 “Üks suvepäev” Tahkunas28.09 kl 19 “Üks suvepäev” Tahkunas29.09 kl 19 “Üks suvepäev” TahkunasVene 14, Tallinn

Ugala Teater

24.09 kl 19 “Amadeus” esietendus26.09 kl 19 “Meeste kodu”

Eesti Draamateatris

26.09 kl 19 “Mee hind”27.09 kl 19 “Väike raha”28.09 kl 19 “Amadeus”29.09 kl 19 “Minu isa 20 aastathiljem” Ugala Teatri kohvikusVaksali 7, Viljandi

Vanemuine

23.09 kl 11 “Väikese onu saaga”Teatri Kodus24.09 kl 12 “Ninasarvik Otto”Väikeses majas24.09 kl 19 “Harmoonia” esietendusSadamateatris25.09 kl 12 “Väikese onu saaga”Teatri Kodus25.09 kl 16 “Helisev muusika”27.09 kl 19 “Harmoonia”

Sadamateatris

28.09 kl 11 “Väikese onu saaga”Teatri Kodus28.09 kl 19 “Harmoonia”Sadamateatris29.09 kl 19 “Don Juan” Väikeses majasVanemuise 6, Tartu

VAT Teater

23.09 kl 19 “The Black Rider”Kultuurikatla katelde ruumis24.09 kl 19 “The Black Rider”Kultuurikatla katelde ruumis26.09 kl 19 “The Black Rider”Kultuurikatla katelde ruumis27.09 kl 19 “The Black Rider”Kultuurikatla katelde ruumis28.09 kl 19 “The Black Rider”Kultuurikatla katelde ruumis29.09 kl 19 “The Black Rider”Kultuurikatla katelde ruumisTõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater

25.09 kl 16 “Hiir, mutt ja langev täht”27.09 kl 12.15 “Hiir, mutt ja langev täht”Lossi 31, Viljandi

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

“Seks ja söök” Eveli Varik, kuni 01.10      Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum

“Mängud tulega” Tarmo Luisuvalgustinäitus, kuni 23.10“Loov linn kõigile” Prantsuse disaininäitus, kuni 25.09“Värske Eesti Plakat 2011”, kuni 06.11Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum

“186” Näitus Tallinna-Tartu maanteeajaloost„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”“Kogu elu teel”Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatelPüsiekspositsioon “Tee ajalugu!”Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakondEesti Rahvusraamatukogu“Kaks on parem kui üks”Turu skulptorite rühmitus Jöötti ry ja Eesti Kujurite Ühendus, kuni 24.09“KAART & kaart – ajareis Tallinnas”, kuni 30.11“Loetud päevad” Peeter Langovitsifotod, kuni 26.09“Pfyn / Šveitsi kultuuripealinn 2011/12”, kuni 30.09Püsinäitused:Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii ja Eesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanekTõnismägi 2, Tallinn

Haus Galerii

Jaak Visnap, kuni 07.10Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

“Subjektiivne perspektiiv”Maido Juss & Kati Ilves, kuni 03.10                Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

“Eesti ikoonikunst”, kuni 02.10Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kumu

“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,kuni 30.10“gateways. Kunst ja võrgustunud kultuur”, kuni 25.09“Urmas Ploomipuu valge maja”, kuni 23.10Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum

“Portree kujutavas kunstis”Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02Püsiväljapanek:Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunstWeizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum

Püsiväljapanek:“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kirikuhõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum

Püsinäitused:“Ferdinand Veike ekspositsioon”“Nukuteatri ajalugu Eestis”“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”“Maailma nukkude saal”“Õuduste kelder”“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”“Tähtede Võlv”“Nukutöökojad”“Auruteater”Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Tanja Antoshina (RU), kuni 15.10 Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS

ASLAK grupp (FIN), kuni 08.10Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum

“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Kunstihoone

“Kontinuum_Kunst kui taju. Ruum kui protsess” kuraator: Maria Arusoo,kuni 02.10Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum

“Replay” Kätlin Luht, kuni 20.11Püsiekspositsioon:“Need vanad armsad mänguasjad”Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

Mare Tralla & Coolturistes (Leedu), 29.09–23.10“Piirilinn: Tallinn-Lissabon”Eesti-Portugali ehtekunstnike kontseptuaalne näitus  (töörühm: Harry Liivrand, Tanel Veenre, Kadri Mälk, Taso Mähar,Villu Plink), mõlemas galeriis, kuni 25.09  Harju 13, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA

“Art ist kuku nu ut”, kuni 16.10Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Mustrikeeles mängud jamänguasjad”, kuni 02.10“Meeri Säre meenutades”“Eesti filminukud”“Eesti mänguasjategijad”“Ärtu äss ja ja pada emand”“Ajalugu mängides”Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

“Kultuur Tartus - tudengi silmadeläbi”, kuni 30.09Püsiväljapanek:Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid jakiilkirjatahvlidÜlikooli 18, Tartu

Vaal galerii

“X kilo kulda” Marje Taska, kuni 30.09Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii

Jaan Luik, Hannes Varblane,Laila Talunik, Riho Sibul, Õnne Luha ühisnäitus, 26.09–21.10Marika Alver, Branka Jovanovic, 26.09–21.10Ove Kalde, 26.09–21.10Kunstiprojekt, kuni 23.09Liiva 13, Võru

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne LõhmusärijuhtTel: Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt