21. jaanuar 2011
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Cabaret Rhizome21.01 kl 19 “Avatar”

22.01 kl 20 “Avatar”Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater21.01 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”

22.01 kl 19 “Kirsiaed”22.01 kl 19 “Kõik on täis”22.01 kl 19 “Krappi viimane lint.Sammumisi”23.01 kl 12 “Piparkoogimehike”23.01 kl 19 “Augustikuu”23.01 kl 19 “Kas ma olen nüüd elus”25.01 kl 19 “Vombat”25.01 kl 19 “Vihmatants”26.01 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr tategid siia...”26.01 kl 19 “Kõik on täis”26.01 kl 19 “Aabitsa kukk”27.01 kl 19 “Hiilgav!”27.01 kl 19 “Müügimehe surm”Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater21.01 kl 11 “Metsakülad”

22.01 kl 12 “Metsakülad”22.01 kl 12 “Jussikese seitse sõpra”23.01 kl 12 “Klaabu”23.01 kl 12 “Hanel oli auto”25.01 kl 11 “Klaabu”26.01 kl 11 “Hanel oli auto”27.01 kl 11 “Ise, ise ka!”Lai 1, Tallinn

Endla Teater21.01 kl 19 “Madame Bovary”

22.01 kl 19 “Ära muretse, kallis!”22.01 kl 19 “Esimesed suudlused”25.01 kl 19 “Ballettmeister”Teatris NO9927.01 kl 19 “Ballettmeister”Keskväljak 1, Pärnu

Estonia21.01 kl 19 “Madama Butterfly”

22.01 kl 19 “Jevgeni Onegin”23.01 kl 17 “Jevgeni Onegin”26.01 kl 19 “Silva”27.01 kl 19 “Boheem”Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi SAAL21.01 kl 19.30 “Järgmisel õhtul...”

ühe etenduse kriitika lavalises vormisLaur KaunissaarePikk 20, Tallinn

NO9921.01 kl 19 “Võtame uuesti!”

Sakala 3, Tallinn

Rakvere Teater21.01 kl 19 “Meie, mehed “

21.01 kl 19 “39 astet”  Rae kultuurikeskuses22.01 kl 19 “Elu ja kuidas sellegatoime tulla”22.01 kl 19 “Oscar ja Roosamamma: Kirjad Jumalale”22.01 kl 19 “Toatüdrukud”Pangamajas24.01 kl 12 “Pipi Pikksukk”Keila kultuurikeskuses24.01 kl 19 “Täismäng”Keila kultuurikeskuses25.01 kl 12 “Kaval-Ants jaVanapagan”25.01 kl 19 “Mina, naine”26.01 kl 13 “Kaval-Ants jaVanapagan” Põlva kultuurikeskuses26.01 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt” Põlva kultuurikeskuses27.01 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”Sadamateatris27.01 kl 19 “Kui Harry kohtas Sallyt”Kreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater21.01 kl 19 “Meie, kangelased”

21.01 kl 19 “Hecuba pärast”22.01 kl 19 “Meie, kangelased”22.01 kl 19 “Hecuba pärast”24.01 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”24.01 kl 19 “Ma armastasin sakslast”25.01 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”25.01 kl 19 “Ma armastasin sakslast”26.01 kl 19 “Nii see on(kui teile nii näib)”26.01 kl 19 “Kivid sinu taskutes”27.01 kl 19 “Nii see on(kui teile nii näib)”27.01 kl 19 “Kivid sinu taskutes”Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater22.01 kl 19 “Peeter Volkonski viimane suudlus” Ammende Villas

24.01 kl 19 “Ird, K.” Genialistide Klubis26.01 kl 19 “Ird, K.” Genialistide KlubisMagasini 5, Tartu

Teoteater23.01 kl 12 “Siilipoeg avastab

maailma”Vana-Kalamaja 9a,TallinnTheatrum24.01 kl 18 “Kokteiliõhtu”26.01 kl 18 “Kokteiliõhtu”Vene 14, Tallinn

Ugala Teater21.01 kl 19 “Maakad”

22.01 kl 19 “Piloot”24.01 kl 18 “Raadioteater Ugalas! Kuuldemäng Laviin”24.01 kl 19 “Grace ja Glorie”Rakvere Teatrimaja suures saalis26.01 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”27.01 kl 19 “Kolm meest paadis”Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater21.01 kl 19 “Valedetektor”

Haljala Rahvamajas22.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  Kuimetsa Rahvamajas23.01 kl 19 “Valedetektor”Tapa Kultuurikojas24.01 kl 19 “Valedetektor”Oisu Rahvamajas25.01 kl 19 “Minu sõbratar Maksuamet” Jõgeva Kultuurikeskuses26.01 kl 19 “Äärmiselt Piinlik”Salme Kultuurikeskuses27.01 kl 19 “Äärmiselt piinlik”  Karksi valla KultuurikeskusesTartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine21.01 kl 19 “Kaos”

21.01 kl 19 “Paanika” Sadamateatris21.01 kl 19 “Memory 2011”Jõhvi Kontserdimajas22.01 kl 19 “Don Juan”teatri väikeses majas22.01 kl 19 “Gorgo kingitus”22.01 kl 19 “Memory 2011”Estonia Kontserdisaalis23.01 kl 12 “Ninasarvik Otto”teatri väikeses majas23.01 kl 19 “Elling” Sadamateatris24.01 kl 19 “Kaos” Eesti Draamateatris24.01 kl 19 “Paanika” Teatris NO9925.01 kl 19 “Huntluts”26.01 kl 19 “Puhastus”teatri väikeses majas26.01 kl 19 “Evita”27.01 kl 12 “Mowgli”27.01 kl 16 “Maetud laps”SadamateatrisVanemuise 6, Tartu

VAT Teater26.01 kl 18 “Robinson & Crusoe”

27.01 kl 18 “Robinson & Crusoe”Tõnismägi 2, Tallinn

Von Krahli Teater21.01 kl 19 “Aasta hiljem :

King Kong ja teised pisiasjad”22.01 kl 19 “Aasta hiljem :King Kong ja teised pisiasjad”26.01 kl 19 “Aasta hiljem :King Kong ja teised pisiasjad”27.01 kl 19 “Aasta hiljem :King Kong ja teised pisiasjad”Rataskaevu 10, Tallinn

Võru Linnateater21.01 kl 19 “Popi ja Huhuu“

22.01 kl 19 “Popi ja Huhuu“27.01 kl 19 “Popi ja Huhuu“Liiva 13, Võru

KONTSERT

Athena keskus21.01 kl 19 Jäääär 20

27.01 kl 19 Jazzliit: Deeper Sound - kontsert Mart Sorgi mälestuseksNarva mnt 2, Tartu

Estonia kontserdisaal 21.01 kl 19 Esa Tapani & Olari Elts

26.01 kl 15 Eesti FilharmooniaKammerkoori Meeskvartett   Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed25.01 kl 19 “Edith ja Marlene”

Erkki Otsman ( laul ),Andranik Kechek ( klaver ),Jaak Lutsoja ( akordion ),Tanel Liiberg ( kontrabass )Estonia pst 4, Tallinn

Kadrioru loss23.01 kl 18 “Georg Philipp Telemann - Essercizii Musici”

Reet Sukk (barokkflööt),Taavi-Mats Utt (barokkoboe, plokkflööt),Arvo Haasma (viola da gamba),Reinut Tepp (klavessiin),Egmont Välja (barokktšello),Toomas Trass (orel)27.01 kl 19 ELIITkontserdid /Olga Voronova, Mati MikalaiWeizenbergi 37, Tallinn

Kalevi Spordihall25.01 kl 19 Hurts (UK)

Juhkentali 12, Tallinn

Kloostri Ait21.01 kl 20 “F1 ehk flamenkojazz”

Iljo Toming (kitarr),Indrek Kruusimaa (kitarr),Mihkel Mälgand (basskitarr)Vene 14, Tallinn

klubi plink plonk21.01 kl 22 “Grammofun vol. 3”

Live: ChaliceVallikraavi 4, Tartu

Loo keskkool 25.01 kl 19 Rein Rannap

Saha tee 7, Loo alevik

Mustpeade Maja22.01 kl 19 “Talendid kodus.

Kaija Lukas”Pikk tn. 26, Tallinn

Niguliste kirik22.01 kl 19 Tavener - Ikon of Light

Niguliste 3, Tallinn

NO9921.01 kl 22 Jazzklubi:

Andres Mustonen Jazz QuartetSakala 3, Tallinn

Okupatsioonide muuseum25.01 kl 19 Jäääär 20

Toompea 8, Tallinn

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus22.01 kl 21 “UnderGround Blues” Eastwood, Kolumbus Kris,

Andres Roots Kesk 15, Põlva 

Rock Cafe21.01 kl 21 Vennaskond,

Telly Addicts, Paha Polly22.01 kl 21 Koit Toome, Ott LeplandTartu mnt. 80d, Tallinn

Rock & Roll Heaven21.01 kl 21 J.M.K.E. 25.aasta juubel

Tiigi 76A, Tartu

Saku Mõis21.01 kl 19 Koit Toome

Juubelitammede tee 4, Saku

Tartu Ülikooli Aula21.01 kl 18 Tavener - Ikon of Light

26.01 kl 19 Kadri-Ann SumeraÜlikooli 18, Tartu

Teatri Puhvet24.01 kl 19 Avandi, Sukk,

Teplenkov, Uuspõld, Selis, KrivelTeatri väljak 3, Tallinn

Vene Kultuurikeskus21.01 kl 18 Stranitsõ žizni,

pianist G.SmirnovMere pst 5, Tallinn

Vene Teater24.01 kl 19 Jäääär 20

Vabaduse väljak 5,Tallinn

Viljandi 21.01 kl 19 “Pärimusmuusika talvegala Viljandis”

Pärimusmuusika Ait

Meelika Hainsoo, Cätlin Jaago,Tuule Kann, Ando Kiviberg,Karoliina Kreintaal, Tarmo Noormaa, Maarja Nuut, Sandra Sillamaa,Juhan Suits, Tõnu Tubli, Lauri Õunapuu ning ansamblid RO:TORO ja Gjangsta27.01 kl 19 Rein Rannap  Tasuja pst 6, Viljandi

Väravatorn 22.01 kl 16 Hortus Musicus

Lühike Jalg 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,

kuni 20.03Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii“Rääkivad pead” Lilli-Krõõt Repnau, kuni 29.01   

Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum“Käpikud ja sõrmikud”

Näitus esitleb ETDM-i tekstiilikogusse kuuluvaid käpikuid ning sõrmikuid.Lisaks leiab eksponeerimist Ene Parsi monumentaalne „Mulgi sõrmik“ (1982),27.01–20.03Lai 17, Tallinn

Haus Galerii“Liblikas ja tuisk” Ivika Luisk,

kuni 28.01Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii“Urbans - unio mystica” Mall Nukke,

kuni 31.01                 Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04

Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst.Madalmaade, saksa, itaalia,vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa jaVene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kodulinna Maja“13 x Valter” 13 Edgar Valteri

toredat pilti, kuni 31.01Gümnaasiumi 3, Tallinn

Kondase Keskus “Iseõppinud kunstniku

Antonina Kivimaa maalinäitus”,kuni 27.02“Meelemaastikke sõrmedekaudu”, kuni 30.01 Püsiekspositsioon:“Paul Kondase maalid”Pikk 8, Viljandi

Kumu“Armastuse, mitte raha pärast”

Tallinna XV Graafikatriennaal, kuni 08.05“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06“Mapping. Ljubljana Graafikabiennaali hitid. Tallinna XV Graafikatriennaal”, kuni 17.04Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni 30.04

Püsiväljapanek:Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunstWeizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum“Raami pildid.

Villem Raam fotograafina”,kuni 29.05Püsiväljapanek:“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kirikuhõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum“Rein Aguri puuskulptuuride näitus”, kuni 01.02

Püsinäitused:“Ferdinand Veike ekspositsioon”,“Nukuteatri ajalugu Eestis”,“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”,“Maailma nukkude saal”,“Õuduste kelder”, “Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”, “Tähtede Võlv”, “Nukutöökojad”, “Auruteater”Lai 1, Tallinn

Pirita Vaba Aja Keskus“Puškiniana” fotonäitus, 24.01–24.02

“Franki Tiibet” Jasper Zoova, kuni 21.01Merivälja tee 3, TallinnPärnu Kunstnike Maja“In Graafika”, kuni 29.01 Nikolai 27, PärnuPärnu

Linnagalerii Raekojas “In Graafika”, kuni 29.01

Uus tn 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii“Raha” Money,Money,Money:

Tanel Rannala ja Mart Raun, kuni 13.02 Harju 13, Tallinn

Tartu Mänguasjamuuseum“Eesti filminukud”

“Eesti mänguasjategijad”“Ärtu äss ja ja pada emand”“Ajalugu mängides”Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasimeisterdatud mänguasjadest“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik“Miriami maailm”Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum“Teekond valgustumisse”

Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum“Kihnu Ljõnnud” Mark Soosaar,

fotod, kuni 28.02“Kihnu pulm” Mati Kose,fotod, kuni 28.02“Omadega mäel” Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 31.01Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii“Välgatus” Nelly Drell, kuni 29.01

Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru Linnagalerii“Elu keerises” Tatjana Kutsjuba digigraafika näitus, kuni 04.02

“Elutants e. värvirikkaid tervitusi Lõuna-Eestist halli Kultuuripealinna”Andrus Kasemaa juubelinäitus, kuni 04.02“Tähelepanek ja tõlgendus”Inari Krohn’i graafikanäitus, kuni 04.02Liiva 13, Võru

KINO

Cinamon Tartu  “Meie senine elu”

kl 12.00, 16.30, 18.45, 21.00“Varietee”kl 12.15, 14.40, 17.05, 19.30“Rapuntsel”eesti keeles: kl 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45“Armastus ja teised uimastid”kl 19.20, 21.35 (v.a. N); N kl 12.30“Roheline vapsik”kl 13.15, 22.00“Polli päevikud”kl 20.30“Turist”kl 16.00, 18.15, 21.45“Üks mu sõber”kl 12.45 (v.a. N), 15.00, 17.15 (v.a. L,P)“Kohtumine väikeste Fockeritega”kl 14.15“127 tundi”L–P kl 17.15; N kl 21.35Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  “Turist”

kl 14.25, 19.40 (v.a. P), 22.05 (v.a. T)“Tron: Pärand” 3Dkl 15.20, 20.50“Üks mu sõber”kl 11.30 (v.a. L–P), 13.40, 17.55“Politseiauto Pelle”eesti keeles: L–P kl 11.30“Megameel” 3Deesti keeles: L–P kl 12.15“Narnia kroonikad:Koiduränduri teekond “ 3Dkl 12.30“Jõulupuud”kl 17.05“Kohtumine väikeste Fockeritega”kl 16.55, 21.20 (v.a. T, N)“Roheline vapsik” 3D14.50, 20.30, 22.05, 22.15 (v.a. L)“Kusagil”kl 22.25“Armastus ja teised uimastid”kl 11.35, 14.15, 19.20 (v.a. P), 21.55 (v.a. E)“Rapuntsel” 3Deesti keeles: kl 11.45, 12.05, 12.15 (v.a. L–P), 14.20, 16.45, 17.00 (v.a. P), 17.50, 19.05 (v.a. R), 19.45 (v.a. E, N);L—P kl 14.45; R–P kl 17.15;vene keeles:kl 12.00, 14.40, 17.15, 18.20“Meie senine elu”kl 11.40, 14.15, 16.50, 19.25, 22.00“Koletised”kl 15.50, 20.05 (v.a. P), 22.10“Kuninga kõne”kl 11.50, 14.35, 17.10, 19.50“Varietee”kl 11.55, 14.30, 19.10, 21.45Bolshoi Teatri ballett:“Tantsukool / Giselle”P kl 18.00Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan“Politseiauto Pelle”

eesti keeles: kl 13.00“Kõrbelill”kl 19.15 (v.a. N)“Pidurdamatu”kl 14.45“Roheline vapsik” 3Dkl 16.45, 22.15“Kasiino Jack”kl 17.00 (v.a. N), 22.00“Rapuntsel” 3Deesti keeles: kl 11.45, 14.15, 19.45Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri          “Megameel”

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega!: L–P kl 12.30“Turist”vene keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: kl 14.30, 16.45,19.00 (v.a. P), 21.15;inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: P kl 19.00“Tron: Pärand”vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 21.00“Narnia kroonikad:Koiduränduri teekond “ 3Dvene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 14.15“Jõulupuud”kl 17.00, 19.15, 21.30; L–P kl 12.00“Rapuntsel” 3Dvene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 14.00, 16.15, 18.30; L–P kl 11.45Tallinna mnt 41, Narva

Kino kosmos NB! Kino Kosmos on

esmaspäeviti suletud“Megameel”eesti keeles: kl 14.15“Järgmised kolm päeva”kl 16.00 (v.a. R)“Elusalt maetud”kl 14.00 (v.a. R)“Söö, palveta, armasta”kl 18.30“Tappev vaheaeg”kl 16.30, 21.15“Eilne öö”kl 20.45“Sa kohtad pikka tumedapäist tundmatut”kl 18.45 (v.a. R)Pärnu mnt 45, Tallinn

Solaris kino “Roheline vapsik”

R–P kl 14.00, 19.45;E–K kl 12.45, 19.20; N kl 14.15“Armastus ja teised uimastid”R–P kl 18.45, 21.15; E–K kl 19.00, 21.30;N kl 12.45, 21.30“Kusagil”R–P kl 22.10; E–N kl 12.20, 21.50(v.a. N)“Turist”R–P kl 11.50, 16.30, 20.00, 22.15;E–K kl 12.00, 16.50, 20.30;N kl 16.50, 20.45“Tron. Pärand”R–P kl 18.50, 21.20;E–K kl 14.15, 20.45; N kl 21.45 “Pähklipureja” 3DVene keeles: R–P kl 12.30“Kasiino Jack”R–P kl 22.30; E–N kl 12.05“Megameel”eesti keeles: R–P kl 12.00 “Kuninga kõne”R–Pkl 12.15, 14.45, 17.15, 20.10;E–N kl 14.30, 17.00, 19.30, 22.00“Varietee”v.a. N: kl 14.10, 16.40, 19.10, 21.45;N kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.20“Meie senine elu”R–P kl 11.45, 16.30, 19.00, 21.30;E–N kl 12.15, 14.40, 19.20 (v.a. N);N kl 19.00, 21.40, 21.50“Rapuntsel”eesti keeles:R–P kl 11.00, 13.15, 14.20, 15.30, 17.45; E–N kl 11.30, 13.45, 16.00, 17.10, 18.15;vene keeles:R–P kl 11.15, 13.30, 14.40, 15.45, 18.00;E–N kl 11.45, 14.00, 16.15, 17.15, 18.30“Kohtumine väikeste Fockeritega”R–P kl 16.45; E–N kl 15.10“Kirjad inglile”esilinastus: N kl 19.30“Mehaanik”esilinastus: N kl 20.30“Kõige parem film” 3Desilinastus: N kl 19.30Estonia pst 9, Tallinn

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne LõhmusärijuhtTel: Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt