17. detsember 2010
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida teha nädalavahetusel ja järgneval nädalal.

TEATER

Eesti Draamateater17.12 kl 19 “Kirsiaed”

17.12 kl 19 “Kõik on täis”17.12 kl 19 “Krappi viimane lint. Sammumisi”18.12 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”18.12 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”18.12 kl 19 “Aabitsa kukk”19.12 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”19.12 kl 19 “Eesti matus”19.12 kl 19 “Panso”21.12 kl 12 “Piparkoogimehike”21.12 kl 19 “Augustikuu”21.12 kl 19 “Grönholmi meetod”22.12 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”22.12 kl 19 “Hiilgav!”22.12 kl 19 “Neegri vabastamine kõrgel kunstilisel tasemel”23.12 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”23.12 kl 19 “Kas ma olen nüüd elus”Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater17.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”

17.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”17.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”17.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”18.12 kl 12 “12 kinki jõuluvanale”18.12 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”18.12 kl 15 “12 kinki jõuluvanale”18.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”18.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”19.12 kl 12 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”19.12 kl 12 “12 kinki jõuluvanale”19.12 kl 15 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”19.12 kl 15 “12 kinki jõuluvanale”19.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”21.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”21.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”21.12 kl 14 “12 kinki jõuluvanale”21.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”21.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”22.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”22.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”22.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”22.12 kl 18 “12 kinki jõuluvanale”23.12 kl 11 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”23.12 kl 11 “12 kinki jõuluvanale”23.12 kl 17 “12 kinki jõuluvanale”23.12 kl 17 “Ahne hamster ja värvilised jäälilled”Lai 1, Tallinn

Endla Teater17.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”

17.12 kl 19 “Ära muretse, kallis!”17.12 kl 19 “Algus”18.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”18.12 kl 19 “Teatrikomöödia” esietendus19.12 kl 19 “Tiramisu”20.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”20.12 kl 19 “Esimesed suudlused”21.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”21.12 kl 19 “Algus”22.12 kl 12 “Timbulimbu ja talv”Keskväljak 1, Pärnu

Estonia17.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”

17.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”17.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”17.12 kl 19 “Pähklipureja”18.12 kl 12 “Mõmmi jõuluaabits”18.12 kl 14 “Käsikivi kosmosest”18.12 kl 19 “Tuhkatriinu”19.12 kl 11 “Mõmmi jõuluaabits”19.12 kl 12 “Pähklipureja”19.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”19.12 kl 14 “Mõmmi jõuluaabits”19.12 kl 17 “Pähklipureja”21.12 kl 12 “Käsikivi kosmosest”21.12 kl 14 “Käsikivi kosmosest”21.12 kl 19 “Silva”22.12 kl 10 “Mõmmi jõuluaabits”22.12 kl 13 “Mõmmi jõuluaabits”22.12 kl 19 “La Traviata”Estonia pst 4, Tallinn

Kanuti Gildi Saal19.12 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad”  ZUGA ühendatud tantsijad

20.12 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad”  ZUGA ühendatud tantsijad21.12 kl 19.30 “Kohe näha, et vanad sõbrad”  ZUGA ühendatud tantsijadPikk 20, Tallinn

NO9918.12 kl 19 “Võtame uuesti!”

20.12 kl 19 “Võtame uuesti!”21.12 kl 19 “Võtame uuesti!”22.12 kl 19 “Võtame uuesti!”Sakala 3, Tallinn

Pärimusteater Loomine17.12 kl 11 “Martsipanilugu”

algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel17.12 kl 14 “Martsipanilugu”algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel18.12 kl 11 “Martsipanilugu”algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljel18.12 kl 14 “Martsipanilugu”algusega Tallinna Raekoja tornipoolsel küljelVene 6, Tallinn

Rakvere Teater17.12 kl 11 “Väike mukk”

17.12 kl 15 “Väike mukk”17.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas18.12 kl 11 “Väike mukk”18.12 kl 15 “Väike mukk” 18.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas20.12 kl 11 “Väike mukk”20.12 kl 15 “Väike mukk”21.12 kl 11 “Väike mukk”21.12 kl 15 “Väike mukk”21.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas22.12 kl 11 “Väike mukk”22.12 kl 15 “Väike mukk”22.12 kl 19 “Unenäokohvik” Pangamajas23.12 kl 19 “Unenäokohvik” PangamajasKreutzwaldi 2a, Rakvere

Tallinna Linnateater17.12 kl 19 “Suur mees juba”

17.12 kl 19 “Hecuba pärast”18.12 kl 19 “Suur mees juba”18.12 kl 19 “Hecuba pärast”20.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”20.12 kl 19 “Üsna maailma lõpus”21.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”21.12 kl 19 “Üsna maailma lõpus”22.12 kl 19 “Jumala Narride Vennaskond”22.12 kl 19 “Üsna maailma lõpus”Lai 23, Tallinn

Teoteater18.12 kl 12 “Tädi Fantaasia”

18.12 kl 12 “Päästke jõulud”18.12 kl 15 “Päästke jõulud”Kultuurikeskuses Lindakivi19.12 kl 12 “Päästke jõulud”Kultuurikeskuses Lindakivi19.12 kl 15 “Päästke jõulud”Kultuurikeskuses LindakiviVana-Kalamaja 9a,Tallinn

Ugala Teater17.12 kl 10 “Isa talveuni”

17.12 kl 13 “Isa talveuni”17.12 kl 19 “Helesinine vagun”18.12 kl 11 “Isa talveuni”18.12 kl 13 “Isa talveuni”18.12 kl 19 “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”21.12 kl 10 “Isa talveuni”21.12 kl 13 “Isa talveuni”21.12 kl 16 “Isa talveuni”22.12 kl 10 “Isa talveuni”22.12 kl 13 “Isa talveuni”22.12 kl 16 “Isa talveuni”22.12 kl 19 “Jürka”Vaksali 7, Viljandi

Vanemuine17.12 kl 19 “Vihmamees”

teatri väikeses majas17.12 kl 19 “Helisev muusika”17.12 kl 19 “Rumm ja viin”Sadamateatris18.12 kl 12 “Helisev muusika”18.12 kl 19 “Puhastus”teatri väikeses majas18.12 kl 19 “Evita”19.12 kl 12 “Nukitsamees”teatri väikeses majas19.12 kl 16 “Paanika” Sadamateatris19.12 kl 19 “Evita”21.12 kl 12 “Helisev muusika”21.12 kl 19 “Don Juan”teatri väikeses majas21.12 kl 19 “Helisev muusika”22.12 kl 12 “Helisev muusika”22.12 kl 19 “Sviit” teatri väikeses majas22.12 kl 19 “Helisev muusika”Vanemuise 6, Tartu

Von Krahli Teater17.12 kl 19 “Idioodid”

18.12 kl 19 “Aasta hiljem : King Kong ja teised pisiasjad”19.12 kl 19 “Idioodid”20.12 kl 19 “Aasta hiljem : King Kong ja teised pisiasjad”21.12 kl 19 “Idioodid”22.12 kl 19 “Idioodid”Rataskaevu 10, Tallinn

KONTSERT

Cafe Amigo18.12 kl 23 Sergio Bastos &

Raivo Tafenau BandViru väljak 4, Tallinn

Estonia kontserdisaal 19.12 kl 17 “Ludwig van Beethoven

Kolmikkontsert C-duur”Tatjana Grindenko (viiul),Aleksander Buzlov (tšello),Aleksei Ljubimov (klaver) Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,dirigent Dima Slobodeniouk22.12 kl 19 “Georg Friedrich HändelMessias”Sophie Daneman (sopran, Inglismaa),Clare Wilkinson (alt, Inglismaa),Thomas Walker (tenor, Inglismaa),Uku Joller (bass)Estonia pst 4, Tallinn

Estonia Talveaed19.12 kl 19 “Operetitähed jõuluöös”

Valentina Taluma (sopran),Mati Kõrts (tenor), ansambel ”Evergreen”,õhtut juhib Vambo PikknurmEstonia pst 4, Tallinn

Genialistide klubi23.12 kl 20 Trubetsky

Rock’n’roll Christmas!Magasini 5, Tartu

Jõhvi Mihkli kirik19.12 kl 15 Eesti Rahvusmeeskoori

jõulukontsert Lõuna-Ameerika rütmisRakvere 6, Jõhvi

Keila kirik18.12 kl 16 Jõulutähed -

Siiri Sisask ja Tõnis Mägi18.12 kl 19 Jõulutähed -Siiri Sisask ja Tõnis MägiPaldiski maantee 2, Keila

Kloostri Ait17.12 kl 20 Iljo Toming (kitarr),

Indrek Kruusimaa (kitarr)18.12 kl 20  Mart Soo (Kitarr),Peedu Kass (kontrabass)Vene 14, Tallinn

Kumu Auditoorium17.12 kl 19 Mahavok / Jõulujazz 2010

Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Niguliste 18.12 kl 18 “Jõuluaaria”

Iris Oja (metsosopran),Aleksander Hännikäinen (oboe),Ene Nael (orel, klavessiin) 23.12 kl 16 “Uue valguse kutsel”Hortus MusicusNiguliste 3, Tallinn

NO9917.12 kl 22 Soome Jazzliit esitleb:Manuel Dunkel Quartet

18.12 kl 16 Jazzklubi: EMTA ja Viljandi Kultuuriakadeemia bändidSakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja17.12 kl 19 Annely Peebo ja

Noorkuu jõulukontsert22.12 kl 19 Pink Floyd T.R.I.B.U.T.E. -“Is There Anybody Out There?”Estonia pst 9, Tallinn

Pärnu kontserdimaja18.12 kl 19 “Tango latino”

Villu Veski ja Tiit Kalluste sekstett22.12 kl 19 Liisi Koiksoni & Märt Avandi jõulukontsertAida 4, Pärnu

Rakvere Kolmainu kirik23.12 kl 19 Jõulutähed -

Siiri Sisask ja Tõnis MägiPikk 19, Rakvere

Rock Cafe18.12 kl 21 Tanel Padar &

The Sun / Ott Lepland19.12 kl 19 Tony Allen (NIG)Tartu mnt. 80d, Tallinn

Tallinna Jaani kirik17.12 kl 19 Liisi Koiksoni & Märt Avandi jõulukontsert

19.12 kl 17 “Uus valgus - Hingemuusikaga jõuluaega” Liisi Koikson, P. Daniel, K. Mazurtchak21.12 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoorijõulukontsert Lõuna-Ameerika rütmis  Vabaduse väljak 1, Tallinn 

Tartu Jaani kirik 22.12 kl 19 Eesti Rahvusmeeskoori

jõulukontsert Lõuna-Ameerika rütmisJaani 5, Tartu

Tartu Peetri kirik20.12 kl 19 Liisi Koiksoni & Märt Avandi jõulukontsert

Narva mnt. 104, Tartu

Teatri Puhvet20.12 kl 19  UMA

(Robert Jürjendal, Aleksei Saks)Teatri väljak 3, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja 18.12 kl 19 “Ludwig van Beethoven.

Kolmikkontsert C-duur”Tatjana Grindenko (viiul),Aleksander Buzlov (tšello),Aleksei Ljubimov (klaver) Eesti Riiklik Sümfooniaorkester,dirigent Dima Slobodeniouk19.12 kl 15 Annely Peebo jaNoorkuu jõulukontsert19.12 kl 19 Annely Peebo jaNoorkuu jõulukontsertVanemuise 6, Tartu

Viljandi Jaani kirik22.12 kl 19 Jõulutähed -

Siiri Sisask ja Tõnis MägiPikk 6, Viljandi

Viljandi 19.12 kl 16 Eesti Filharmoonia

Pärimusmuusika Ait

Kammerkoori Solistid20.12 kl 19 Kaunimate AastateVennaskonna jõulukontsert22.12 kl 19 “Pimedas on valge”Hanna-Liina VõsaplaadiesitluskontsertTasuja pst 6, Viljandi

Väravatorn 18.12 kl 16 “Väledad näpud, nobedad jutud “ Hortus Musicus

Lühike Jalg 9, Tallinn

KINO

Cinamon Tartu“Narnia kroonikad:

Koiduränduri teekond”R–T kl 12.30, 14.45, 17.15;K–N 12.30 (v.a. N), 18.00“Võluhõbe”eesti keeles: R–N kl 12.15“Beebid”R–T kl 13.15; K kl 13.30; N kl 13.15“Kiirem”R–T kl 22.00; K–N kl 20.30“Luba mind sisse”R–T kl 14.15; K kl 12.45; N kl 15.15“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”R–N kl 12.45 (v.a. K), 15.45 (v.a. N)“Megameel”eesti keeles: R–T kl 12.00, 14.05, 16.15, 18.20, 20.30; K kl 12.00, 14.45, 17.15, 19.15; N kl 12.00, 14.15, 16.30“Serge Gainsbourg –huligaani armastus”R–N kl 18.30, 21.15“Kolm järgmist päeva”R–K kl 16.45, 19.15, 21.45; N kl 14.30, 17.15“Tappev vaheaeg”R–T kl 15.30, 17.30, 19.45, 21.35;K kl 15.30, 17.30, 19.45, 22.00;N kl 20.00, 22.00“Madlike” E kl 15.00“Kohtumine väikeste Fockeritega”K kl 21.30; N kl 13.45, 16.15, 18.45, 21.30“Sa kohtad pikka tumedapäist tundmatut” N kl 15.30, 17.30, 19.30, 21.45Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza 

“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”kl 12.25, 15.25, 18.25“Kõrbelill”kl 14.10, 19.35“Kolm järgmist päeva”kl 11.35, 17.00, 22.20“Luba mind sisse”kl 21.25“Kiirem”kl 15.50, 22.15“Narnia Kroonikad:Koiduränduri teekond” 3Dkl 12.00, 14.55, 17.20, 19.30 (v.a. P), 20.45, 21.15 (v.a. L–P), 21.50 (v.a. L, E);L–P kl 15.30; N kl 18.30 “Megameel” 3Deesti keeles: kl 11.30 (v.a. E, K), 12.15, 14.05 (v.a. E, K), 16.40 (v.a. P, T), 17.55, 19.15 (v.a. P–T);vene keeles: kl 11.45, 14.20, 14.50, 16.55“Elusalt maetud”kl 13.40 (v.a. L–P), 17.45, 19.55 (v.a. R), 22.05 (v.a. R)“Tapja minu sees”kl 20.00, 22.25“Variautor”kl 22.10 (v.a. P)“Tron: Pärand” 3DL kl 18.30, 21.30, 21.50; P kl 19.30Moskva Bolshoi Teatri ballett Live: “Pähklipureja” P kl 18.00“Võluhõbe”kl 11.50 (v.a. L–P), 15.55“Eilne öö”kl 11.55, 14.25, 16.50, 19.20, 21.45“Tappev vaheaeg”kl 11.40, 13.45, 18.00, 20.10“Polli päevikud”kl 12.10, 15.00 (v.a. E), 18.15 (v.a. E), 21.00Met Opera Hd Live. “Don Carlo”E kl 19.00Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan “Õigeks ajaks”

kl 21.30“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”kl 12.30, 15.30, 18.30“Narnia Kroonikad: KoiduränduriTeekond” 3D  kl 14.25, 22.00 (v.a. L)“Megameel” 3Deesti keeles: kl 12.00, 17.10, 19.35“Tron: Pärand”L kl 22.00Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri      

“Harry Potter ja surma vägised: Osa I”vene keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: kl 21.00 (v.a. P);inglise keeles, eesti- ja venekeelsetesubtiitritega: P kl 21.00“Kiirem”kl 17.00; L–P kl 12.15“Narnia Kroonikad: KoiduränduriTeekond” vene keeles,eestikeelsete subtiitritega: kl 15.30, 18.00, 20.30; L–P kl 13.00“Pidurdamatu”kl 14.30, 19.15, 21.30“Megameel”vene keeles, eestikeelsete subtiitritega: kl 14.15, 16.30, 18.45; l–p kl 12.00Tallinna mnt 41, Narva

Kino Diva “Stone”

P kl 16.00, 18.15;E–K kl 18.30; R, N kl 19.50Raekoja 8, Kuressaare

Kino Kannel “Harry Potter ja surma vägised: osa 1”

K–N kl 16.30, 19.00Liiva 13, Võru

Kino Kosmos NB! Kino on esmaspäeviti suletud!

“Red - Eriti ohtlikud agendid”kl 16.15, 21.00“Jälle sina”kl 14.00, 18.45“Pidurdamatu”kl 17.00, 19.15“Õigeks ajaks”kl 14.30, 21.30Pärnu mnt. 45, Tallinn

Solaris Kino 

“Söö, palveta, armasta”kl 15.00(v.a. P, K, N)“Mina, supervaras” 3Deesti keeles: L–P kl 11.10;        “Õigeks ajaks”kl 21.30 (v.a. K, N)“Saag” 3Dkl 22.30 (v.a. P, N)“Pidurdamatu”kl 22.00 (v.a. N)“Harry Potter ja surma vägised.Osa 1” kl 12.15, 15.15, 18.15 (v.a. K, N), 21.15 (v.a. K, N); K kl 20.45“Skyline. Ära vaata üles”kl 13.00 (v.a. P, N); P kl 12.30; R–L kl 22.45“Kiirem”kl 22.15 (v.a. N)“Keelatud tants” 3Dkl 17.45 (v.a. P, K, N); K kl 17.00; P kl 21.30“Narnia Kroonikad. KoiduränduriTeekond”v.a. N: kl 12.00, 14.30, 17.00, 19.30“Megameel”eesti keeles:v.a. N kl 11.45, 14.00, 16.15, 18.30 (v.a. T), 20.00(v.a. K); K kl 15.00vene keeles (v.a. P, N):kl 11.30, 13.40, 15.50, 18.00, 20.15Vene keeles:P kl 11.00, 13.15, 14.45, 17.30, 19.15;Inglise keeles: kl 20.45 (v.a. N, T)“Eilne öö”v.a. N: kl 12.20, 14.30, 16.45, 19.00“Polli päevikud”v.a. N: kl 13.10, 15.45, 18.20, 21.00“Pähklipureja” 3Desilinastus: K kl 19.30“Little fockers”esilinastus: K kl 18.15Estonia pst 9, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum“Ernst Jõesaar (1905–1985)”,

kuni 20.03Lühike jalg 3, Tallinn

ArtDepooArtDepoo esimene püsinäitus,

kuni 15.01 Jahu 12, Tallinn

Draakoni Galerii“Meeleparandus” Sandra Jõgeva,

kuni 31.12  Pikk 18, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum“Scripta manent IV” Rahvusvaheline

köitekunstinäitus, kuni 09.01Lai 17, Tallinn

Haus Galerii“Liblikas ja tuisk” Ivika Luisk,

kuni 28.01Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii“Intsident” Olivia Verev & Eva Labotkin, kuni 03.01                 

Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum“Šedöövri sünd. Kadrioru kunstimuuseum 10”, kuni 23.04

Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst. Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kondase Keskus “Meelemaastikke sõrmede kaudu”,

kuni 30.01“Peterburi kunstniku Jelena Tšebakova kollaažimaalid”, kuni 06.01“Mõtted savis”, kuni 18.12 Püsiekspositsioon:“Paul Kondase maalid”Pikk 8, Viljandi

Kumu“Isiklik ja avalik ruum 1970. aastate eesti graafikas”, kuni 26.06

“Kõik saab korda”, kuni 02.01Sirje Runge “Suur Armastus”,kuni 02.01“Väliseesti foto”, kuni 19.12“John Constable. Victoria & Alberti muuseumi kogudest”, kuni 02.01“Eesti kunst paguluses”, kuni 02.01Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum“Simson ja Deliila. Itaalia maali lugu”, kuni aprill 2011

Püsiväljapanek:Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunstWeizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum“Raami pildid.

Villem Raam fotograafina”, kuni 29.05Püsiväljapanek:“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku hõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja“Pärnu Kunstikooli vilistlased”,

kuni 08.01 Nikolai 27, Pärnu

Pärnu Linnagalerii“Eesti Akvarellistide Ühenduse näitus”, kuni 08.01

Aida 4, Pärnu

Tallinna Linnagalerii“Ungari utoopia” (koostanud Denes Farkas & Anders Härm), kuni 16.01

Harju 13, Tallinn

Tammelinna RaamatukoguRaivo Vare juubelinäitus, kuni 31.12

Suur Kaar 26, Tartu

Tartu Kunstimuuseum”Nõukogude öö” ja teisi pilte.

Raul Rajangu, kuni 30.12Raekoja plats 18, Tartu

Tartu Kunstimaja„Aastalõpu näitus”, kuni 31.12

Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum“Malenupunukud” Kertu Kokk,

Tartu Kunstikooli diplomitöö 2009,kuni 09.01“Sõrmuste Isanda nukud”“Ajalugu mängides”Näitus Tõnu Laugu ja Väinu Paasimeisterdatud mänguasjadest“Jars-Jamp” Ühe poistekamba päevik“Miriami maailm”Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum“Teekond valgustumisse”

Kaljo Põllu graafika, kuni 28.02Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum“Omadega mäel” Eesti Tekstiilikunstnike Liidu aastanäitus, kuni 16.01

“Leiutasu / Reward”, kuni 10.01Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii Talvesalong, kuni 31.12

Tartu mnt 80d, Tallinn

Võru LinnagaleriiEhalill Halliste, kuni 07.01

Pusa, kuni 07.01Andrus Raag´i iskinäitus, kuni 07.01Liiva 13, Võru

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne LõhmusärijuhtTel: Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt