15. oktoober 2007
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Taavi Palk

Programmi nimi

Taavi Palk

Programmi lühitutvustus

Töötasude arvutamist ja maksustamist puudutava seadusandluse igaaastane muutumine ja uute peensuste jätkuv lisandumine on palgaarvestusest teinud ühe komplitseerituma valdkonna finantsarvestuses. Seoses sellega on aastast aastasse muutunud keerukamaks ka palgaarvestuses kasutatav tarkvara. Taavi Tarkvara on käinud kaasas kõigi viimaste aastate uuendustega palgaarvestuses ja oma eesmärgiks seadnud pakkuda klientidele tarkvara, mis suudaks automaatselt hallata kogu töötasude arvestamise keerulist valdkonda.

Taavi Palk on Eestis enimkasutatav palgaprogramm , mis on saavutanud suure populaarsuse just tänu oma laialdastele võimalustele ja heale kasutajatoele.

Taavi Palga abil on võimalik 100% \'liselt automatiseerida kõik firma palgaarvestusega seonduv - midagi ei tule käsitsi juurde sisestada ega korrigeerida. Kui Teie firmas ilmneb programmi kasutuselevõtul vajadus tarkvara täiendamise järele, teeme seda arendustasulepingu raames.

Taavi Palk koostab kõik maksuaruanded automaatselt , sh. elektrooniline fail maksuametile koos kõikide lisadega. Programm sisaldab üle 400 erineva väljundvormi, s.h. statistikaametile esitatavad aruanded. Programm on integreeritud enamuse Eestis kasutatavate raamatupidamisprogrammidega .

Taavi Palk on integreeritud Taavi Personal programmiga, millest kantakse palgaprogrammi uued töötajad, puhkused, ajutine töövõimetus . Taavi Tööaeg programmist kantakse palgaprogrammi tööajatabeli andmed. Kolme programmi abil on ettevõttel võimalik lahendada kogu personaliga seonduv temaatika.Hetkel kasutab programmi üle 1 000 ettevõtte. Laialdane kliendibaas on programmi töökindluse ja funktsioonide paljususe garantiiks.

Taavi Palk koostab kõik maksuaruanded automaatselt , sh. elektrooniline fail maksuametile koos kõikide lisadega.

Kellele programm mõeldud on?

Taavi Palk sobib nii väikestele ettevõtetele , kui ka väga suurtele, näiteks 1500 töötajaga ettevõtetele. Tarkvara on mõeldud palgaarvestajate töövahendiks.

Programmi põhifunktsioonid

•Töötasude arvestus erinevate arvestuspõhimõtete alusel•Maksude automaatne arvestus , sh.•töötuskindlustuse automaatne peatumine töötaja jõudmisel pensioni ikka•kogumispensioni automaatne arvestus•Puhkustasu automaatne arvestus•Vorm TSD koostamine failina•Kõikide Vorm TSD lisade koostamine•Pangafaili koostamine•Faili koostamine erinevate finantstarkavarde jaoks•statistika aruanded•palgalipikute saatmine e-mailiga

Programmi hind

Tarkvara hind sõltub töötajate arvust palga . Hinnad algavad 2500.- ‘st kroonist lisandu käibemaks, näiteks 10 töötajaga palgaarvestus. Kuni 70 töötajaga pakett maksab 6 259.- krooni, lisandub käibemaks.

Tarkvara on võimalik ka rentida.

Milline on programmi ostmise järgne kasutajatugi?

Tarkvara hooldamiseks saab sõlmida teeninduslepingu ,mille maksumus on 25% litsentsi hinnast 12 kuuks .

Teenindusleping sisaldab :

•Uued versioonid tarkvarast•Teenindus ja täiendused eelisjärjekorras•konsultatsioon telefoni- ja e-maili teel

Pakume oma klientidele ka kaughooldust – tarkvara konsultant saab kliendi arvuti ekraani ette võtta oma töökohalt ning koheselt klienti abistada.

Kas programmi hinnale lisanduvad muud kulud?

Programmi hooldamiseks soovitame sõlmida teenindusleping 25% litsentsi hinnast.Kui teeninduslepingut ei sõlmita, on võimalik programmi kasutada ka ostetud litsentsi hinnaga. Uus versioon maksab sel juhul 35% litsentsi hinnast.

Kas on seatud piirangud sisestavate andmete hulgale?

Andmete hulgale piiranguid pole.Kas andmed on võimalik importida varem kasutusel olnud programmist?

Palgaprogrammi saab enamusest Eesti majandustarkvaradest üle kanda lisaks põhiregistritele ka kogu palgaarvestuse ajaloo.

Kas andmeid on võimalik eksportida Excelisse?

Kõiki aruandeid saab eksportida excelisse. Lisaks on võimalik aruandeid eksportida PDFi, Wordi, RTF ‘i.

Kas on võimalik muuta dokumentide kujundust?

Soovi korral on võimalik kliendil osta aruandegeneraator, millega on võimalik kujundada aruandeid . Kuna Taavi palk sisaldab üle 400 erineva aruande , siis valdavalt ei ole vaja aruandeid juurde koostada ega muuta. Vajadusel teeme seda teenindusleingu raames.

Kas on olemas kaugkasutusvõimalus Interneti kaudu?

Kaugkasutamine on võimalik kasutades terminalserveril baseeruvaid lahendusi.

Autor: Taavi Tarkvara

Liitu Raamatupidaja uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Liitu Raamatupidaja uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700