• 29.11.21, 09:01

Raamatupidamisbüroode TOPi võitja: nii kaua kui on maailmas äri, on ka meil tööd

Esimest korda raamatupidamis­büroode TOPi võitnud, aga ka esikolmikusse jõudnud 1Office Estonia tegevjuht Ragnar Everest näeb kriisis ka head.
Tegevjuht Ragnar Everest sõnas, et nende tiim nägi koroona-aastal paljude firmade sulgemist. Aga ka see kriis sünnitas uusi ärisid.
  • Tegevjuht Ragnar Everest sõnas, et nende tiim nägi koroona-aastal paljude firmade sulgemist. Aga ka see kriis sünnitas uusi ärisid.
  • Foto: Liis Treimann
25.11 ilmus Äripäeva tellijatele Ärinõustajate TOPi erileht.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.09.25, 11:48
E-arvete seaduse muudatus: lihtsam raamatupidamine või uued mured?
Alates 1. juulist 2025 hakkas kehtima raamatupidamise seaduse muudatus, mis annab kõikidele end äriregistris e-arve vastuvõtjaks registreerinud ettevõtetele õiguse nõuda müüjatelt e-arveid. Kas ja m illiseid probleeme võivad ettevõtted sel teemal kogeda, räägib raamatupidamisbüroo Vesiir OÜ asutaja ja juht Enno Lepvalts.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele