26 veebruar 2015

CM: Raamatupidamine koos palgaarvestusega

Veebruaris lisandus veebipõhisesse raamatupidamistarkvarasse SmartAccounts võimalusterohke ja mugav palgaarvestus.

Smart Accountsi palgaarvestus on seega senisest oluliselt mugavam, sest muuhulgas peetakse automaatselt arvet töötajate puhkusepäevade ja -tasude üle ning arvestatakse töötasu vastavalt töötatud päevadele.

Uue palgaarvestuse moodustavad järgmised võimalused: töötajate haldamine, puhkuste ja puudumiste haldus, töötasude arvutamine ehk palgalehed ning loomulikult kuulub sellesse nimekirja ka uuel kujul TSD koostamine. Lisaks on töötajale võimalik sisestada infosündmusi, mis palgaarvestust ei mõjuta, kuid aitavad säilitada ajalugu erinevatest töötajaga seotud sündmustest (näiteks erikokkulepete alusel antud tervisepäevad, tulevikus planeeritud puhkus jne).

Puhkuste ja puudumiste haldamine on mugav

Juhul, kui puhkusetasu makstakse välja eelviimasel tööpäeval enne puhkuse algust, on Teil võimalik kahe hiireklikiga koostada töötajale vaheväljamakse. Muud sündmused, mille kohta ei ole maksekohustust veel loodud, võetakse aga järgmisel palgalehe koostamisel automaatselt arvesse ning arvutatakse välja ka kõik vajalikud tasud. Ehk kõikide kuu jooksul toimunud sündmuste kohta väljamaksete koostamine nõuab vaid paar hiireklikki.

Loomulikult ei piirdu SmartAccounts´i puhkusetasu arvestus vaid tavapuhkusega. Süsteemi on võimalik sisestada lisaks tasustamata puhkust, õppepuhkust (tasustatud ja tasustamata), isapuhkust ning rasedus-ja sünnituspuhkust. Tasuarvestus käib ikka automaatselt.

Info arvutuste kohta on läbipaistev - programm kuvab palgalehel mugavalt välja arvutuste aluseks olevad andmed. See võimaldab andmeid kontrollida ning juhib ka tähelepanu võimalikele puudustele - võib-olla on mõni töötajaga seotud sündmus jäänud sisestamata.

Rakendus kuvab välja ka perioodi riigipühad ning näitab mugavalt välja ka selle, kui mitu tööpäeva ja kalendripäeva töötaja erinevates kuudes on töötanud.

SmartAccounts palgaarvestusel on ka muid eeliseid

SmartAccounts palgaarvestuse eelised mitmete teiste lahenduste ees on:? Palgaarvestus on juba raamatupidamisega integreeritud - puudub vajadus igasuguste lisakannete järgi;? Töötajate arv ei ole piiratud;? Hind - palgaarvestuse funktsionaalsus kuulub juba raamatupidamistarkvara hinna sisse;? Lihtne kasutusele võtta - puudub vajadus tasuliike, riigipühasid või maksumäärasid seadistada. Need on juba eelseadistatud ning uuenevad automaatselt vastavalt muudatustele seadusandluses;? Oleme lühikese perioodi jooksul saanud juba paljudelt kasutajatelt tagasisidet, et SmartAccounts palgaarvestuse funktsionaalsust on väga lihtne kasutada;? Lisaks palju erinevaid mugavusvõimalusi:? Mitmetes teistes tarkvarades tuleb iga töötaja kohta palgaleht koostada eraldi - SmartAccounts palgaarvestuses on võimalik ühe nupuvajutusega genereerida ühe kuu palgaarvestus kõikidele töötajatele korraga;? Töötajatega seotud sündmusi on võimalik mugavalt otse kalendrisse märkida;? Automaatne päring pensionikeskusesse isiku kogumispensioni seadete määramiseks.

Kuid sellega me palgaarvestuse juures loomulikult ei piirdu. Oleme tänaseks koostanud juba nimekirja ka palgaarvestuse järgmistest täiendustest ning loodame need juba lähikuudel kasutajateni tuua. Ka see on väga hea põhjus SmartAccounts palgaarvestuse proovimiseks - funktsionaalsus läheb kindlasti veelgi paremaks.

Tutvuge lähemalt SmartAccounts palgaarvestuse võimalustega meie kodulehel. Kuna demo on väärt tuhat sõna, proovige kindlasti ka ise järele. Kasutage SmartAccounts’i tasuta prooviperioodi ning tutvuge uue palgaarvestuse võimalustega: proovi kohe SmartAccounts’i.

 

 

 

 

 

Autor: Tuuli Seinberg, raamatupidaja.ee

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700