Kuigi raamatupidamissektor on üldiselt olnud üsna stabiilne ning pidevalt veidi kasvav, võib nüüd öelda, et üldisem madalseis on siiski jõudnud ka siia ja mõjutab juhtide vaadet järgmise kuue kuu peale.
Juhtide keskmine hinnang sektori seisundile oli 2,97, mis jäi 0,11 punkti võrra maha eelmise kvartali küsitluse tulemusest, selgitas tulemusi Infopanga analüütik Sigrid Kõiv.
  • Juhtide keskmine hinnang sektori seisundile oli 2,97, mis jäi 0,11 punkti võrra maha eelmise kvartali küsitluse tulemusest, selgitas tulemusi Infopanga analüütik Sigrid Kõiv.
Juhtide keskmine hinnang sektori seisundile oli 2,97, mis jäi 0,11 punkti võrra maha eelmise kvartali küsitluse tulemusest. Raporti viiepalliskaalal märgib 3 püsimist senisel tasemel, ilma kasvu või kahanemiseta. Seega oli eelmise kvartali küsitluse keskmine hinnang väikeses kasvus, nüüdne hinnang väikeses kahanemises.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 16:30
Autod, laenud ja dividendid – mida peab ettevõtja 2026. aasta maksudest teadma?
2026. aasta on alanud majanduses heitlikult ning maksureeglid nõuavad ettevõtjatelt varasemast rohkem tähelepanu. Raamatupidamisbüroo Vesiir juht ja omanik Enno Lepvalts selgitab, millised muudatused mõjutavad enim auto kasutamist, laenusuhteid ja dividendide maksustamist ning kus peituvad suurimad riskikohad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele