• 22.11.24, 07:00

MTA pidas kinni miljonieuroses maksupettuses kahtlustatava

Kahtlustatav on ehitustehnika rendiga tegeleva äriühingu juhatuse liige, kes väidetavalt varjab maksu- ja kinnipidamiskohustusi.
Maksu- ja Tolliamet Ülemiste City-s
  • Maksu- ja Tolliamet Ülemiste City-s
  • Foto: Andras Kralla / Äripaev
Loe lisaks
“Küsisin maksuameti peadirektori asetäitjalt, et kas panen igaks juhuks kõik seisma, sest kui kõik on kardinaalselt valesti, siis kaevan end iga päev järjest sügavamale sisse,” ütles Jaak Laiksoo, kelle firma JMV müüb kasutatud autode sildi all rahakatele klientidele uhkeid autosid
  • 23.10.24, 07:30
Maksuamet võttis ette Tšehhi autoskeemi Eestisse toojad

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.09.25, 11:48
E-arvete seaduse muudatus: lihtsam raamatupidamine või uued mured?
Alates 1. juulist 2025 hakkas kehtima raamatupidamise seaduse muudatus, mis annab kõikidele end äriregistris e-arve vastuvõtjaks registreerinud ettevõtetele õiguse nõuda müüjatelt e-arveid. Kas ja m illiseid probleeme võivad ettevõtted sel teemal kogeda, räägib raamatupidamisbüroo Vesiir OÜ asutaja ja juht Enno Lepvalts.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele