Autor: Raamatupidaja.ee • 7. mai 2020

Sisekontrolli aastakonverentsi lükkumine septembrisse annab osalejale 3 eelist

Tänavuse sisekontrolli konverentsi sissejuhatus algab poes mõtteteraga, et „Kontroll koosneb veendumisest, et kõik kulgeb plaanipäraselt, vastavalt juhistele ja põhimõtetele“. Paraku on eriolukord piiranud meie võimalusi plaanipäraselt jätkata ning koostöös ESAÜ juhatusega oleme otsustanud konverentsi veebi kolimise asemel nihutada septembri algusesse.
Sisekontrolli aastakonverentsi uus kuupäev on 8. september 2020!

Seame esikohale osalejate ja esinejate tervise ning väldime asjatuid riske, lisaks eelistame selles kiiresti digitaliseerivas maailmas omavahel kokku saada, üheskoos arutleda ning uusi tutvusi leida.

Kuigi meil on kahju, et konverents sügisesse lükkub, saame kohe täna välja tuua 3 sellega kaasnevat eelist:

-Meil on 4 kuud aega, et kohandada ja täiendada konverentsipäeva programmi vastavalt muutunud oludele.

-Meiega saavad ühineda kõik need, kes eriolukorra poolt põhjustatud teadmatuse või hirmu tõttu on tänini jätnud pileti ostmata. Rohkem kogemusi, sisukam arutelu!

-Mitmed konverentsi esinejad on sügiseks läbi teinud hoopis uutmoodi teekonna ning olulise kogemuse võrra rikkamad, me hoolitseme selle eest, et nad oma õppetunde ka meiega jagaksid.

Eelmainitust tingituna võib konverentsiprogramm mõne võrra muutuda, kuid lubame omaltpoolt, et sisukamaks ja paremaks. Loodame peagi kõigi olemasolevate ja uute esinejatega uue kuupäeva osas kokkulepped sõlmida. Kõige värskema ülevaate saab konverentsi leheküljelt SIIT!

Sisekontrolli Aastakonverents 2020: Juhtimiskontrollid toimub 8. septembril 2020.

Sel aastal on sisekontrolli konverentsi fookuses juhtimiskontrollid. Lavale astuvad praktikud, kes jagavad kogemusi, kuidas nad on oma juhtimiskontrollid (sisekontrollisüsteemid) üles ehitanud, mida nad on oma vigadest õppinud ning mida soovitavad teistel silmas pidada.

- Vaatleme juhtimiskontrollide loomist ja muutumist ajas.

- Uurime kuidas muutuvad juhtimiskontrollid, kui vahetub juht või uueneb ettevõte.

- Avastame tehnoloogiliste võimaluste kasutamist sisekontrollisüsteemides.

- Õpime kolleegide muredest ja rõõmudest, läbi kõigile tuntud lugude.

- Kuulame nõuandeid, kuidas vea korral ellu jääda.

Alates 2017. aastast korraldab Äripäev Sisekontrolli konverentsi koostöös Eesti Siseaudiitorite Ühinguga. Sisekontrolli konverentsil osalemine annab 6 CPE punkti.

Liitu Raamatupidaja uudiskirjaga!
Liitumisega nõustud, et Äripäev AS kasutab sinu e-posti aadressi sulle uudiskirja saatmiseks. Saad nõusoleku tagasi võtta uudiskirjas oleva lingi kaudu. Loe oma õiguste kohta lähemalt privaatsustingimustest
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee turunduslahenduste müügijuhtTel: 53 315 700