• 04.05.20, 09:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Töötasu hüvitamisega seotud kanded

Vabariigi Valitsus võttis 20. märtsil 2020 seoses eriolukorraga riigis vastu määruse „Tööhõiveprogramm 2017–2020” muudatuse töötasu hüvitise osas, mis kehtib kuni 30. juunini 2020.
Töötasu hüvitamisega seotud kanded
Töötasu hüvitist makstakse ainult töötajale (lõige 1), kui tööandja esitab taotluse, ja tingimusel, et on täidetud vähemalt kaks kriteeriumit kolmest (lõige 2):

Seotud lood

Uudised
  • 22.04.20, 16:26
Kas töötukassa hüvitist saades võib töötajat koondada?
Tööandjatel, kelle ettevõtetel praeguses eriolukorras ehk nii hästi ei lähe, ei tasuks sellegipoolest kiiresti liiga äärmuslikke meetmeid tarvitusele võtta, soovitab Soraineni vandeadvokaat ja tööõiguse spetsialist Karin Madisson.
  • ST
Sisuturundus
  • 04.11.25, 17:04
Reaalajas aruandlus: kas ettevõtted on valmis?
Reaalajas aruandlus liigub üha kindlamalt uue normaalsuse suunas, kus ettevõtted saavad oma andmeid esitada riigile kiiresti, täpselt ja struktureeritult. Mida see endaga kaasa toob ning milleks firmad ja organisatsioonid peavad valmis olema, selgitab raamatupidamisettevõtte Vesiir OÜ juhataja Enno Lepvalts.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele