Raamatupidajate TOPi teise koha omaniku Profia Arvestuse OÜ juhatuse liikme Simo S. Heinmaa sõnul võiks seadusandlus toetada rohkem läbipaistvust ja põhjamaise ettevõtluskeskkonna arengut.

- Profia Arvestuse OÜ juht Simo S. Heinmaa. Foto: Erakogu
“Aga sama oluline on ka järelevalve: raamatupidamisfirmades on endiselt palju tegijaid, kes ei jälgi reegleid. On ka regulatsioone, mis vajaks kiiresti arendamist, mh maksejõuetust, pankrotimenetlust ja kõrgharidusvaldkonda puudutav. Majanduskuritegude ennetamiseks tuleb riigil teha rohkem, lisaks ka panustada rahvusvahelise kuritegevuse tõkestamisse,” nentis Heinmaa.
Seotud lood
HRX on pereettevõtte taustaga rahvusvaheline logistikaettevõte, mis teenindab aastas enam kui 5000 klienti ning toimetab kohale üle 400 000 saadetise kogu Euroopas.