• 05.12.19, 10:17
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Audiitorfirmade TOPi võitja: kasvada saab vaid rahulolevate töötajatega

Praegune tööjõuturg võimaldab kasvada ja klientide ootustele vastata vaid firmadel, kes suudavad tagada töötajate rahulolu ja lojaalsuse, ütles Äripäeva edetabelis parimaks audiitorfirmaks tulnud KPMG Baltics OÜ seeniorpartner ja tegevjuht Andris Jegers.
KPMG Baltics OÜ seeniorpartner ja tegevjuht Andris Jegers
  • KPMG Baltics OÜ seeniorpartner ja tegevjuht Andris Jegers
KPMG Balticsi jaoks olid edukad nii 30. septembril 2018 kui ka 30. septembril 2019 lõppenud majandusaastad. KPMG kaubamärgi all tegutsevate ettevõtete käive Eestis kasvas vastavalt 30% ja 23%. Suur kasv viimastel aastatel on seotud ettevõtte Eesti ja Soome esinduste liitmisega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.11.25, 17:04
Reaalajas aruandlus: kas ettevõtted on valmis?
Reaalajas aruandlus liigub üha kindlamalt uue normaalsuse suunas, kus ettevõtted saavad oma andmeid esitada riigile kiiresti, täpselt ja struktureeritult. Mida see endaga kaasa toob ning milleks firmad ja organisatsioonid peavad valmis olema, selgitab raamatupidamisettevõtte Vesiir OÜ juhataja Enno Lepvalts.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele