• 01.07.19, 11:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

6. juuli on laulupeo puhul lipupäev

Vabariigi Valitsus otsustas kehtestada ühekordse lipupäeva 6. juulil 2019, et tähistada 150-aastast laulupeotraditsiooni.
6. juuli on laulupeo puhul lipupäev
  • Foto: pixabay
Korralduse kohaselt heiskavad Eesti lipu kõik riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutused ning avalik-õiguslikud juriidilised isikud. Peaminister Jüri Ratas kutsus ka kõiki eestimaalasi sel päeval sinimustvalgeid lippe heiskama.
Laulupidu on Eesti rahvale ja riigile märgilise tähtsusega sündmus: see oli üks esimesi rahvusliku ärkamisaja suursündmusi, mis tänaselgi päeval toob ühisele Eesti peole sadu tuhandeid inimesi üle maailma.
Eesti lipp heisatakse päikesetõusul, kuid mitte hiljem kui kell 8.00, ja langetatakse päikeseloojangul, kuid mitte hiljem kui kell 22.00.
Link eelnõule Eelnõude infosüsteemis.
Allikas: valitsus.ee

Seotud lood

Uudised
  • 26.09.18, 17:05
Riigipühad ja puhkepäevad 2019. aastal
2019. aastal langeb 8 riigipüha argipäevale ja 4 nädalavahetusele. Tavapäraselt on Eesti Vabariigi aastapäevale, võidupühale, jõululaupäevale ja uusaastale eelnev tööpäev kolme tunni võrra lühem.
Uudised
  • 03.04.19, 10:00
Riigipühad ja puhkepäevad 2020. aastal
2020. aastal langeb 9 riigipüha argipäevale ja 3 nädalavahetusele. Tavapäraselt on Eesti Vabariigi aastapäevale, võidupühale, jõululaupäevale ja uusaastale eelnev tööpäev kolme tunni võrra lühem.
  • ST
Sisuturundus
  • 05.12.24, 07:30
Avalikusta kliendi võlg ja tagastamise kiirus kahekordistub
Infopanga võlaregister on viimase nelja kuu jooksul aidanud ettevõtetel võlglastelt tagasi saada keskmiselt 47% võlgadest ja augustis tõusis see näitaja koguni 79%-ni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Raamatupidaja esilehele