Autor: Raamatupidaja.ee • 18. aprill 2018

Aeg on esitada tuludeklaratsioon Soomes

Välisriigi ettevõtetel on aeg esitada Soomes tuludeklaratsioon
Autor: Postimees/Scanpix
Soome maksuamet tuletab meelde, et välisriigi ettevõte peab esitama Soome Maksuametile tuludeklaratsiooni või oma äritegevuse selgituse hiljemalt 30.4.2018, kui majandusaasta on lõppenud 31.12.2017.

Kui ettevõte jätab tuludeklaratsiooni või selgituse üldse esitamata, on selle tagajärg harilikult maksuviivise nõudmine ja ettemaksuregistrist eemaldamine. Tuludeklaratsiooni või selgituse puudumine võib mõnel puhul viia ka selleni, et Maksuamet hindab ise maksustatava tulu määra.

Veebiseminar Ärikasum ja ettevõtte tuludeklaratsioon Soomes annab ülevaate Eesti OÜ Soome ärikasumi maksustamisest ja ettevõtte tuludeklaratsiooni esitamisest.

Lisainfo ja registreerimine SIIN.

Maksudeklaratsiooni esitamine elektrooniliselt teenuse kaudu.

Maksudeklaratsioon 6U tuleb esitada elektrooniliselt. Selleks on mitu võimalust.• Deklareerige maksudeklaratsiooni andmed OmaVero

• Saatke maksudeklaratsioon raamatupidamisprogrammis koostatud faili kujul teenuses Ilmoitin.fi abil.• Võite kasutada Tyvi-kommertsteenuseid.

Välismaistel ettevõtetel on elektrooniliseks asjaajamiseks vaja Katso-tunnust. Sellega saate registreeruda elektroonilistes klienditeenindustes.

NB! Kõik selgitused tuleb esitada soome, rootsi või inglise keeles.

Lisainfo SIIN.

Allikas: vero.fi

Jaga lugu
Raamatupidaja.ee toetajad:
Mare TimianRaamatupidaja.ee juhtTel: 6670405
Külli ReinoRaamatupidaja.ee toimetajaTel: 6670405
Cätlin PuhkanRaamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700