Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.
Teekond soovitud tulemusteni algab suhtumisest
Ülli Kukumägi räägib suhtumise mõjust tulemustele
Autor: erakogu
Igas grupis on oluline, missugune on grupi liidri valdav meeleolu. Miks see nii on? Empaatia on meie kaasasündinud võime, mis tagab tunnetuse, mida teised inimesed kogevad.
Meid ümbritsevate inimeste meeleolu mõjutab alateadlikult seda, kuidas end tunneme ning ka seda, mismoodi teadlikult käitume. Kui tunneme end turvaliselt ja hästi, saavutame paremaid tulemusi. Ümbritsevat keskkonda, sündmuste kulgu, teiste inimeste käitumist, nii nagu ka maailmas toimuvat, on võimatu täielikult kontrollida. Kuid alati saame teadlikult muuta oma suhtumist ümbritsevasse ja meiega toimuvasse. Suhtumine mõjutab otseselt, kuidas me midagi tõlgendame (näiteks kuidas suhtume ebaõnnestumisse või ebameeldivasse isikusse). Suhtumisest saab alguse nii teadlik kui ka alateadlik tegutsemine.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Raamatupidaja iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.