Juuli Laanemets • 30. oktoober 2012
Jaga lugu:

Tartus pakutakse tööd RAAMATUPIDAJATELE

Haridus- ja Teadusministeerium otsib oma meeskonda Tartus raamatupidajaid.

Peamised tööülesanded on:

- algdokumentide kontroll ja nende alusel majandustehingute kajastamine;- arvelduste kajastamine E-Riigikassas;- palgaarvestus;- sihtfinantseerimise kajastamine;- raamatupidamisandmete ja inventuuri tulemuste võrdlemine;- dokumentide süstematiseerimine, korrastamine ja arhiivi üleandmine.

Sobival kandidaadil on:

- kutsekeskharidus või sellele vastav kvalifikatsioon, soovitavalt erialanekõrgharidus;- töökogemus raamatupidajana vähemalt kaks aastat, soovitavalt avalikussektoris;- põhjalikud teadmised avaliku sektori majandustehingute kajastamisest jaorienteerumine raamatupidamist reguleerivates õigusaktides;- eesti keele suuline ja kirjalik oskus kõrgtasemel;- hea arvutikasutamisoskus;- iseseisva mõtlemise ja meeskonnatööoskus, oskus tööd korraldada;-  kohusetunne ja korrektsus, vastutus- ja otsustusvõime.

Erialast arengut ministeeriumis toetab:

- huvitav ja vastutusrikas töö;- asjatundlik ja toetav meeskond;- kaasaegne organisatsioon väga heade enesetäiendamise võimalustega;- konkurentsivõimeline palk.

Tööle asumine: 02. jaanuar 2013

Elulookirjeldus palgasooviga palume esitada hiljemalt 12. novembriks 2012. ae-posti aadressil: või portaali CV Online vahendusel.Lisainformatsioon telefonil 735 0253, Sören Jakobson.

Jaga lugu:
RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne LõhmusärijuhtTel: Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt