7. oktoober 2011
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel? 

Äripäev pakub välja rea sündmusi, mida väisata nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

KINO

CINAMON  Tartu

“Tõeline teras”R, L, E–N kl 13.15, 15.45, 18.15, 20.45;P 13.15, 16.00, 18.30, 21.15

“Larry Crowne”

R kl 17.30, 19.30, 21.30; L kl 11.45, 17.30, 19.30;P kl 12.15, 14.15, 18.45; E, K, N kl 12.15, 17.30, 19.30; T kl 10.30, 16.00, 18.00, 20.00

“Röövitu”

R–N kl 15.30, 17.40

“Nakkus”

R–N kl 19.50, 22.00

“Mis su number on?”

R, E–N kl 14.20, 19.00, 21.15;L kl 12.30, 19.00, 21.15; P kl 12.30, 19.15, 21.45

“Punamütsike kurjuse vastu” 3D

eesti keeles: R, E–N kl 12.30; L kl 12.00;P kl 11.30

“Seksisemud”

R kl 13.00, 15.15; L kl 12.45, 21.30; P kl 20.45;E, K–N kl 13.00, 15.15, 21.30; T kl 13.50, 22.05

“Õuduste öö” 3D

R, E–K kl 19.15; L kl 16.30; P kl 15.45;N kl 21.45

“Kehad vahetusse”

R kl 12.15, 16.30; L kl 15.00; P–E, K kl 16.30; T kl 12.15, 16.30

“Lotte ja kuukivi saladus”

eesti keeles: R, E–N kl 12.00, 13.45, 17.15;L kl 11.30, 13.45, 15.30, 17.15;P kl 12.00, 13.45, 15.30, 17.15

“Smurfid” 3D

eesti keeles:R, E–N kl 14.45; L kl 14.00; P kl 13.30

“Lõpp–punkt 5” 3D

kl 21.45 (v.a. P, N)

Uus Saksa kino: “Pina” 3D

L kl 19.00

Ooperipärlid: “Carmen”

P kl 18.00

“Kolm musketäri” 3D

esilinastus: N kl 19.15  Turu 2, Tartu

Coca-Cola Plaza  

“Smurfid” 3D

eesti keeles: L kl 14.15

“Lotte ja kuukivi saladus”

eesti keeles: kl 11.35, 17.55 (v.a. K, N)

“Kauboid ja tulnukad”

kl 16.50 (v.a. N)

“Lõpp-punkt 5” 3D

kl 22.30 (v.a. K)

“30 minutiga või rutem”

kl 22.10

“Võitleja”

kl 16.40

“Õuduste öö” 3D

kl 14.15 (v.a. L–P), 19.50 (v.a. K, N), 21.45

“Seksisemud”

kl 12.00, 14.25, 19.25 (v.a. N), 21.50 (v.a. N)

“Mis su number on?”

kl 11.50, 14.30, 17.00, 19.30 (v.a. N), 21.55

“Südaöö Pariisis”

kl 19.55

“Ma ei tea, kuidas ta seda teeb”

kl 17.30

“Röövitu”

kl 12.30, 15.00, 19.40

“Nakkus”

kl 12.20, 14.50, 17.20, 22.05

“Tõeline teras”

kl 12.40 (v.a. P), 15.30, 18.30 (v.a. P), 21.20; L–P kl 15.05; P kl 12.05

“Eliitkillerid”

kl 12.10, 14.45, 17.15 (v.a. N), 19.45 (v.a. N), 22.15

“Punamütsike kurjuse vastu” 3D

eesti keeles: kl 11.55, 15.55, 16.55 (v.a. R, P);vene keeles: kl 13.35, 19.15 (v.a. R)

“Riskipiir”

kl 11.45, 14.10, 19.35, 22.00

“Pina” 3D

R kl 19.00; P kl 15.00

“Kolm musketäri” 3D

N kl 18.45

“Unelmate kodu”

N kl 21.50

“Idioot”

N kl 19.00, 21.50

“Pole midagi karta”

kl 11.30, 15.45, 20.00

“Uus maailm”

kl 13.50, 18.05, 22.20

“Nahk, milles ma elan”

N kl 19.30

Bolshoi ballett: “Esmeralda”

P kl 18.00Hobujaama 5, Tallinn

Ekraan 

“Õuduste öö” 3D

kl 14.45

“Mis su number on?”

kl 17.00, 21.30 (v.a. N)

“Punamütsike kurjuse vastu” 3D

eesti keeles: kl 12.30, 17.15

“Tõeline teras”

kl 11.45, 14.15, 19.15, 22.00

“Uus maailm”

kl 19.30 (v.a. N)

“Kolm musketäri” 3D

N kl 21.45Riia 14, Tartu

Forum Cinemas Astri  

“Ahvide planeedi sünd”

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:kl 16.15; L–P kl 11.45

“Lõpp-punkt 5” 3D

vene keeles: kl 21.15

“Õuduste öö” 3D

inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega: E kl 16.30;vene keeles: kl 16.30 (v.a. E)

“Colombiana”

kl 14.00, 18.30

“Punamütsike kurjuse vastu” 3D

eesti keeles:P kl 12.00; R, K kl 14.15; T kl 19.00;vene keeles:14.15 (v.a. R, K), 19.00 (v.a. T); L kl 12.00

“Uinuv kaunitar”

kl 20.45

“Tõeline teras”

vene keeles, eestikeelsete subtiitritega:kl 16.00, 18.45, 21.30; L–P kl 13.15Tallinna mnt 41, Narva

Kino Kosmos

NB! Kino Kosmos onesmaspäeviti suletud!

“Õuduste öö” 2D

kl 21.00

“Kehad vahetusse”

kl 14.15, 18.45

“Rumal, pöörane armastus”

kl 16.15

“Colombiana”

kl 14.00, 21.15

“Vastikud ülemused”

kl 19.15

“Autod 2”

eesti keeles: kl 16.30Pärnu mnt 45, Tallinn

Kino Mai 

NB! Kino Mai onesmaspäeviti suletud!

“Tõeline teras”

kl 18.30, 21.00Papiniidu 50, Pärnu

KONTSERT

Estonia kontserdisaal

08.10 kl 19 Baltic Concert Express. Barokk11.10 kl 19 ELiitkontserdid.Liszt 200. Ralf TaalEstonia pst. 4, Tallinn

Estonia Talveaed

11.10 kl 19 “Piazzolla Forever”„Tango de Maret“ tantsuklubist jaKersti Ala-Murr (vokaal), Jaak Lutsoja (akordion), Tanel Liiberg (kontrabass) ning Külli Mariste (video)13.10 kl 19 “Liedi õhtu”Annaliisa Pillak  ja pianist Ilmo Ranta(Soome)Estonia pst. 4, Tallinn

Haanja rahvamaja

07.10 kl 19 “Renessanssmosaiik”Hortus Musicus, kunstiline juhtAndres MustonenHaanjaJazz del Mar13.10 kl 21 Jazzliit: Soome Jazzliitesitleb:Mikko Helevä Groovin Hammond (Soome)Tallinna mnt. 6, Kuressaare

Kanuti Gildi SAAL

13.10 kl 19.30 “Improtest:Tunnetusüksus”Pikk 20, Tallinn

Karksi Valla Kultuurikeskus

11.10 kl 18 “Nüüdisaegne sodiaak”Urmas SisaskViljandi mnt. 1, Karksi-Nuia

Kloostri Ait 

07.10 kl 20 Peep Ojaveski (kitarr),Aivo Tammus (bass)  08.10 kl 20 Eero Sommer (klaver)Vene tänav 14, TallinnKuressaare Kultuurikeskus13.10 kl 20 Jazz del Mar Mikko Helevä Groovin’ Hammond (FIN)Tallinna tn. 6, Kuressaare

Laupa mõis

12.10 kl 19 “Nüüdisaegne sodiaak”Urmas SisaskLaupa küla, Türi vald, Järvamaa

Teater NO99

07.10 kl 22 Jazzliit ja Jazzkaar esitlevad: Klima Kalima (Saksamaa)Sakala 3, Tallinn

Nokia Kontserdimaja

07.10 kl 19 “Thank You For The Music” Tribute to ABBA08.10 kl 19 “Thank You For The Music” Tribute to ABBA09.10 kl 19 Richard Clayderman - From Paris With LoveEstonia pst. 9, Tallinn

Pärnu Kontserdimaja

08.10 kl 19 Forbidden City Chamber Orchestra (Hiina)Aida 4, Pärnu

Rakvere Teatri Jazzukohvik

07.10 kl 21.30 Jazzliit:Tuule Kann - Jaak SooäärKreutzwaldi 2a, RakvereRock Cafe07.10 kl 21 “FoRevo!”No-Big-Silence, Pedigree, Evestus, Me, Myself and I, 3 Pead, Põhjamaade Hirm, Reket, Slide Fifty, RLV Massive, Def Räädu, Atso (Metsatöll), Noizmakaz, Nitrous,Carlos Ramirez, Switch08.10 kl 21 Muusik Seif 30 /Erikülaline - Ultima Thule12.10 kl 19 “Viinakuu Folgi jaRockiõhtu” Neljapäev, RO:TORO, Kruuv, Kukeprotest, Empty Mind13.10 kl 19 Kaiser Chiefs (UK)Tartu mnt 80D, Tallinn

Tallinna Jaani kirik

08.10 kl 21 XVI RahvusvahelineTartu Vanamuusika Festival “Orient et Occident” Lilian Langsepa kontsert - “Mosaiik gooti harfile” 09.10 kl 18 XVI RahvusvahelineTartu Vanamuusika Festival “Orient et Occident” David Kuckermann -“Soolod löökpillidele”Vabaduse väljak 1, Tallinn

Tallinna Okupatsioonide Muuseum

09.10 kl 20 IndigolasteSügismoosi kontsertToompea 8, Tallinn

Tartu Genialistide Klubi

13.10 kl 19 IndigolasteSügismoosi kontsertMagasini 5, Tartu

Tartu Ülikooli aula

08.10 kl 18 Ansambel Chakad kontsert - Pärsia klassikaline muusika09.10 kl 16 ELiitkontserdid.Liszt 200. Ralf TaalÜlikooli 18, Tartu

Tartu Ülikooli ajaloo muuseum

08.10 kl 19 Weekend Guitar TrioLossi 25, Tartu

Tehnikaülikooli aula

13.10 kl 19 Andres Valkonen 60Ehitajate tee 5, Tallinn

Vanemuise kontserdimaja

07.10 kl 19 Forbidden City Chamber Orchestra (Hiina)11.10 kl 19 Baltic Concert Express.BarokkVanemuise 6, Tartu

Vilde lokaal

12.10 kl 20 Jazzliit: Soome Jazzliit esitleb:Mikko Helevä Groovin Hammond (Soome)Vallikraavi 4, Tartu

Viljandi Pärimusmuusika Ait

07.10 kl 19 LõõtspillikontsertTasuja pst 6, Viljandi

Võru kultuurimaja Kannel

07.10 kl 19 Weekend Guitar TrioLiiva 13, Võru

Väravatorn

08.10 kl 16 “Ajatud trubaduurid”Tõnis Mägi Ja Andres Mustonen,Hortus MusicusLühike Jalg 9, Tallinn

Ööklubi Teater

08.10 kl 19 Sophie De Vries /Sügisjazz 2011Vabaduse väljak 5, Tallinn

TEATER

Cabaret Rhizome

07.10 kl 19 “Üksi”08.10 kl 19 “Üksi”13.10 kl 19 “Üksi”Kaarli pst 9, Tallinn

Eesti Draamateater

07.10 kl 19 “Leekrüübe”07.10 kl 19 “Aabitsa kukk”08.10 kl 19 “Panso”08.10 kl 19 “Jaan Umbi lugu”09.10 kl 19 “Vassiljev ja Bubõr ta tegid siia...”09.10 kl 19 “Punane”11.10 kl 19 “Võlanõudjad (Veneetsia kaupmees)”12.10 kl 20 “Kõik on täis”12.10 kl 19 “Rahauputus”12.10 kl 12 “Varastatud oranž jalgratas”13.10 kl 19 “Mängud tagahoovis ehk Because”13.10 kl 19 Esimene lugemine: “Metspart”13.10 kl 19 “Punane”Pärnu mnt 5, Tallinn

Eesti Nuku- ja Noorsooteater

07.10 kl 11 “Rapuntsel”07.10 kl 11 “Vurr-vurr vurrkann”08.10 kl 11 “Tsuhh, tsuhh, tsuhh”08.10 kl 12 “Kalle Blomkvist jaRasmus”08.10 kl 14.30 “Moor ja vaar.Krokodill ja neli väikest tegelast”09.10 kl 11 “Metsakülad”09.10 kl 12 “Kalle Blomkvist ja Rasmus”09.10 kl 14.30 “Karjapoiss on kuningas”09.10 kl 18 “Metamorfoos” esietendus11.10 kl 11 “Metsakülad”12.10 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”12.10 kl 19 “Metamorfoos”13.10 kl 11 “Kartlik jõehobu ja poiss, kes muutus tordiks”13.10 kl 19 “Metamorfoos”Lai 1, Tallinn

Endla Teater

07.10 kl 19 “Madame Bovary”08.10 kl 12 “Põrrr...!!!”08.10 kl 19 “Mees, kes teadis ussisõnu”08.10 kl 19 “Lõpp”10.10 kl 11 “Kolm põrsakest ja hea hunt” Vanemuise suures majas10.10 kl 19 “Palju õnne argipäevaks!” Vanemuise suures majas12.10 kl 11 “Põrrr...!!!”12.10 kl 19 “Teatrikomöödia”12.10 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg” Türi Kultuurimajas13.10 kl 11 “Põrrr...!!!”13.10 kl 19 “Algus”Keskväljak 1, Pärnu

Estonia

07.10 kl 19 “Balletiõhtu”08.10 kl 12 “Pipi Pikksukk”08.10 kl 19 “Silva”09.10 kl 17 “Carmen”12.10 kl 19 “Kolm musketäri”13.10 kl 17 “Silva”Estonia pst 4, Tallinn

Hansahoovi teater

07.10 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”Keila Kultuurikeskuses09.10 kl 18 “Sinised kilesussid jalas”Pärnu trahteris Kentuki Lõvi11.10 kl 19 “Sinised kilesussid jalas”Võru Kultuurimajas “Kannel”13.10 kl 20 “Sinised kilesussid jalas”Aleksandri 46, Tartu

Kanuti Gildi SAAL

08.10 kl 11 “Võluvärk”ZUGA ühendatud tantsijad, esietendus08.10 kl 19.30 “Samuel Beckettile”Taavet Jansen ja Peeter Rästas09.10 kl 19.30 “Samuel Beckettile”Taavet Jansen ja Peeter RästasPikk 20, Tallinn

Monoteater

10.10 kl 19 “Minu hind?”Teater Vanemuise väikeses majas11.10 kl 19 “Minu hind?”Vene Kultuurikeskuseswww.monoteater.ee

Rakvere Teater07.10 kl 19 “Meie mehed”07.10 kl 19 “Kunstveri ja -pisarad”10.10 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”10.10 kl 19 “Meie mehed”Iisaku Rahvamajas11.10 kl 19 “Unenäokohvik”Pangamaja s11.10 kl 19 “Saja-aastane maja”12.10 kl 12 “Muumitroll ja Sabatäht”Rapla Kultuurikeskuses12.10 kl 19 “39 astet”Rapla Kultuurikeskuses13.10 kl 19 “Tuulte pöörises”Kreutzwaldi 2a, RakvereTallinna Linnateater07.10 kl 19 “Vaata, ma kukun”08.10 kl 19 “Vaata, ma kukun”10.10 kl 19 “Vincent”11.10 kl 19 “Hecuba pärast”12.10 kl 19 “Hecuba pärast”13.09 kl 19 “Kes kardab Virginia Woolfi?”Lai 23, Tallinn

Tartu Uus Teater

 10.10 kl 19 “Rein Pakk otsib naist!” Genialistide Klubis 11.10 kl 19 “Rein Pakk otsib naist!” Genialistide KlubisMagasini 5, Tartu

Teater NO99

07.10 kl 19 “Three Kingdoms”11.10 kl 19 “Kuidas seletada piltesurnud jänesele”Sakala 3, Tallinn

Teoteater

07.10 kl 19 “Kõik (s)ängis”09.10 kl 12 “Siilipoeg avastabmaailma”09.10 kl 19 “Mängi minuga”Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Theatrum

11.10 kl 19 “Üks suvepäev”12.10 kl 19 “Üks suvepäev”Vene 14, Tallinn

Ugala Teater

07.10 kl 19 “Salaste laulupidu”08.10 kl 19 “Duetid”10.10 kl 19 “Minu isa 20 aastat hiljem”  Ugala Teatri kohvikus11.10 kl 13 “Limpa ja mereröövlid”11.10 kl 19 “Väike raha”12.10 kl 19 “Mee hind”13.10 kl 13 “Kollane nool”13.10 kl 19 “Duetid”Vaksali 7, Viljandi

Vana Baskini Teater

07.10 kl 19 “Jäägu meie vahele”  

Haljala Rahvamajas

10.10 kl 19 “Jäägu meie vahele”Paide Kultuurikeskuses13.10 kl 19 “Jäägu meie vahele”Võru Kultuurimajas “Kannel”Tartu mnt.55/59, Tallinn

Vanemuine

07.10 kl 19 “Paanika” Sadamateatris07.10 kl 19 “Thank You For The Music” Tallinnas Nokia Kontserdimajas08.10 kl 19 “Hispaania öö”esietendus Väikeses majas08.10 kl 19 “Kaos”08.10 kl 19 “Thank You For The Music” Tallinnas Nokia Kontserdimajas09.10 kl 19 “Helisev muusika”11.10 kl 19 “Hispaania öö”Väikeses majas11.10 kl 19 “Sugar ehk Dzässis ainult tüdrukud”12.10 kl 19 “Härra Amilcar”12.10 kl 19 “Viimnepäev”Sadamateatris13.10 kl 12 “Nukitsamees”Väikeses majas13.10 kl 19 “Rigoletto” Väikeses majas13.10 kl 19 “Thank You For The Music”13.10 kl 19 “Elling” SadamateatrisVanemuise 6, Tartu

VAT Teater

11.10 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”12.10 kl 18 “Kirjaklambritest vöö”13.10 kl 18 “Nisa”Tõnismägi 2, Tallinn

Viljandi Nukuteater

09.10 kl 14 “Jänes ja Punamütsike“Pärnu Majaka  Kaubanduskeskuses09.10 kl 16 “Jänes ja Punamütsike“Pärnu Majaka  Kaubanduskeskuses11.10 kl 11 “Kõige suurem sõber”13.10 kl 12.15 “Kõige suurem sõber”Lossi 31, Viljandi

Von Krahli Teater

10.10 kl 18 “12karamazovit”11.10 kl 18 “12karamazovit”13.10 kl 18 “12karamazovit”Rataskaevu 10, Tallinn

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum

“Igavesti naiselik” Johannes Greenbergi ja Ferdi Sannamehe looming, kuni 13.11Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii

“Ma olen nii” Epp Kubu & Maria Aua, kuni 15.10      Pikk 18, Tallinn

Eesti Arhitektuurimuuseum

“Mängud tulega” Tarmo Luisu valgustinäitus, kuni 23.10“Värske Eesti Plakat 2011”, kuni 06.11Ahtri 2, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum

“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee ajaloost„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”“Kogu elu teel”Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatelPüsiekspositsioon “Tee ajalugu!”Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahvusraamatukogu

“Risttee” Einar Vene maalid, kuni 25.10“Soome - ugri rahvad Euroopa rahvastikukaardil”, kuni 03.11“Sergei Dovlatov: autorilt”, kuni 30.11“Väiketekstiilide näitus SÕNA”, kuni 19.10“Fuji mägi maailmale” Jaapani maal, akvarell, kuni 13.10“KAART & kaart – ajareis Tallinnas”, kuni 30.11

Püsinäitused:

Eduard Wiiralti galerii, Eesti riiklike teenetemärkide galerii jaEesti Rahvusraamatukogu ajalugu tutvustav väljapanekTõnismägi 2, Tallinn

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum

“Uutmoodi” Innovatsiooninäited Eesti disainist XX ja XXI sajandil, kuni 06.11“Vorm portselanis”, kuni 06.11Lai 17, Tallinn

Haus Galerii

Tiina Tammetalu, 11.10–18.11Jaak Visnap, kuni 07.10Uus tn.17, Tallinn

Hobusepea galerii

Iti Kasser, kuni 17.10                Hobusepea 2, Tallinn

Kadrioru kunstimuuseum

Püsiväljapanek:16.–20. saj maalikunst.Madalmaade, saksa, itaalia, vene meistrid18.–20. saj Lääne-Euroopa ja Vene tarbekunst ning skulptuurWeizenbergi 37, Tallinn

Kumu

“Teisele poole” Tallinna fotokuu 2011 rahvusvaheline kuraatorinäitus, kuni 08.01“Tadeusz Kantor. Poola avangardist ja teatriuuendaja”, kuni 18.12“Kaksikportree. Flaami sümbolistid James Ensor ja Jules de Bruycker”,kuni 30.10“Urmas Ploomipuu valge maja”,kuni 23.10

Püsiväljapanek:

Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseni.Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Mikkeli muuseum

“Portree kujutavas kunstis”Eesti erakogude põhjal, kuni 05.02Püsiväljapanek:Johannes Mikkeli kollektsioon: 16.-20. saj. Lääne-Euroopa, Vene, Hiina kunstWeizenbergi 28, Tallinn

Niguliste muuseum

Püsiväljapanek:“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kirikuhõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum

Püsinäitused:“Ferdinand Veike ekspositsioon”“Nukuteatri ajalugu Eestis”“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”“Maailma nukkude saal”“Õuduste kelder”“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”“Tähtede Võlv”“Nukutöökojad”“Auruteater”Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja

Tanja Antoshina (RU), kuni 15.10 Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS

Mila Balti & Meeland Sepp, 12.10–05.11ASLAK grupp (FIN), kuni 08.10Uus 4, Pärnu

Raevangla Fotomuuseum

“Eesti fotograafia ajaloost 1840-1940. aastani”, kuni 31.12“Hingele ja ihule”, kuni mai 2012Raekoja 4/6, Tallinn

Tallinna Botaanikaaed

“Põnevaid vilju kogu maailmast”, kuni 09.10Kloostrimetsa tee 52, Tallinn

Tallinna Kunstihoone

“Sündinud samas kohas: kujutis, mälu ja fiktsioon Baltimaades” kuraator: Vytautas Michelkevicius, 08.10–20.11Vabaduse väljak 6, Tallinn

Tallinna Lastemuuseum

“Replay” Kätlin Luht, kuni 20.11Püsiekspositsioon:“Need vanad armsad mänguasjad”Kotzebue 16, Tallinn

Tallinna Linnagalerii

Mare Tralla & Coolturistes (Leedu), kuni 23.10  Harju 13, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA

“Art ist kuku nu ut”, kuni 16.10Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum

“Ää-ää-ää” Beebinukud ja titade mänguasjad Tartu Mänguasjamuuseumi kogudest“Meeri Säre meenutades”“Eesti filminukud”“Eesti mänguasjategijad”“Ärtu äss ja ja pada emand”“Ajalugu mängides”Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli kunstimuuseum

Püsiväljapanek:Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku kunsti paremate tööde originaalsuuruses kipsjäljendid.Iidsed originaalid: Egiptuse muumia, mündid, vaasid, savilambid jakiilkirjatahvlidÜlikooli 18, Tartu

Võru Linnagalerii

Jaan Luik, Hannes Varblane,Laila Talunik, Riho Sibul, Õnne Luha ühisnäitus, kuni 21.10Marika Alver, Branka Jovanovic, kuni 21.10Ove Kalde, kuni 21.10Liiva 13, Võru

 

Autor: Lemmi Kann, Signe Sillasoo

RAAMATUPIDAJA UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad raamatupidaja uudised igal nädalal enda postkasti.

Raamatupidaja.ee toetajad:

Enimloetud
Marianne Lõhmus
Marianne Lõhmusraamatupidaja.ee ärijuhtTel: 6670405Marianne@raamatupidaja.ee
Cätlin Puhkan
Cätlin Puhkanraamatupidaja.ee reklaami müügijuhtTel: 53 315 700catlin.puhkan@aripaev.ee